Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

djte no ritke... sama žalost vas je, km tu pele... mal na glavo obrnte, v tem j zih tut kej dobrga :naughty: vse zna bit za kej dobr, č dobr pogledaš, tko d glavo gor, pa ajdejamo naprej...

''brez muje se š čevl ne obuje''

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor bo šele konec tedna :BUA: Pol pa :010 :010 :010 :010 :010 :yea2: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor bo šele konec tedna :BUA: Pol pa :010 :010 :010 :010 :010 :yea2: :kva1:

Dokler spet ne crkne, in tko celo poletje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kolegi so ratali hinavci, ne jebem jih več in se ne družim več z njimi..Navlaka hudičeva

Sicer pa sem se spet mal napil

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kolegi so ratali hinavci, ne jebem jih več in se ne družim več z njimi..Navlaka hudičeva

Sicer pa sem se spet mal napil

verjemi zelo malo je pravih pristnih prijateljev....preštejeh jih lahko na prste ene roke, žal... .)

mene pa trebuščk buba :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kolegi so ratali hinavci, ne jebem jih več in se ne družim več z njimi..Navlaka hudičeva

I know how you feel... moji so se tud čist izneverl... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je točno 2 leti od neljubega dogodka :cry:

+ še vse težave in problemi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehudo je ratalo vse skup, jest ne morem več :( Sam še trpim, duševno me bo sfukalo. Sam še na ženske mislim drugo me sploh več ne briga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma so me spet nadrli ko me ni nič doma. :cry: Itak pa se bom odselil, tko da me ne briga nič več

3 kolegi so ratali hinavci, ne jebem jih več in se ne družim več z njimi..Navlaka hudičeva

Sicer pa sem se spet mal napil

Prehudo je ratalo vse skup, jest ne morem več :( Sam še trpim, duševno me bo sfukalo. Sam še na ženske mislim drugo me sploh več ne briga

ne morem več :cry:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHA, to pa je višek kake ti pišeš adijoooo siii....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem priti do nobene punce, kurac dam motor in avto ne briga me več za denarne stvari hočem nekaj več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHHAHAHAHAHA, to pa je višek kake ti pišeš adijoooo siii....

A ti nisi bil še nikoli žalosten ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti nisi bil še nikoli žalosten ?

sem bil, ampak vedno gledam na celotno zadevo pozitivno, ker vedno je lahko še slabše, s tem se tolažim...nikakor pa svojih osebnih zadev ne razglašam na javnem motorističnem forumu, ker je to brezpredmetno in še malo smešno povrhu, sploh glede na to da si 23 let star, bi lahko stopil malo na realna tla in se ne jokcat za vsako figo... življenje pač ni potica jebiga...jaz sem tud skotal ninjo na marofu, pa mi je zrajsalo stranske plastike pa maska počla...pa se ne jočem zarad tega, ker lahko bi pado na desno stran pa uničo akrapota- te bi se pa res lahko sekiral...sploh pa se nima smisla jokat zarad bab, ker so tak ko avtobus----vedno pride naslednji, samo malo počakat je treba hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem priti do nobene punce, kurac dam motor in avto ne briga me več za denarne stvari hočem nekaj več.

Umiri se!!! Ne delat nekaj na silo!!! Bo že prišla ta prava! Pol se boš pa spet jokal za samskim življenjem!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikakor pa svojih osebnih zadev ne razglašam na javnem motorističnem forumu

Prov mal me briga če je javno...mogoče mi pa lahko kdo pomaga, zato tudi pišem. Tudi motoristi smo ljudje, nismo na svetu samo zato da vozimo motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov mal me briga če je javno...mogoče mi pa lahko kdo pomaga, zato tudi pišem. Tudi motoristi smo ljudje, nismo na svetu samo zato da vozimo motor.

tu ti noben ne bo pomagal, očitno še nisi ugotovil tega, lahko ti le damo kake nasvete, strokovno pomoč, ki jo očitno rabiš, pa morš poiskat kje drugje, ne pa na forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nasvetov sem vesel .)

Danes se že počutim bolje, čeprav me boli glava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nasvetov sem vesel .)

Danes se že počutim bolje, čeprav me boli glava

super si..vidiš kako malo potrebuje človek, da je zadovoljen :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nasvetov sem vesel .)

Danes se že počutim bolje, čeprav me boli glava

:friend1:

No vidš, še glava te neha bolet, pol boš pa pisal amo še ke v kategorijo, kaj te je dans spravl v dobro voljo...

Sej sem jest tud tak pesimist, sam včasih je fajn rud pomislt, kaj se ti je dobrga nardil, pa se mal nasmejat, pa tko... pa je vse takoj boljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 kolegi so ratali hinavci, ne jebem jih več in se ne družim več z njimi..Navlaka hudičeva

A se ti za hrbtom smejijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!