Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Ja chat me ne zanima tok, k to so samo neka natolcevanja v prazno. Jest sm bolj za konkretne stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še to bi povedal ko sm ravno na forumu: naveličal sem se že vseh služb, povsod same zamere, fovšije, bedni pogledi, prikrivanja, spletke, v bistvu se mi že čist jebe za vse. Tud na fax nočem it več k me sploh ne zanima več niti veseli. Raje bi počel nekaj kar me zanima pa ni važno kaj je to. V bistvu bi delal rad kar mi paše...pa karkoli je že to. Do zdaj sem se trudil zase zdej pa ne morem več- nimam niti interesa ne volje. K se že 3 tedne ne vozim z motorjem, se mi bo pa počas film strgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja chat me ne zanima tok, k to so samo neka natolcevanja v prazno. Jest sm bolj za konkretne stvari...

No še to bi povedal ko sm ravno na forumu: naveličal sem se že vseh služb, povsod same zamere, fovšije, bedni pogledi, prikrivanja, spletke, v bistvu se mi že čist jebe za vse. Tud na fax nočem it več k me sploh ne zanima več niti veseli. Raje bi počel nekaj kar me zanima pa ni važno kaj je to. V bistvu bi delal rad kar mi paše...pa karkoli je že to. Do zdaj sem se trudil zase zdej pa ne morem več- nimam niti interesa ne volje. K se že 3 tedne ne vozim z motorjem, se mi bo pa počas film strgal

haha, ej tebe bi rada v živo spoznala k si baje pravi zajebant an....me prou zanima kaka sprememba ja to...se vtis s foruma pomoje čist spremeni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejavu te čaka :lol1:

:lol1:

tok hudo pa že ni......pa mislm da tud nikol ne bo, oziroma se ne vdam kar tko zlepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, ej tebe bi rada v živo spoznala k si baje pravi zajebant an....me prou zanima kaka sprememba ja to...se vtis s foruma pomoje čist spremeni .)

To ti pa lahko jst potrdim....:) čist drugačen.... :worship: bi bla presenečena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa lahko jst potrdim....:) čist drugačen.... :worship: bi bla presenečena ;)

se mi je zdel, tut ostali tk pravjo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

tok hudo pa že ni......pa mislm da tud nikol ne bo, oziroma se ne vdam kar tko zlepa

:004 :grim

Lahk se vdaš tudi meni :P Mal heca pa tud more bit. Sicer pa danes nimam razloga za žalost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je pa že ud zutri en dan, k bi blo bolš ga kr preskočit, pa tja do sobote... :alien1:

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starši blesavi....fotr kupu sat tv včeraj, okol 1000 programov je gor, dns pa je že odklopu rekoč kaj čmo pa to gledat...In zdej z matko vsa navdušena gledata TV SLO 1 spet po starem :slap: Drugače imamo samo SLO 1,2 in HRT 2,3.................Sm reku d bi kej eurosport pogledu pa je sam blesavo pogledal me....Zdej vidm d smo pr ti bajti res vsi mal počeni, ma jst sm vsaj od substanc, onadva pa sta že natur :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna sem ker je vse postal kar nekaj :cry: pa ne vem več kam to pelje :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As I walk all my life drifts before me

And though the end is near Im not sorry

Catch my soul cos its willing to fly away

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že toliko časa sem brez motorja da se mi že jebe za vse

Zdej se še kolega s cbr-ko razbil jest ne grem več na motor :cry:

nimam več ne denarja ne upanja, ne avta ne motorja...še izpit so mi zdej vzeli (nevem ukradli ali tastari) + ne službe :( Tak da ne morem niti k punci več :(

Pa še s kolegi sem se včeraj stepel, na srečo brez poškodb, ko je ratal ful resno sem spizdil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pondelk je . . . . . :headbang:

vreme je v ku... ceu teden napovedujejo padavine :headbang:

pa še bolan, za povrh . . . :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še auto mi je spregu . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!