Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

Joj kašken dvorišče so nam nardil :cry: mislm ej... teli obrtniki :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, je komp krešnu totališ :headbang: , pa je šla 1/3 seminarja v kurac :krneki:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalosten?? .. . . . .ma neeee . . . . prej jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se počutim tako kot da mi ta izpit pa motor pa nč ni usojeno... aaa :cry: ... res nimam sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež je že 3 dni skupi. :cry: :cry: :cry: Pa še kr ga napovedujejo. Da je vse skp bolj sladko pa še računalnik crknu. Tk da se matram na nekmu starmu. Ko bi lahk za vsak ukaz šou vmes še na kavico. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nisem . . . . . prej jezen . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The demon in your mind will rape you in your bed at night

The wisdom of ages the lies and outrages concealed

Time it waits for no man

My future is revealed

Time it waits for no man

My fate is sealed

If I cancel tomorrow the undead will thank me today

Fly in the space of your prophets I mock your morality plays

The moon is red and bleeding

The sun is burned and black

The book of life is silent

No turning back

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

Only the good die young

Mistery madman a victim of cruel charade

Some innocent pawn in an end game one more stalemate

Is death another birthday?

A way to kiss your dreams goodbey?

Do the undead live within us?

And look through our eyes?

Walking on water are mirarcles all you can trust

Measure your coffin does it measure up to your lust

So I think Ill leave you

With your bishops and your guilt

So until the next time

Have a good sin

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

All the evil seems to live forever

Only the good die young

Only the good die young

Seven deadly sins

Seven ways to win

Seven holy paths to hell

Seven downward slopes

Seven bloodied hopes

Seven are your burning fires

Seven you desires...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolana sm :( pa še 14 dni ne bom smela it na motorja :closedeyes: :( :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da še nimam izpita in se ne morm ganjat z mojmu kawasakijm okol.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem samo na hitro kaj se mi je zgodilo :cry: Gsx-r 1000 3.prestava obrati skor full meni reče en glas zavij levo če si za Boga a desno za hudiča. In zamotam rahlo na levi pas nato KATAPULT :cry: :cry: :cry: Nočem tega pisat v črni forum, ker ga bere preveč ljudi- je pa eden izmed dokazov moj opraskan kombinezon, ukradena čelada N93- HVALA :SS Na dnevnem števcu kilometrov pa napisana številka 666 kolega je tudi slikal :blink: :BUA: Nič ne bom govoril kje je bilo, najprej sem 15 min čakal ob cesti s čelado v roki, nato še 20 min LEŽAL in malo glumil bolečine. Motoristi so hodili mimo in nobeden NI ustavil. Jaz toliko močno v življenju še nisem jokal...Toliko o slovenskih motoristih...Lahko povem o vas samo to (razen nekaj izjem vas je po vsakem slovenskem kraju kakšen), da ste nevredni časti voziti motor, se grdo obnašate, ne poslušate človeka v stiski in ste brez vere. Tudi sam imam osebno takšne kolege, ki pa niso imeli takšne sreče kot jaz- ker ne zaupajo v višjo silo ki te varuje in so preponosni sami nase. To lastnost sem opazil pri večini motoristov, ki sem jih zadnji čas na novo spoznal. In zato slovenske ceste terjajo davek. Mene je višja sila REŠILA- veliko motoristov pa ne. Vsakemu priporočam naj si na motor nalepi številko 666 (meni se je Bog razodel pač v tej obliki- ne more se motoristu prikazat z enimi svečami in križi), lahko križ, posvetilo, kakšno nalepko z blagoslova. Opazil sem da so motoristi, ki to dajejo gor v večini dobri fantje. A veste da so se enmu kolegu dolgolascu dogajale podobne stvari ??? Šla dihtunga glave na hondi, vnel se je avto- ma ISTO ko pri meni. Z njim sva zelo dobra kolega.

Rad pa bi se zahvalil XXX Ridersom iz Celja- ZAKON STE in Natkotu (Bernardu)- predsedniku MK PANTHERS pa vsem ostalim motoristom- hvala.

Tisti ki pa mislite da je tale objava ''zajebancija''- vam pa lahko nekaj prikličem- Bog ne daj- prosim pa NE PIŠITE odgovorov na to sporočili, lahko na pm, ni pa zaželjeno niti to, ker sem zdajle v hudi krizi pa ne v depresiji ampak v dilemi, kaj naj naredim s to številko 666 :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem samo na hitro kaj se mi je zgodilo :cry: Gsx-r 1000 3.prestava obrati skor full meni reče en glas zavij levo če si za Boga a desno za hudiča. In zamotam rahlo na levi pas nato KATAPULT :cry: :cry: :cry: Nočem tega pisat v črni forum, ker ga bere preveč ljudi- je pa eden izmed dokazov moj opraskan kombinezon, ukradena čelada N93- HVALA :SS Na dnevnem števcu kilometrov pa napisana številka 666 kolega je tudi slikal :blink: :BUA: Nič ne bom govoril kje je bilo, najprej sem 15 min čakal ob cesti s čelado v roki, nato še 20 min LEŽAL in malo glumil bolečine. Motoristi so hodili mimo in nobeden NI ustavil. Jaz toliko močno v življenju še nisem jokal...Toliko o slovenskih motoristih...Lahko povem o vas samo to (razen nekaj izjem vas je po vsakem slovenskem kraju kakšen), da ste nevredni časti voziti motor, se grdo obnašate, ne poslušate človeka v stiski in ste brez vere. Tudi sam imam osebno takšne kolege, ki pa niso imeli takšne sreče kot jaz- ker ne zaupajo v višjo silo ki te varuje in so preponosni sami nase. To lastnost sem opazil pri večini motoristov, ki sem jih zadnji čas na novo spoznal. In zato slovenske ceste terjajo davek. Mene je višja sila REŠILA- veliko motoristov pa ne. Vsakemu priporočam naj si na motor nalepi številko 666 (meni se je Bog razodel pač v tej obliki- ne more se motoristu prikazat z enimi svečami in križi), lahko križ, posvetilo, kakšno nalepko z blagoslova. Opazil sem da so motoristi, ki to dajejo gor v večini dobri fantje. A veste da so se enmu kolegu dolgolascu dogajale podobne stvari ??? Šla dihtunga glave na hondi, vnel se je avto- ma ISTO ko pri meni. Z njim sva zelo dobra kolega.

Rad pa bi se zahvalil XXX Ridersom iz Celja- ZAKON STE in Natkotu (Bernardu)- predsedniku MK PANTHERS pa vsem ostalim motoristom- hvala.

Tisti ki pa mislite da je tale objava ''zajebancija''- vam pa lahko nekaj prikličem- Bog ne daj- prosim pa NE PIŠITE odgovorov na to sporočili, lahko na pm, ni pa zaželjeno niti to, ker sem zdajle v hudi krizi pa ne v depresiji ampak v dilemi, kaj naj naredim s to številko 666 :cry:

hahahahah, 666 the number of the beast, sacrifice is going on tonight :evilgrin: :devil: buahahahaha

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo to si ti ko sma se zjutraj pogovarjala na moto zboru :)

No povej jim na forumu, da nisem tak ''osel'' kot zgleda po mojih objavah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa trenutno čist žalostna, zato ker ne morm še mal spat, jest pa tkoooooo zaspana... pa še vikend je prehitro minil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bo kmal bolš....če prej ne,že jutr :naughty: :naughty:

bm pršu pomagat grah reševat :whistle:

uuuu fuj dobj... hehe :naughty:

sam na fax pa treba š vsejn :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!