Skoči na vsebino

Dan Mladosti


dare

Priporočene objave

zgleda, da je včasih potrebno it čeznje...tud to je nauk zgodovine, al ne? noben narod ni obstal, in praznoval svojih mladih ljudi in svobode, če ni med agresorji naredil kakega trupla....žal je zgodovina neizprosna.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to napiše nekdo, ki je letnik 88 hahaha ti še pionirček nisi bil, pa boš o tem govoril... hahahha

pupa gre za 'mulo' :whistle: in ne za 'mulca' :grrr ...malo bolje poglej profil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvaja se:

- razna dela & opravila

- dajanje slabega vtisa

- neumestno riganje & cohanje po zadnjici

- cenzura

go get me. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 1 leto pozneje...
daNS :worship:

še par spominčkov.....

Če so naslikani pripomočki namenjeni kajenju, bomo še prjatli postal. A si bla v Amsterdamu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa mel učer v Begunjah na Gorenjskem DAN MLADOSTI, s ŠTAFETO MLADOSTI... hehe, malo za šalo malo za res... ampak je res fajn izpadl, lepo smo se mel, še Tito je pršu :naughty: ... uglavnem fajn dan... ker sm mal premlada, da bi bla pionirka, sm bla pa zato učerej :naughty:

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V S E M N A M

© nam, ki smo si znali deliti sendviče s kolegi, in smo malicali v skupini in ne ločeno,

© nam, ki smo imeli več neizpolnjenih kot izpolnjenih želja, imeli pa smo neomejeno upanje,

© vsem nam, ki smo vedeli kdo je bil Ivo Lola Ribar, nismo pa poznali Eminema,

© nam, ki smo švercali kavbojke iz Trsta in jih drgnili s krtačo za lesena tla, da so bile bolj zguljene,

© nam, ki smo hodili na morje brez potnega lista in nas na morju ni bilo sram govoriti slovensko,

© nam, ki smo v tujini izrekli ime države iz katere prihajamo in so vsi vedeli kje je

© vsem nam, ki smo imeli nekaj, česar današnja mladina ne pozna.

ČESTITAM DAN MLADOSTI!

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Evo moj zapozneli raport iz Beograda:

Letos sem bila (z mojim Brezpenzlom) 25. maja v BG, obvezno na Dedinju in se poklonila Titu. Obstajajo tudi slikice, ki pa jih trenutno ne morem prilimati (zaradti težav tehnične naraveunsure.gif ), se je pa nekaj teh slikic en čas kotalilo po FB ... Morda čez kak dan ...

Bilo je prav zanimivo: iz (skoraj) vseh nekdanjih republik nekdanje YU so prinesli štafete ... mislim, da je manjkala samo Slovenija. Povsod zgleda obstajajo močna jugonostalgična združenja, ki to zadevo organizirajo, neke vrste "krovna" organizacija pa je v Beogradu, ki je letos organizirala ta shod štafet. Te štafete bodo tudi razstavljene v muzeju 25. maja skupaj z ostalimi štafetami. Organizacija pa ni bila kar tako: imeli so ozvočenje z glasbo, govorniški oder, trubače za malo pravega razpoloženja, potem pa vsa "folklora" ki sodi zraven: na trenutke malo razvlečeni govori predsednikov teh društev (z močno jugonostalgično vsebino), polno državnih in republiških zastav s peterokrako zvezdo, ljudje v brigadirkah z udarniškimi značkami in brigadnimi zastavami (tudi jaz sem se jim kot bivša brigadirka pridružila, čeprav v "civilu"), tudi kak prvoborec se je še našel, ozaljšan s titovko, uniformo in kupom odlikovanj, pa Joško Broz je tudi prišel, ... samo Jovanke ni bilo videti ... , in vsaj 3 snemalne ekipe raznih TV postaj (za eno sem celo dala izjavo ... grim.gif ).V glavnem - to je treba videt in doživet ... trance_25_naughty.gif Moram dodati, da česa takega nisem pričakovala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Keri je pa oni trotl v roza srajci? :? Na nekoga me spominja, pa ne vem točno...a je mogoče igralec?

mislim da v enem resničnostnem šovu nastopa, je dosti po tv in je kao slaven pa noben ne ve če je bil v kmetiji, baru ali big brotherju :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

V S E M N A M

© nam, ki smo si znali deliti sendviče s kolegi, in smo malicali v skupini in ne ločeno,

© nam, ki smo imeli več neizpolnjenih kot izpolnjenih želja, imeli pa smo neomejeno upanje,

© vsem nam, ki smo vedeli kdo je bil Ivo Lola Ribar, nismo pa poznali Eminema,

© nam, ki smo švercali kavbojke iz Trsta in jih drgnili s krtačo za lesena tla, da so bile bolj zguljene,

© nam, ki smo hodili na morje brez potnega lista in nas na morju ni bilo sram govoriti slovensko,

© nam, ki smo v tujini izrekli ime države iz katere prihajamo in so vsi vedeli kje je

© vsem nam, ki smo imeli nekaj, česar današnja mladina ne pozna.

ČESTITAM DAN MLADOSTI!

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE NAJBOLJŠE ZA MEEEE, VSEEE NAJBOLJŠE ZA MEEEEE... VSEEE NAJBOOOOOOLJŠE OMLADINAC ... VSE NAJBOLJŠE ZA MEEEEEEEE :010

mau velik meketam, to je le posledica veselja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!