Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

:cry:

Danes sem zelo zalostna.

Tinka moja ne bit žalostna ... :friend1:

Sicer pa sm jaz tud mal, zato, ker je zunaj sonček, jaz pa sem še vedno na bolniški in ne morem na motor :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

En kup jebanja na šihtu, težka da bo motor do jutr fertik, edina pozitivna stvar dons je bil rezultat HIV testa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup jebanja na šihtu, težka da bo motor do jutr fertik, edina pozitivna stvar dons je bil rezultat HIV testa :)

Ej oči :friend1: :friend2: .) ....sej bo bolš :grim ..... :hmm: ...ju3 me morš w šolo pospremt.....pol pa po najino yamahco :rolleyes: :naughty: pa bo wse ok.... :010

ewo dam ti še enga :004

lp mina :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej oči :friend1: :friend2: .) ....sej bo bolš :grim ..... :hmm: ...ju3 me morš w šolo pospremt.....pol pa po najino yamahco :rolleyes: :naughty: pa bo wse ok.... :010

ewo dam ti še enga :004

lp mina :blush:

Eh hčera moja ka bi jst brez tebe :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej oči :friend1: :friend2: .) ....sej bo bolš :grim ..... :hmm: ...ju3 me morš w šolo pospremt.....pol pa po najino yamahco :rolleyes: :naughty: pa bo wse ok.... :010

ewo dam ti še enga :004

lp mina :blush:

Eh hčera moja ka bi jst brez tebe :004

???

Žalosten, ker sem se po dolgem času spet spomnil na preminulega motosvetovca. V bistvu žalosten, ker se toliko časa nisem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, da je umrl po svoji neumnosti :angry2: Ne neki nabijat, če nisi 100% prepričan, ker namreč tudi starši ne vedo točno kaj se je zgodilo. Ker Policija še vedno ni dala javne izjave, tko da ni nujno da je umrl po svoji neumnosti.

:angry2: :angry2: :angry2:

:cry:

Nisem mislil točno tega motorista.... Nasplošno mislim... Beremo zaradi neprilagojene hitorsti, prehiteval po zadnjem kolesu čez polno črto, po naselju vozil več kot 150 km/h. Pa če to ni po neumnosti pol pa naj me strela rukne!

Ne umrejo pa vsi po svoji neumnosti, to pa drži! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi uspe najbolj enostavne stvari brez kakšnega konkretnega razloga zakomplicirati in se potem še dva dni ukvarjati s tem in razbijati glavo in...ah, jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!