Skoči na vsebino

Problem z prostim tekom


peter87v

Priporočene objave

ja sej sam če je varovalka zanč se kazalec ne dvigne :blink: . lahko da je oboje.

Popravljeno . Popravil speedfight2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm ja....sva s fotrom mal pogledala....svečka da iskrco....fergajzr je čist pa tut na auto sva prklopla akumulator tko da nevem....

aja pa kazalček se zdj dvigne =)

akumulator je biu prazn ja, sam more bit še neki narobe....pomoje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm ja....sva s fotrom mal pogledala....svečka da iskrco....fergajzr je čist pa tut na auto sva prklopla akumulator tko da nevem....

aja pa kazalček se zdj dvigne =)

akumulator je biu prazn ja, sam more bit še neki narobe....pomoje....

mogoče ti ga je zalilo :D

mogoče je štarter u qrcu,

mogoče je elektronika pr svečki crknla,

mogoče se je miš skrila v auspuh,

mogoče je pršla mravlja v cev za dovod bencina,

mogoče je pa treba sam mal bolj na nožn zaganjač stopt :D

ne ne, joke...marsikej je lohk narobe, jst pravm, da je neki malga...a varovalko si menjala? ni nujn, da če si ti kazalčk dvigne, da potem lahko tudi vžge... tko je blo pr men :D možn pa je, da je štarter crknu...lohk da nimaš dobr zrak/gorivo dobr naštelan na frgazarju, sam dvomim, ker je stau... :D

srečno pri vžigu, moj še vedno ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti problemi so mi pa znani...

jst sem tut mela probleme z vžigom. samo je bil prvi problem v kapci svečke (kar tudi serviser ni "pogruntal"), potem pa same nastavitve. če je mrzel vžgal, potem topel ni in obratno. res katastrofa. smo ga pa na "kurbl" vžigal ko nori, da je vžgal.

veliko sreče pri vžiganju, ker jst sem že potem izgubila vsako upanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmmm a mejbi veš kje se nahajajo varovalke pr keeway focus? :?

varovalka je vedno na + kablu! Poišči akumolator..na akumolatorju je + kable in tam zraven nekje bo varovalka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ta ovink masjtr se je kr nekam zagrel, ka si ti res kaki ovink majstore al maš to sam zarad šminke? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak no to pa še jest vem! :OK:

ammm ja sej ce bi prebrou use moje objave bi vidu da sm umes napisala tut da se na motorje ne spoznam skor nc....no ja zdej ze mal vec kdrt sm ga enkat razstavla...hihi =) aja glede mojga skuterja ga bom pa jutr sla iskat u koper po dveh in pol tednih 8tok cajta so ga popraulal, problem je biu pa u kapci od svečke...) tko d

tko da un komentar da mal bl u izi z mano ker sm punca odločno negiram ker edina k je pravilno zadela kje bi loh biu problem je bla seveda punca....joke ;)

sej je blo se ene par napak sam je serviser reku da mi use pove kdr tja pridm....:)

no ja če ne druzga sm se zdj naučila kje je varovalka pa ostale stvari....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo je bil prvi problem v kapci svečke (kar tudi serviser ni "pogruntal"), potem pa same nastavitve.

problem je biu pa u kapci od svečke...)

ste videli? isti problem :whistle:

in problem v mehanikih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v mehanikih je vedno problem..malo se jim jebe ker ne šraufajo z dušo .) men so računali 25k da so mi tzamenjali matico na veternici ter zamenjali disk ploščice!! F.U. servis..od takrat vse delam sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v mehanikih je vedno problem..malo se jim jebe ker ne šraufajo z dušo .) men so računali 25k da so mi tzamenjali matico na veternici ter zamenjali disk ploščice!! F.U. servis..od takrat vse delam sam

odvisno na kakšnega naletiš, moj je tak, da komi čaka, da mu prpelem neke dele, da lohk tuna skuter... :D no, res da mi je za vgradnjo kita računu 15 čukov :hmm: no, in sm se odloču, da od takrat naprej tudi sam začnem malo tunat skuter... :OK: in morm rečt, da je prav fajn... zdj si bom kopresor nabavu, da bom lažje šraufu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest ga mam u garanciji pa mi je zaračuno ure ....kokr jest vem tega nebi smeu pol je pa začeu neki nabijat da kao se ure ne štejejo kot servis al kaj jest vem....krneki...bi mi blo isto kt da bi ga pelala kle kje bliz na servis pa bi isto plačala ne pa da sm ga cjazla ke u kopr...no ja na napakah se učimo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sem zdej imela svoj motor na "popravilu"... eno cevko je bilo potrebno menjat, pa zavorne ploščice. pa ni nič računal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bom šla drugič brez fotra bo mejbi to pomagal....lol.=) jah to vrjetn že od prej poznaš mehanika ane? jest sm te use prvič vidla.... :fredy: (mogla sm dt tega smajlija k mi je čist zakon :naughty: )

pr men je blo 6000 za 1 uro pa pol...pa še akumulator ampak to štekam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst tega serviserja ne poznam od prej (no od takrat ko sem pri njih kupila motor).

bomo videli, če mi bojo zdej naredl servis za ta denar, kot smo se zmenili... v petek ga peljem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!