Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

srce me boli...ko vi meni zelo drago osebo gledat...kako so ji šteti zadnji dnevi....ko se bori proti bolezni...samo jz ji je še dajem upanja in moči da vzdrži še mal :cry: :cry: :cry: :cry: ....

ojoj, to je pa hudo, še mene je v slabo voljo spravlo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: Jaz in moje blesavo sprenevedanje... :headbang: :headbang: Delam se , kot da je vse v najlepšem redu, potem me pa naenkrat zlomi in vidim, da nič ni tako kot je bilo....nobena beseda, noben nasmeh ga več ne vrneta nazaj.... :cry: :cry: :cry: Počutim se prazno in izgubljeno.... :( :( :(

srce me boli...ko vi meni zelo drago osebo gledat...kako so ji šteti zadnji dnevi....ko se bori proti bolezni...samo jz ji je še dajem upanja in moči da vzdrži še mal :cry: :cry: :cry: :cry: ....

:( :( :(

Popravljeno . Popravil Minnie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ušes me je začel bolt pa še tehničnega mam jutr-upam da me dohtar spusti čez :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: Jaz in moje blesavo sprenevedanje... :headbang: :headbang: Delam se , kot da je vse v najlepšem redu, potem me pa naenkrat zlomi in vidim, da nič ni tako kot je bilo....nobena beseda, noben nasmeh ga več ne vrneta nazaj.... :cry: :cry: :cry: Počutim se prazno in izgubljeno.... :( :( :(

bejba...zarad tipa se ni vredn sekirat (omg ka sm dj povedala, še sama tega ne verjamem :( :cry: )....vse kar ti lahko svetujem da se čim bolj zaposliš, posvetiš sama sebi....

da vsaj malo pozabiš na stvari ki te mučjo....sčasoma bo tut bolečina začela izginjat ( hm no ja..v mojem primeru...ja nč bom rajše tih...pr men je vse kontra kot bi mogl bit...bolečina traja in traja v nedogled :cry: )....v to moraš verjet...predvsem maš pa kolege ki ti stojimo/jo ob strani... :winkiss: predvsem se ne smeš zapret vase....družba vedno pomaga .)

verjemi da če ne on,bo nekdo drug zapolnil to praznino ki jo sedaj čutiš, in takrat bo vse toliko lepše in slajše :friend1:

pa vedi da samsko življenje tut ni slabo...si frej,lahko počneš kar se ti zahoče...brez obveznosti do koga...skratko supr je...vsaj trenutno tako pravim... :OK:

nič ne rečem da je fajn met koga ob sebi....ki ti nudi oporo in te še dodatno podpira in motivira..vendar vsak tut potrebuje mejčkn časa zase..ni pametno letat iz ene veze v drugo...pa res vzem to kot nasvet ..(govorim iz izkušenj) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa bom spet jamrala.... :closedeyes:

ko mislš da gre vse na boljše...ma se začne vse podirat kot hišica iz kart :cry:

doma mi kr neki prekrivajo,whatever,ka misljo da sm stara 7 let :headbang: :headbang: pol fax itq ni bil nikol kj dobrga :closedeyes:

tretja stvar so moji občutki k sploh ne vem zakaj so takšni...splošno se neki čudno počutm :unsure: :hmm:

četrta stvar love..okej to nam komentirala sploh..k brez veze, je pomoje še najmanjša stvar v tem trenutku k me ma za skrbet :BUA:

pol se mi niti ne sanja kk bom spelala vse skup...eni pravjo da ke, drugi tja...haloo sj nism robot :?

finance so sploh k.... :BUA: za povrh vsega dobim še kazen od policije :angry: k da nsim že dost v minusu :wacko: šiht pa težk dobit pa še cajta tok mal zarad tega trapstaga bolonjskega sistema na faksu :BUA:

in povrh vsega zarad tolkih skrbi me še zdravstveno stanje daje...želodec, glava...skratka z eno besedo KATASTROFA :cry: :cry: :cry:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretja stvar so moji občutki k sploh ne vem zakaj so takšni...splošno se neki čudno počutm :unsure: :hmm:

Depresija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladina se dandanašnji res velik premal na mamila zanaša, pol pa maste slabo voljo pa depresije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bejba...zarad tipa se ni vredn sekirat (omg ka sm dj povedala, še sama tega ne verjamem :( :cry: )....vse kar ti lahko svetujem da se čim bolj zaposliš, posvetiš sama sebi....

da vsaj malo pozabiš na stvari ki te mučjo....sčasoma bo tut bolečina začela izginjat ( hm no ja..v mojem primeru...ja nč bom rajše tih...pr men je vse kontra kot bi mogl bit...bolečina traja in traja v nedogled :cry: )....v to moraš verjet...predvsem maš pa kolege ki ti stojimo/jo ob strani... :winkiss: predvsem se ne smeš zapret vase....družba vedno pomaga .)

verjemi da če ne on,bo nekdo drug zapolnil to praznino ki jo sedaj čutiš, in takrat bo vse toliko lepše in slajše :friend1:

pa vedi da samsko življenje tut ni slabo...si frej,lahko počneš kar se ti zahoče...brez obveznosti do koga...skratko supr je...vsaj trenutno tako pravim... :OK:

nič ne rečem da je fajn met koga ob sebi....ki ti nudi oporo in te še dodatno podpira in motivira..vendar vsak tut potrebuje mejčkn časa zase..ni pametno letat iz ene veze v drugo...pa res vzem to kot nasvet ..(govorim iz izkušenj) :yes:

woooooow, kok si to lepo spisala. :cry: :004 Ful ti hvala.... :004 Se pa popolnoma strinjam s tabo...zato se že dolgo ne sekiram več zarad tipou...pa tut sama zaenkat čist dobr počutm samska (kar sm itaq že ceu life ampak ql....) ;)

Mam probleme, ki so me potunkali do gladine in vsakič ko priplavam na globino, pride nov val in me potunka nazaj.... :( Vendar me tudi to ni zlomilo. Tudi to me še ni potouklo in poskušam bit karseda pozitivna in optimistična...kar mi res uspeva s polno zaposlenostjo (maš prou ;) ) Edino, kar me je res prizadelo, je boleča izguba res dobrega prijatelja... :cry: :cry: :cry: Nekako še zmeraj ne dojemam, da je vse res....in to me jezi. Živim v nekih čudnih iluzijah in tavam kot kak duh po svetu. :( :( :(

Kaj nam...tako je življenje...polno vsega.

Hvala, bejba, res...ko bi lahko vsaj tebi kako pomagala...upam da boš kmalu pozabila na bolečino in začutila le neznansko srečo, radost, veselje in ljubezen. Pravzaprav ne upam...jaz dobro vem in čutim da bo tako. :) :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa bom spet jamrala.... :closedeyes:

ko mislš da gre vse na boljše...ma se začne vse podirat kot hišica iz kart :cry:

doma mi kr neki prekrivajo,whatever,ka misljo da sm stara 7 let :headbang: :headbang: pol fax itq ni bil nikol kj dobrga :closedeyes:

tretja stvar so moji občutki k sploh ne vem zakaj so takšni...splošno se neki čudno počutm :unsure: :hmm:

četrta stvar love..okej to nam komentirala sploh..k brez veze, je pomoje še najmanjša stvar v tem trenutku k me ma za skrbet :BUA:

pol se mi niti ne sanja kk bom spelala vse skup...eni pravjo da ke, drugi tja...haloo sj nism robot :?

finance so sploh k.... :BUA: za povrh vsega dobim še kazen od policije :angry: k da nsim že dost v minusu :wacko: šiht pa težk dobit pa še cajta tok mal zarad tega trapstaga bolonjskega sistema na faksu :BUA:

in povrh vsega zarad tolkih skrbi me še zdravstveno stanje daje...želodec, glava...skratka z eno besedo KATASTROFA :cry: :cry: :cry:

Lepotička, verjemi...vse bo še dobro. Kmalu bo sončk potrkal tudi na tvoja vrata. :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE dobim nobenga šihta pa telefonarim že 1 tedn :trance_33_sleep:

zame mineva 5 mesec :unsure: pa po vseh strokovnih nasvetih, pa nevemkajše vse..... je rezultat....nada... np ja...neuradno šele 1 mesec ne delam.... a vseeno....ta qrčev šiht aktivno iščem že od oktobra... prek 400 prošenj...pa okol 20 razgovorov....kriza....sploh ne vem več, kaj nej popravim....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame mineva 5 mesec :unsure: pa po vseh strokovnih nasvetih, pa nevemkajše vse..... je rezultat....nada... np ja...neuradno šele 1 mesec ne delam.... a vseeno....ta qrčev šiht aktivno iščem že od oktobra... prek 400 prošenj...pa okol 20 razgovorov....kriza....sploh ne vem več, kaj nej popravim....

samo verjet morš, da ti bo ratalo...

Mogoče pa nisi dovolj natančno opredeljena kaj bi počela. odloči se za eno smer, tisto, ki te najbolj veseli in v kateri veš da lahko kaj narediš in išči samo v tej smeri.

Ni vraga, da takega sončka pred pomladjo kdo ne vzame...Držim pesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE dobim nobenga šihta pa telefonarim že 1 tedn :trance_33_sleep:

1 teden res ni tko velik...ponavadi to traja v mesece, še sploh če si v kakem takem fohu, kjer je ljudi miljaužnt preveč. Kr pogumno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalosten sem, tako grem tudi spat, ker je moje dekle daleč stran, pa vendar tako blizu mojega srca.

poklanjam ji pesmico

Here I am again in this mean old town

And you're so far away from me

And where are you when the sun goes down

You're so far away from me

So far away from me

So far I just can't see

So far away from me

You're so far away from me

I'm tired of being in love and being all alone

When you're so far away from me

I'm tired of making out on the telephone

And you're so far away from me

So far away from me

So far I just can't see

So far away from me

You're so far away from me

I get so tired when I have to explain

When you're so far away from me

See you been in the sun and I've been in the rain

And you're so far away from me

So far away from me

So far I just can't see

So far away from me

You're so far away from me

Popravljeno . Popravil Gsx600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo verjet morš, da ti bo ratalo...

Mogoče pa nisi dovolj natančno opredeljena kaj bi počela. odloči se za eno smer, tisto, ki te najbolj veseli in v kateri veš da lahko kaj narediš in išči samo v tej smeri.

Ni vraga, da takega sončka pred pomladjo kdo ne vzame...Držim pesti

je točno opredeljeno...

THX :004 :004 ...najhujš mi je kt nujno rabm sponzorja (beri delodajalca)....registracija, pa gume, servis, položnice......pa se nč ne odpre....pa lih v zadnjem krogu ponavad izpadem v razgovorih :headbang: :headbang: :headbang: ....

FULLLL TI HVALA ZA SPODBUDNE BESEDE :wub: mah sej bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je točno opredeljeno...

THX :004 :004 ...najhujš mi je kt nujno rabm sponzorja (beri delodajalca)....registracija, pa gume, servis, položnice......pa se nč ne odpre....pa lih v zadnjem krogu ponavad izpadem v razgovorih :headbang: :headbang: :headbang: ....

FULLLL TI HVALA ZA SPODBUDNE BESEDE :wub: mah sej bo....

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........

Hvala, bejba, res...ko bi lahko vsaj tebi kako pomagala...upam da boš kmalu pozabila na bolečino in začutila le neznansko srečo, radost, veselje in ljubezen. Pravzaprav ne upam...jaz dobro vem in čutim da bo tako. :) :friend2:

np :004

ma te popolnoma razumem....ne veš, mogoče se pa še vse obrne....jst se pač ful držim tistega da UPANJE UMRE ZADNJE,mam žal premočno željo :(

Lepotička, verjemi...vse bo še dobro. Kmalu bo sončk potrkal tudi na tvoja vrata. :friend2:

hvala,upam,upam da res...pa tut če ne kmalu...važno da bi jst enkrat dobila tisto kar si že tako dolgo želim... :rolleyes: ( :wub: )

ma mam tako voljo da lahko čakam zeloo dolgo..pač moja zgodba je malo zakomplicirana :unsure: :cry:

kar se pa tebe tiče, verjemi vse se bo uredilo....življenje nas vsak dan znova preseneča, ni vrag da bo enkrat(upam da kmalu) tudi tebe zelo lepo presnetilo :friend2:

do takrat te bomo pa vsi mi spravljeli v dobro voljo :friend2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa še bol žalostna...kar meni starši dns delajo je že za v grob...

pa tale je tud žalostna sploh ob tej jokam :cry: only the good die young :cry: :cry: :cry:

The demon in your mind will rape you in your bed at night

The wisdom of ages the lies and outrages concealed

Time it waits for no man

My future is revealed

Time it waits for no man

My fate is sealed

If I cancel tomorrow the undead will thank me today

Fly in the space of your prophets I mock your morality plays

The moon is red and bleeding

The sun is burned and black

The book of life is silent

No turning back

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

Only the good die young

Mistery madman a victim of cruel charade

Some innocent pawn in an end game one more stalemate

Is death another birthday?

A way to kiss your dreams goodbey?

Do the undead live within us?

And look through our eyes?

Walking on water are mirarcles all you can trust

Measure your coffin does it measure up to your lust

So I think I'll leave you

With your bishops and your guilt

So until the next time

Have a good sin

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

Only the good die young

Seven deadly sins

Seven ways to win

Seven holy paths to hell

Seven downward slopes

Seven bloodied hopes

Seven are your burning fires

Seven you desires...

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!