Skoči na vsebino

Dan Mladosti


Priporočene objave

sej sem napisala smrt fašizmu in za vse ostale naj bo ta praznik lep  :devil:  .)

Poanta na vsi pionirčki!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečen, vesel in poln radosti naš dragi DAN MLADOSTI!

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je reku fetišizmu ?

Ponavadi so bli dobri rock koncerti s kamiona na mnogo lokacijah (Oko, pa to).

Zdaj pa lahko štafeto nesem le svoji princezi (hepibirthdej), še raje pa brisačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm prosm vas,kako razmišlate,sem brala gor-"s titom naprej" ma a ste nori a kva?! tito je biv diktator,kok folka je dal pobit po vojni za brezveze,pol pa folk sam hitlerja gor vleče kok je biv kreten kao.Poglejte stalina, 6x več ljudi je pobil kot hitler,sam o tem noben noče nč slišat..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

sam še obstajamo eni k vemo resnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm prosm vas,kako razmišlate,sem brala gor-"s titom naprej" ma a ste nori a kva?! tito je biv diktator,kok folka je dal pobit po vojni za brezveze,pol pa folk sam hitlerja gor vleče kok je biv kreten kao.Poglejte stalina, 6x več ljudi je pobil kot hitler,sam o tem noben noče nč slišat..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

sam še obstajamo eni k vemo resnico...

Ja sej res kk pa razmišljamo, halo folk kk pa razmišljate :lol1:

dol padeš, ko tole bereš.

Zgleda da vse veš, a si bla zraven????? Pol ti tud zraven spadaš v tole skupinico ljudi ki si jih omenila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je bil car, zdej mamo diktatorje na oblasti ko folku ne dajo šihtov!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

:nono: ne ti žalit in pljuvat po pionirjih in Titovi omladini :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, še vedno mam modro kapco, rdečo rutko z značko dveh pionirčkov...

Danes, ko postajam pionir, dajem častno pionirsko obljubo:

da se bom marljivo učil in delal in da bom dober tovariš.

Da bom ljubil našo.......

Da bom ljubil vse ljudi, ki želijo svobodo in mir.

NOSTALGIJA :yea1:

Čestitke tudi z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa enkrat v osnovni šoli pod prisilo moral nositi za ta praznik kurirčkovo torbico.Še dobr da je bla zraven sošolka v katero sem bil zacopan,pa je kar dobr vse izpalo.

Jaz sem se pa zagrebu za to! In potlej smo se sfajtal, ker se je ta torbica vedno poskušala ukrasti, tako kot pri tabornikih zastava. In smo zmagal! :OK:

(KrvavelZaTitaPress))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tito je biv diktator,kok folka je dal pobit po vojni za brezveze,

Brez veze? Nope! Presneto z vezo in z vzrokom. Vprašanje je edino, ali je bilo to prav!

...pol pa folk sam hitlerja gor vleče kok je biv kreten kao.

Nego kaj je bil? Einstein? Zato pa je ta speljal v ZDA, da ni bil konkurenca.

...Poglejte stalina, 6x več ljudi je pobil kot hitler,sam o tem noben noče nč slišat..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

Mi vsi neizobraženi in nerazgledani to že vemo, nekateri med nami celo pomnijo, nič bat!

...sam še obstajamo eni k vemo resnico...

A se ta resnica prenaša kot AIDS in jo fašeš od mame? Pa še ta jo je od tvoje stare mame? No, sej mrbit jo pa fašeš, ko se s svastiko opraskaš, ko se preveč z njo igraš!

No, pa lep pozdrav od politkomisarja HHV.

SFSN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, a ste se počutli kej bol mladi včera al je resnica končno butnila ven? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm prosm vas,kako razmišlate,sem brala gor-"s titom naprej" ma a ste nori a kva?! tito je biv diktator,kok folka je dal pobit po vojni za brezveze,pol pa folk sam hitlerja gor vleče kok je biv kreten kao.Poglejte stalina, 6x več ljudi je pobil kot hitler,sam o tem noben noče nč slišat..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

sam še obstajamo eni k vemo resnico...

in to napiše nekdo, ki je letnik 88 hahaha ti še pionirček nisi bil, pa boš o tem govoril... hahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm prosm vas,kako razmišlate,sem brala gor-"s titom naprej" ma a ste nori a kva?! tito je biv diktator,kok folka je dal pobit po vojni za brezveze,pol pa folk sam hitlerja gor vleče kok je biv kreten kao.Poglejte stalina, 6x več ljudi je pobil kot hitler,sam o tem noben noče nč slišat..ker ste neizobraženi,nerazgledani...

sam še obstajamo eni k vemo resnico...

:blink: Ah jej. js sm tud še bolj mlada, pa mam vseen neko spoštovanje do Tita in se zavedam kaj je naredu. Sicer pa ni me blo zravn in zato ne komentiram. ti bi pa tud mogla zadržat zase kar si slučajn slišala od "nekoga" sploh če ne veš kaj se je zares dogajal. mogoče jih je res nekaj pobil, sam men se zdi bolj važn to da je naredu mir in bratstvo in da so se mel fajn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: se mi zdi da bi sel marsikdo preko trupel ce bi bila potreba....

Husqvarna..zakaj mas pa v avatarju KTM znak :hmm: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!