Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Ko spoznaš, da nekoga resnično ljubiš, da ti je resnično mar zanj. Vsak trenutek misliš nanj, vse mi podariš, posvečaš mu vso pozornost, daješ mu vse kar imaš v sebi...

Ni pa ob tebi.......... :glare: :glare: :glare: Saj ve tista na katero ciljam, a žal je to tako...G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko spoznaš, da nekoga resnično ljubiš, da ti je resnično mar zanj. Vsak trenutek misliš nanj, vse mi podariš, posvečaš mu vso pozornost, daješ mu vse kar imaš v sebi...

Ni pa ob tebi.......... :glare: :glare: :glare: Saj ve tista na katero ciljam, a žal je to tako...G

suzika? :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni Suzika prijatelj, na žalost ni... Je eno dekle

mah, no pol pa je to tak najmanjši problem, mogoče te ju3 že čaka nova za vogalom...sn mislo da je res kaj hujšega, ker z motori pa je to bolj jebeno, če res nimaš billa gatesa za fotra hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor me je tud danes zajebal.

Sem menjal olje pa filter, pa nisem imel orodja za odvit oljni filter dol. Sem starega preluknjal z šraufcigerjem pa odvil, ker se je vse drselo.

Nalil novo olje in dal novi filter gor, ter ga stisnu z roko.

Šou na furo in naenkrat mi tako zadnje kolo zapleše, da sem v zid kmalu priletel res malo je manjkalo. Potem sem ugotovil da mi je filter odvilo in začelo mimo pod pritiskom lit olje in špricat na zadnjo gumo.

začetnik, v tem se opazijo izkušnje in dejansko znanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor me je tud danes zajebal.

Sem menjal olje pa filter, pa nisem imel orodja za odvit oljni filter dol. Sem starega preluknjal z šraufcigerjem pa odvil, ker se je vse drselo.

Nalil novo olje in dal novi filter gor, ter ga stisnu z roko.

Šou na furo in naenkrat mi tako zadnje kolo zapleše, da sem v zid kmalu priletel res malo je manjkalo. Potem sem ugotovil da mi je filter odvilo in začelo mimo pod pritiskom lit olje in špricat na zadnjo gumo.

začetnik, v tem se opazijo izkušnje in dejansko znanje.

Res neprijetna zadeva, drugič pa vzami pas iz hlač pa z njim zategn filter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It's my party and i'll cry if i want to,.. cry if i want to, cry if i want to, you would cry too if it happened to you :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem žalosten ker sem ugotovil da nimam sreče z motorji. Imel sem aprilio 125, za ketero sem v dveh letih zmetal 800.000sit samo za popravila, brez olja in bencina. Pol sm še dvakrat padel in uničil vse plastike. Kurac pa italjanska kvaliteta. Pol sm mel kawasakija 600 ki sem ga razbil in popolnoma uničil. Zdajšnji kawasaki pa mi je zakuhal. Pri kawah sem bil za vse kriv sam, za razliko od taljana :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem žalosten ker sem ugotovil da nimam sreče z motorji. Imel sem aprilio 125, za ketero sem v dveh letih zmetal 800.000sit samo za popravila, brez olja in bencina. Pol sm še dvakrat padel in uničil vse plastike. Kurac pa italjanska kvaliteta. Pol sm mel kawasakija 600 ki sem ga razbil in popolnoma uničil. Zdajšnji kawasaki pa mi je zakuhal. Pri kawah sem bil za vse kriv sam, za razliko od taljana :trance_33_sleep:

Kup si hondo .)

Žalosten... danes? Niti ne, samo sfu**n sm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!