Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

bedno poletje :BUA:

Če te moti vreme,jutri bo že sonček,če je pa kaj druga,pol pa,....! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč.....en čist navaden kreten sem...... :headbang:

mona jest :glare:

Če sam to prv'š, ti pa sploh ne upamo oporekat' tega dejstva! Sorry! :naughty: :P

Pa vseeno pusti žalost za na starost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč.....en čist navaden kreten sem...... :headbang:

mona jest :glare:

hey ritka, kva pa tebe matra? :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :wacko: eh....ne bom sploh komentirala.... :( :( nekomu res želim vse dobro in res pravo srečo...pa vendar sama trpim zravn :cry: :cry: :cry: :cry: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :wacko: eh....ne bom sploh komentirala.... :( :( nekomu res želim vse dobro in res pravo srečo...pa vendar sama trpim zravn :cry: :cry: :cry: :cry: :unsure:

joj bejba....vsak je svoje sreče kovač...ampak kako kuje al kako se reče...to pa je stvar posameznika....in tko je tut s srečo... želimo vsem najboljše...ampak odvisno pa je od posameznika kot sm že rekla....zato bejba...glavo pokonci, pa ne tok trpet... pa upoštevi tist moj nasvet, ki veš kakšen je :grim :004

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj bejba....vsak je svoje sreče kovač...ampak kako kuje al kako se reče...to pa je stvar posameznika....in tko je tut s srečo... želimo vsem najboljše...ampak odvisno pa je od posameznika kot sm že rekla....zato bejba...glavo pokonci, pa ne tok trpet... pa upoštevi tist moj nasvet, ki veš kakšen je :grim :004

hvala mina za te besede, pa vendar veš da je težko... :closedeyes: se trudm bit dobra oseba....in pozitivna, pa sej kr gre...sam pač notr v meni....pa se trga....nazunaj se mogoeč ne vidi razn pri tistih ljudeh kjer čutm da se jim lahko odprem...ampak ne vem s etolažm da bo slej ko prej boljše :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala mina za te besede, pa vendar veš da je težko... :closedeyes: se trudm bit dobra oseba....in pozitivna, pa sej kr gre...sam pač notr v meni....pa se trga....nazunaj se mogoeč ne vidi razn pri tistih ljudeh kjer čutm da se jim lahko odprem...ampak ne vem s etolažm da bo slej ko prej boljše :unsure:

vem kako je...še predobro vem...res je najboljš tko kot sm ti že velikrat rekla....boš vidla takoj bo boljš... :grim...sejveš...lohkse zaneseš name....

bejba...a jutri delaš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola, od tuge in žalosti ne morem več, se mi sam smeje... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me boli palec na levi nogi in ne moram na motor,doput pa mineva.

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!