Skoči na vsebino

ne vrteče-se kolo


_jezus_

Priporočene objave

Em, vceri ko sem se pripeljal domov.. ze pri bajti sem par metrov prej ugasnil motor, in takoj ko sem to naredu, mi je zadnje kolo zablokiralo.. Prisel sem do zakljucka, da niso krive bremze oz karkoli z bremzami, da niso zobniki, vendar da je nekaj s kuplungo..

Ko motor laufa, se vse vrti brez problema, ampak se recimo ze pri stantgasu guma ful hitro vrti.. Takoj ko motor ugasnem, vse ustavi in se guma ne premika. Cist trdo je, tud ce probam zvonec od kuplunge obracat gre cist na silo.. Pa se to zlo tezko...

Tko da mislm da je narobe neki z kuplungo.. Se komu sanja kaj bi blo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da dekl odpreš pa pogledaš, sam da bi pa kuplunga zagrabla je pa skor nemogoče, če praviš da se vse ustav ko motor ugasneš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja pa je mogoče...to se je zgodlo kolegi...skuter je porinil in te prižgal :)

enako kot da je motor vedno v brzini...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa se mu je vrjetn res kuplunga zagrabla :?

_jezus_ dej probi motor dat dol s štendra pa ga vžgi (na štarter ne na kurbl) pa če bo naprej lezu pol je res zagrabla

ej blindek kak se je pa un pol na semaforu ustavu ? al naj uganem: sploh se ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vgasnil,dol skočil,porinil in naprej pelal :) smešno je blo ne :D

sicer si je pa sam kriv da je skuril...od kuplonge sta ostali 2 1mm debeli pločevini...kuril pa je gumo na travi kar en čas...te pa samo počilo in je blo to to :)

direkt sprešalo jo je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuplunga je bla menjana pred koncem sezone.. Je kot nova.. Tko da to ni. Sem motor dans odprl, jutr bom kuplungo še dol snel pa preveru... Sam če se komu sanja kaj je tle narobe..?

Iz štendra pa nism dajal, samo na stendru sem ga laufal..

Kaka ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuplunga je bla menjana pred koncem sezone.. Je kot nova.. Tko da to ni. Sem motor dans odprl, jutr bom kuplungo še dol snel pa preveru... Sam če se komu sanja kaj je tle narobe..?

Iz štendra pa nism dajal, samo na stendru sem ga laufal..

Kaka ideja?

federca se ti je lahko zlomla oz. poknila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim sicer da ne, ker sem malo s prsti pretipal, pa nism zacutu... Bom jutri vidu, ko bom kuplungo dol snel.. Druzga ze nevem sicer kaj bi lahko blo narobe, kot pa neki s kuplungo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen - tisti tavelik srauf ki drzi sklopko se je malo odvil, tko da se je sklopka za par stopinj obrnila in se je zataknila.. Morm pa nov zvonc kupt, obvezno:) sam so dragi k ps...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mogoce da ko si kuplo menjavo si uzel kuplo 107 zvonc mas pa 105 :D se je meni zgodilo samo smo dali staro no3 pa se laufa ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!