Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

.....kolk velko količino denarja sm dala za kolo :(...bančni račun je žalosten ker nima velik denarja gor :whistle: :closedeyes:

Pokaži,da vidim,kak bicikl si kupla!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne nism čist nč žalostna :whistle: :P :D B) :010

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne nism čist nč žalostna :whistle:

sej jst tut ne ...sam denarnca pa bo :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ker še zdaj osebno nisem spoznal nobenega motosvetovca, odkar sem prijavljen tukaj :cry: torej od februarja. Ne vem mogoče se pa vi u drugi državi vozte :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se obrača proti meni :headbang: :closedeyes: :(...nč ne gre tko kot bi mogl it :(....v petek mineva že 1 leto odkar mi je umrl ati.. :cry: :cry: :cry: in ko na vse to mislim, mi ostane samo še :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se obrača proti meni :headbang: :closedeyes: :(...nč ne gre tko kot bi mogl it :(....v petek mineva že 1 leto odkar mi je umrl ati.. :cry: :cry: :cry: in ko na vse to mislim, mi ostane samo še :cry: :cry: :cry:

Ojooooj boga minca :( Kolk se mi smilš . Rad bi naredu kej ,da bi ti blo bol ,samo kaj ko v taki situaciji nič ne moreš :cry: Upam ,da ti :winkiss: pa :friend1: :friend1: :friend1: :friend1: :friend1: vsaj čisto malo pomagajo :( Upam ,da boš kmal bolš,čeprov je men to lažji rečt kukr pa se ti počutš :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa sploh nimam sreče v lajfu :cry: :cry: :headbang:

prvo mi poči guma ,poj pa še kluč poči :headbang: :headbang: pa noben ni mu kluča s sabo ,da smo poj po bledu letal ,da sm ga dobu. waaaa to se prov zajbavajo z mojmu lajfm tm gor pa se mi smejijo v faco :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dan žalovanja in sem žalisten. Žalujem, ker je še ena konkretna porcija zdrave pameti zapustila tole dolino šentflorjansko. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dan žalovanja in sem žalisten. Žalujem, ker je še ena konkretna porcija zdrave pameti zapustila tole dolino šentflorjansko. :headbang:

sva že dva žalujoča :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitn znam uničt popolnoma vse,še najhitrej pa tistu kar mi največ pomen... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se obrača proti meni :headbang: :closedeyes: :( ...nč ne gre tko kot bi mogl it :( ....v petek mineva že 1 leto odkar mi je umrl ati.. :cry: :cry: :cry: in ko na vse to mislim, mi ostane samo še :cry: :cry: :cry:

:friend1: upam, da se ti življenje čimprej obrne na bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se obrača proti meni :headbang: :closedeyes: :( ...nč ne gre tko kot bi mogl it :( ....v petek mineva že 1 leto odkar mi je umrl ati.. :cry: :cry: :cry: in ko na vse to mislim, mi ostane samo še :cry: :cry: :cry:

Drzi se, saj bo! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jst?? ma nisem žalosten . . . . prej jezen . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!