Skoči na vsebino

Vaše izkušnje z športnimi izpuhi?


tadejste

Priporočene objave

Vem da je že veliko odprtega na to temo, vendar me vseeno nekaj zanima... A lahko poveste konkretne izkušnje, kakšna je bila razlika, ko ste originalni auspuh na nepredelanem 50ccm skuteru brez blokad zamenjali z športnim? (npr. leovince al pa gianelli) V čem je bistvena razlika in se sploh splača? Imam sicer NRG-ja, ne morem reči da ne gre ok, edino kaj bi naredil na skuterju razen tega da sem odstranil blokade je izpuh, vendar se nočem nekaj zaletavat in nabavit, nakar bom ugotovil da se ni splačalo :P Vpliva tudi na porabo in življensko dobo mašine? :hmm:

aja, pa če ima kdo kaj za prodat, mi lahko pove :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je že veliko odprtega na to temo, vendar me vseeno nekaj zanima... A lahko poveste konkretne izkušnje, kakšna je bila razlika, ko ste originalni auspuh na nepredelanem 50ccm skuteru brez blokad zamenjali z športnim? (npr. leovince al pa gianelli) V čem je bistvena razlika in se sploh splača? Imam sicer NRG-ja, ne morem reči da ne gre ok, edino kaj bi naredil na skuterju razen tega da sem odstranil blokade je izpuh, vendar se nočem nekaj zaletavat in nabavit, nakar bom ugotovil da se ni splačalo :P Vpliva tudi na porabo in življensko dobo mašine? :hmm:

aja, pa če ima kdo kaj za prodat, mi lahko pove :OK:

Z športnim izpuhom bo mel motor večje izgorevanje in s tem boš pridobil na moči motorja! Če maš npr blokade ven pobrane pa pol daš športni izpuh gor na končni neboš pridobil skoraj nič na pospeških pa veliko! Na 50cc se najbol obnese leovinci zx. Izpuh nič ne vpliva na življensko dobo motorja...skoraj bol logično bi blo da jo podalša! Na porabo vpliva minimalno, saj je potrebno zamenjati dizo ko se namontira športen izpuh! Športen izpuh se SPLAČA kupit :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti splača ja kupit leovincija zx, dize pa ni treba menjat, vrjetno boš moral nastavit valčke in dat druge fedrce na sklopki. Tako valčke kot fedrce dobiš zraven izpuha. Pa je kr cenovno ugodna varjanta. Tko k je alex00 reku boš dobu na pospeških na končni pa tja do 5km/h pa zvok bo lepši.

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjem se s tem kar so rekla ona dva prej s tem da ti povem po lastnih iskušnjah da je zx glede cene/kakovosti zelo dober auspuh za original cilinder ter za ghiso 70cc , splaca pa se ti še kupit multivar od malossi-ja (pri nas ga dobis za 16.000-19.000sit) sicer pa ga dobiš v Trstu za 30-40 evrov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti je glih najboljši del skuterja. manjaj nujno! :D

Pridobiš na pospeških, končni, pa še lapši motor maš. ko pa še fedrce pa valčke manaš je pa res ubijalsko! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo kaj zrihta poceni? ker ne rabim novega... mi je žal dnara :D

msn: ticmantl@hotmail.com...klikni me pa se zmenima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi dečki...pretiravat ne no :) ko menjaš valčke in fedrce je ubijalsko?ojojoj...valčke in fedrce moraš obvezno menjat pri izpuhu ker drugače motor sploh ne laufa kot mora...drugo pa to...z izpuhom pridobiš nekaj malo pospeškov...končno na števcu 5km/h,kaj pa je realno pa je zopet druga pesem...vsekako pa se splača kupiš leovincija, zelo dobri izpuhi in tudi glas še je soliden(v primerjavi z drugimi)

za kaj več da bi res rad občutil spremembo pa boš moral it na zamenjavo kita,fergazerja,variomata,sklopke, itd...

nekoč sem imel NRGja mc2 :)

tako da zakon skuter...vendar kak sem dal gor izpuh im je tisto blo premalo...tako da je hitro prišlo gor nekaj močnejšega :)

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo je zakon :OK:

sam ima pa eno veliko težavo: lak ti zelo kmal spal u amen. pr men je bil že prvi dan rjav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš ga malo mazat z oljem, pa se lepše zapeče :) . Najboljše pa je dat kromirat in ti vedno ostane izpuh isti, edino na kolenu in malo dalje dobi takšno modro barvo :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ko ste mi rekli d nbaj ga zbrusm pa polakiram z lakom za visoke temperature. sem šel v trgovino, pa so ga mel u spreju sam črnega in belga, prozornega sploh nima in prav d ne ve če se ga dobi, ča ša pa to težko. kje pa vi to nabavte. :hmm:

a ima kdo na črno pobarvanga. me zanima kak bi zgledal, čeprav je pomoje prozoren ful lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

msn: ticmantl@hotmail.com...klikni me pa se zmenima

alex00 a lohka se ksn avspuh zrihtas za cpi popcorn ksnga leo vince zx za valcki pa fedrci

rabm pizda

lp. :OK: :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moreš ga malo mazat z oljem, pa se lepše zapeče :) . Najboljše pa je dat kromirat in ti vedno ostane izpuh isti, edino na kolenu in malo dalje dobi takšno modro barvo :) .

ja, pr cilindru ti res fajno barvo dobi, sploh zaradi kroma... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!