Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

definition of an emo kid

One who rejects "pop culture" and joins the counter-culture realm. Usually has ideas contrary to popular opinion and seeks to gain a better understanding of life through artistic venues. May appear depressed, have black or red hair, and dress in a way that is contrary to what is popular. Thrift stores, art, coffee shops, underground music, and poetry are usually of great interest. Contrary to popular opinion, though an emo kid may seem depressed, within their own group there is an element of deep understanding and friendship. Emo kids see the world as beautiful, but its inhabitants as lost and depressing.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarije v ljubezni, imajo prau ljudje, ljubezen je slepa..

ljubezen je edina pravljica ki se ne začne - bilo je nekoč - ampak se tako konča. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi to je res, čeprav smo ljudje naravnani v to smer, da za vogalom pričakujemo vedno kaj lepšega, če ni v nas samih samo "pesinizem"

ko srečaš človeka nekako čisto na dnu - mu pomagaš, mogoče le z vzpodbudno besedo, ko se srečaš sam v takšni situaciji ponavadi ne veš kaj bi -ravno zato smo ljudje, da si stojimo ob strani, včasih v lepih,

spet drugič v grdih trenutkih.... :blink:

:doze: :doze:

sam, da je oštarija za voglom, pa je že zadost ... če pa ma kelnarca vlke sise, je pa to totalniabsolutdodatnibonus :OK: +takisto, če strežejo laško

Pizdarije v ljubezni, imajo prau ljudje, ljubezen je slepa..

A motor pa ne pali, al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan mrtvih postaja vedno bolj podoben prednovoletnim kičastim štantom :cry: :cry: :cry:

Dan mrtvih je zame žalosten dan. Na britof gremo prižgati svečko sorodnikom, prijateljem ex. motoristom, ...

Pa mi gre že ob samem prihodu na Žale zelo na :SS :SS :SS .

Sorry sam po mojem mnenju pleskavice, kuhano vino, sladkorna pena, improvizirani "štanti" s pečenim kostanjem, pisani baloni napolnjeni s helijem, ..... ne pašejo na praznik dneva mrtvih. So bolj "spremljevalna" dejavnost kakšnega cenenega lunaparka.

Pa še spremljevalno dretje v stilu: poceni kestenj, maroni, maroni, veeeeliki maroni. Pena, pena šeč ### - sladkorna pena. Hot dog, hot dog,.... Gospod a boste probal kuhan vin? A ne bi otroku privoščl ene sladkorne palce, pene, turški med mogoče.

Pa je človek zaradi zgoraj naštetega na tak žalosten dan še bolj žalosten.

Spodaj so priloženi dokazi.

Aja unga cigota, ki se je z avtomatikom vozil po ta zadnjem po potkah med grobovi in med folkom, pa nisem mogel ujeti v objektiv, ker predno sem ven potegnil fotoaparat (prve sekunde sem itak mislil, da imam privide :eek: ) je bil že zdavnaj mimo :slap:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diploma :( oz priprave na njo :SS:

Zakaj si pa žalostna zaradi tega? A ne človek piše diplome zase in ponavadi tisto kar ga resnično zanima? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrnila .......... tu ........... in tam ............ na celi črti ........... Story of my life!!! :OK: (v vsaki žalosti je nekaj sreče :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrnila .......... tu ........... in tam ............ na celi črti ........... Story of my life!!! :OK: (v vsaki žalosti je nekaj sreče :lol1: )

Pasti ne pomeni pogrniti :nono: in pogrnila vsekakor nisi :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa žalostna zaradi tega? A ne človek piše diplome zase in ponavadi tisto kar ga resnično zanima? :? :? :?

Stvar me jebade že od samega začetka :angry2: in končno res delam nekaj kar mi je OK pa me glih tak jebade! :blink:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež te ima rad :grim :P

Napača.....ta k je meu vse rad.....je že neki časa v nebesih :devil:

Torej.....naj se sprijazni.......

Nihče te nima rad :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tut nben ne mara :cry:

Jaz te že mam rad, samo ti mene nimaš. :cry:

Nihče te nima rad :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!