Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Danes sem zelo žalosten, ker sem izgubil dobrega kolega, prijatelja, soseda,......

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se nobena punca res kaj preveč ne zanima zame sem zelo žalosten. Hodim veliko ven, v družbo vendar zanimanja ni :( To me zelo žalosti in mi žre vse upanje. Rad bi spoznal kakšno lepo, prijazno punco vendar takih ne najdem. Nočem se zadovoljiti samo z nekimi slikami in filmčki pač pa bi res rad spoznal en punco ki bi me imela rada in bila ob meni. To pa zgleda je še daleč in nič ne kaže na to :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se nobena punca res kaj preveč ne zanima zame sem zelo žalosten. Hodim veliko ven, v družbo vendar zanimanja ni :( To me zelo žalosti in mi žre vse upanje. Rad bi spoznal kakšno lepo, prijazno punco vendar takih ne najdem. Nočem se zadovoljiti samo z nekimi slikami in filmčki pač pa bi res rad spoznal en punco ki bi me imela rada in bila ob meni. To pa zgleda je še daleč in nič ne kaže na to :cry:

Rad bi da vsaj v sanjah srečam kakšno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... kurčevih v povprečju 15 zavrnitev na teden, pa že 5 mescev okol 50 poslanih prošenj....

...da o drugem sploh ne govorim... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se nobena punca res kaj preveč ne zanima zame sem zelo žalosten. Hodim veliko ven, v družbo vendar zanimanja ni :( To me zelo žalosti in mi žre vse upanje. Rad bi spoznal kakšno lepo, prijazno punco vendar takih ne najdem. Nočem se zadovoljiti samo z nekimi slikami in filmčki pač pa bi res rad spoznal en punco ki bi me imela rada in bila ob meni. To pa zgleda je še daleč in nič ne kaže na to :cry:

Rad bi da vsaj v sanjah srečam kakšno...

Bitče bolje sine :friend1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bitče bolje sine :friend1: :004

jednog dana :beer2:

čudna delovna noč... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srce me boli...ko vi meni zelo drago osebo gledat...kako so ji šteti zadnji dnevi....ko se bori proti bolezni...samo jz ji je še dajem upanja in moči da vzdrži še mal :cry: :cry: :cry: :cry: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!