Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

k sm dobu neki . . . . . pa nesmem . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . zmatran in ne naspan sm . . . . . pa moram v šiht . . . . pa še nedelja je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, jao... včer sm si čist nedložn prprla mezinček v vrata, pa sploh ni tok bolel. Pol ko sm pa dam pršla sm pa ugotovila da je šou noht na pou..oz sam še 1/3 je uredu gor. Mada faka boliiii.. :wacko: Mami me zdej straši, da mi ga bojo mogl dol vlečt. :cry: Oh come on!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, jao... včer sm si čist nedložn prprla mezinček v vrata, pa sploh ni tok bolel. Pol ko sm pa dam pršla sm pa ugotovila da je šou noht na pou..oz sam še 1/3 je uredu gor. Mada faka boliiii.. :wacko: Mami me zdej straši, da mi ga bojo mogl dol vlečt. :cry: Oh come on!! :headbang: :headbang:

Sej ni hudga.............. :hmm: ,

če pa že bo pridi k men na urgenco v Postojno bomo tkoj zrihtali :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo hvala Ninjaraider :004 ..vsaj edn k ne reče, da boli za znort, ko ti ga dol vlečejo :cry:

Ja če ste pr vas kej bl nežni pridem kr v Postojno :naughty:

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma joj ane! :( Povita roka za en tedn, ker so mi nohtek res mogl potegnit dol.. :cry: Če bo lepo vreme ta tedn, ki prihaja se mi bo kr zmešalooooooo!!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma joj ane! :( Povita roka za en tedn, ker so mi nohtek res mogl potegnit dol.. :cry: Če bo lepo vreme ta tedn, ki prihaja se mi bo kr zmešalooooooo!!! :wacko:

beyba... :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žalosten . . . ??? ma neeeee. . . . . .sam zmatran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!