Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Nimam več nobenga upanja. Raje umrem kot da trpim. Moja kwaka pustim srečnejšim motoristom. Res sem zelo žalosten. Nimam več nobene vere v življenje :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več nobenga upanja. Raje umrem kot da trpim. Moja kwaka pustim srečnejšim motoristom. Res sem zelo žalosten. Nimam več nobene vere v življenje :cry:

Sej bo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam več nobenga upanja. Raje umrem kot da trpim. Moja kwaka pustim srečnejšim motoristom. Res sem zelo žalosten. Nimam več nobene vere v življenje :cry:

Jebote, če se pa zarad bab sekiraš pa jest rade volje vzamem tvoja kwaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm zaupanje v določeno osebo, sam se je izkazal da je blo bl lažno :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm zaupanje v določeno osebo, sam se je izkazal da je blo bl lažno :headbang: :headbang:

To sem danes izkusil tudi jaz, očitno jih je skoz več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst žalosten . . . . MA NEEEEE . . . . . kva bi dal da bi bil spet na fešti . . . . tam dol . . . v bosni in beogradu. . . . noroooooo . . . . :worship: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moje pupe ob meni, osamljen ko pes. Pa študirat moram to je že danes 8. ura :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moje pupe ob meni, osamljen ko pes. Pa študirat moram to je že danes 8. ura :headbang:

Pa dobi drugu pupu, če jo nincaš. :whistle:

Saj menda ni prepovedano. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Nejte bit žalostni....me kr srček boli pol...vse je z razlogom...in iz vsega, kar ima svoj razlog, se nekaj lepega izcimi. Danes je dež, jutri bo sonce....ne smete pustit žalosti, da vas pogoutne. Vse bo še dobro! :) :friend2: :friend2: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!