Skoči na vsebino

cene novih delov


grof

Priporočene objave

Zanimajo me cene novih delov (levi motorni pokrov,nova kuplonga,prednja in zadnja luč,prva trikraka felna)

za aprilio 125 cheesterfield letnik-1995???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me cene novih delov (levi motorni pokrov,nova kuplonga,prednja in zadnja luč,prva trikraka felna)

za aprilio 125 cheesterfield letnik-1995???

novih delov'??

kje jih bi pa kupu...novih ni...motor je mal prestr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da bi na avto- triglavu moral dobiti original nove dele!Pokliči jih in vprašaj to je najlažji način.Tukaj na forumu ti bo povedal vsak po svoje .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimajo me cene novih delov (levi motorni pokrov,nova kuplonga,prednja in zadnja luč,prva trikraka felna)

za aprilio 125 cheesterfield letnik-1995???

Vem ti za prvo feltno,pa luc(sicer od 99 letnika),pa se se kaj najde,skor cel motor no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da bi na avto- triglavu moral dobiti original nove dele!Pokliči jih in vprašaj to je najlažji način.Tukaj na forumu ti bo povedal vsak po svoje .)

LP

Tu mu bo morda kdo kaj pametnega povedal, in kej zrihtal, medtem ko bodo na avto-triglavu hoteli celo premoženje za kak del... :)

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam prednjo in zadnjo luč za ta letnik :)

Tud obe felgi še imam, vendar čakam, da mi eden sporoči če jih bo vzel ali ne.

Kaj si pa mislil z levim motornim pokrovom? :?

Če misliš plastiko (bok) jo mam, samo je v modri barvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao pa zakaj ste mogl za to novo temo odpirat, a nis mogu že u kkšni obstoječi temi uprašat :slap: :nono: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!