Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

dobesedno pred bajto, se je en skuterist pred cca. pol urce zaklenfal v avto :cry:

ni hujšega, ampak prizor je bil pa grozljiv :cry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu lubici nove gume jo peljal na servis zdej pa zmankalo denarja za bencin in pohajanje :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bo še zelo zelo žalostno. In jutri. Zaprl se bom v sobo d bom sam zase, zvečer pa se ga grem napit. Sad wings of destiny :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bo še zelo zelo žalostno. In jutri. Zaprl se bom v sobo d bom sam zase, zvečer pa se ga grem napit. Sad wings of destiny :cry:

Ne bit žalosten, pa prid na Grobnik gledat in poslušat akrapoviče :naughty:

Pa še kašno bomo rekl :beer2:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k nism šu z družbo na grobnik . . . . . :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker moram delat... in bi bila zdej rajš na Grobniku pa navijala, kukr pa da sedim za računalnikom pa čakam, kdaj kakšen gost pride... aaaa pa še vreme je tko lep... kok bi bilo fino bit zdej tam pa mal oči past na motorjih pa dobrih vožnjah,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma so me spet nadrli ko me ni nič doma. :cry: Itak pa se bom odselil, tko da me ne briga nič več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok sm utrujen da ne vem kaj bi naredu. Sej sm že cel dopoldne prespal, pa je samo še slabše :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma so me spet nadrli ko me ni nič doma. :cry: Itak pa se bom odselil, tko da me ne briga nič več

Zdaj mi pa nekaj ni jasno: doma te kregajo,ker te ni nič doma. Voziš motor,ki najbrz ni blokiran na 25kw,torej si najbrz že oreng polnoleten. Še vedno te kregajo,ker te ni doma. :slap: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi pa nekaj ni jasno: doma te kregajo,ker te ni nič doma. Voziš motor,ki najbrz ni blokiran na 25kw,torej si najbrz že oreng polnoleten. Še vedno te kregajo,ker te ni doma. :slap: :hmm: :?

Star sem 23 let, pa mislim, da dovolj da mi doma dajo mir. Sposoben sem živeti tudi sam, kar sem že nekajkrat dokazal. Zakaj pa da bi blokiral na 25kw ? Moj prvi resni motor je mel 26kw, pa mi je bil že prvi dan prešvoh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...žalosti me vreme...pa dejstvo, da se morem neki skor nemogočega naučit do jutri :headbang: :headbang: :closedeyes: ...

Eh res je Minca, pri tebi bi bi dan brez #žalosten sem #misija nemogoče... :whistle:

drugo pa je vse mogoče :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh res je Minca, pri tebi bi bi dan brez #žalosten sem #misija nemogoče... :whistle:

drugo pa je vse mogoče :winkiss:

čist mogoče bi blo :grim

ne me zajebavat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem zelo žalosten, ker enostavno ne morem več čakat. Čakam čakam srce pa boli. Ne morem več :cry:

Minca ti pa :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!