Skoči na vsebino

Cuzanje davkoplačevalskega denarja...


premza

Priporočene objave

Kaj ti pomaga ta investicija, če ti potem, ko vse po reglcih pripraviš nek neizobražen in nepodučen uradnik reče..."AAaaehmm... kh... a.a-a-a, veste tole je pa tolk komplicirano, da kar ne bomo poslali naprej.. bomo najprej malo plemenite plesni v predalu vzgojili..." :naughty:

Verjamem pa, da bo veliko investicij in lahkega zaslužka željnih (nekateri tudi znanja :doze: ) investiralo... povejte kako je šlo... :lol1:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi zdi, da si bo že spet peščica ljudi nabasale polne žepe.

Morda zato, ker sem se prijavil(po mojem mnenju in glede na razpisne pogoje upravičeno) na en razpis, pa so me gladko skenslali. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je tukaj zdej kaj novega? Denar se iz strukturnih skladov vleče že desetletje, nekateri so pa to šele zdej pogruntal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je tukaj zdej kaj novega?

Da to postaja osnovna dejavnost... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da to postaja osnovna dejavnost... :glare:

Premza ful si za cajtom ... denar na ta račun vlečejo že dve leti ... in če je folk neumen naj jim plačuje ... jaz jih grem vsake toliko malo sprovocirat ... enkrat so me že tudi iz dvorane vrgli ... oziroma so me vljudno zaprosili, če zapustim delavnico, ker sem očitno prišla samo provocirat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hvala za tako cuzanje.

Od cuzanja......preferiram čist eno drugo :blush:

:OK: iz flaše se razume...

Premza ful si za cajtom ... denar na ta račun vlečejo že dve leti ... in če je folk neumen naj jim plačuje ... jaz jih grem vsake toliko malo sprovocirat ... enkrat so me že tudi iz dvorane vrgli ... oziroma so me vljudno zaprosili, če zapustim delavnico, ker sem očitno prišla samo provocirat :closedeyes:

VALE- VALE,sono tutte O:-) balle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!