Skoči na vsebino

bombe


SiR

Priporočene objave

To je že smešn ... po vseh sodiščih itd ... ravnokar praznijo tudi studio Viba ... bojda je nekje podstavljena bomba ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že smešn ... po vseh sodiščih itd ... ravnokar praznijo tudi studio Viba ... bojda je nekje podstavljena bomba ...

a gremo Črno vdovo spraznit :devil: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu pride na vrsto še Delo, BTC, WTC :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi nam pa lahko uspel Motosvet spraznat? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"na motosvetovih straneh je trojanski konj, uničil vam bo računalnike in naslednje plače ne boste dobili"

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"na motosvetovih straneh je trojanski konj, uničil vam bo računalnike in naslednje plače ne boste dobili"

:)

mi sam s ke$em operiramo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cca 15 minutami klicu na MNZ.....da je v mojem skretu....najverjetneje bomba......

In lej ga vraga....k sem tadrugič pogledu....sem se spomnu, d sem pozabu potegnt vodo.......

Madona.....kok na velik jest serjem :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, prava ekološka bomba :xx:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji, bombe smo mi "podtikali" že v srednji šoli, torej več kot 10 let nazaj - eni pa se komaj sedaj to spomnijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji, bombe smo mi "podtikali" že v srednji šoli, torej več kot 10 let nazaj - eni pa se komaj sedaj to spomnijo :slap:

Spet, se popolnoma strinjam z velecenjenim kolegom. :grim

Bomba je praznik. :OK:

Takoj ko je po feršterkeraju ravnatlca napovedala bombo, smo se zadrli "čuvaj plac v Rimski!" pa šprint do gostilne, da smo plac dobli. :grim :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je enim hudo dolgčas, in pol bombe podtaknjujejo (o marija, a ta beseda obstaja v SSKJ :hmm: )

v glavnem, po mojem ti ljudje nimajo vseh papirjev...

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji, bombe smo mi "podtikali" že v srednji šoli, torej več kot 10 let nazaj - eni pa se komaj sedaj to spomnijo :slap:

Joj kak so to bli lušni cajti, ko si si vzel 2 minuti cajta, pa šprint do telefonske, pol pa "u školi je bomba". Si počakal 15 minut, pa si mel kake 3-4 ure fraj za pir :OK: !

Ja ja, pogrešam to :grim .

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji, bombe smo mi "podtikali" že v srednji šoli, torej več kot 10 let nazaj - eni pa se komaj sedaj to spomnijo :slap:

Hja,

kar naprej novi "gor rastejo" - zabava pa ostaja ista. Ko sem bil smrkavec, sem tudi nekajkrat poklical gasilce h sosedu. Kot zanimivost: bruci, ki pridejo študirat v Ljubljano iz Štajerske in Prekmurja že od pamtiveka težijo s tisoč let starimi vici o "močvirnikih", močvirju in žabah, ne da bi vedeli kako ta neizvirnost Ljubljančane neizmerno dolgočasi. No, po moje se specialci ob "bombnih klicih" nekoliko bolj zabavajo.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet, se popolnoma strinjam z velecenjenim kolegom. :grim

Bomba je praznik. :OK:

Takoj ko je po feršterkeraju ravnatlca napovedala bombo, smo se zadrli "čuvaj plac v Rimski!" pa šprint do gostilne, da smo plac dobli. :grim :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

mam podobno anekdoto... je začel hreščat zvočnik na SŠ Centru, da bo obvestilo, pa sem zamomljal "eh, ziher je spet bomba..." sledilo je obvestilo o bombi in zatem so v tišini vsi vame strmeli.. doživel sem skorajšen obisk policije.. komaj sem pojasnil prfoksi, da sem samo predvideval, ko pa je bila pač sezona "bomb" :slap: :slap: :devil:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tik tak ...

... tik tak ...

... tik tak ...

... tik tak ...

... tik tak ...

... tik tak ...

... bum ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Game over... :cry: pa tko je blo zabavno... amaterji..

A penzjonisti nimajo pametnejšega dela kot je**t našo policijo?

Hja,

kar naprej novi "gor rastejo" - zabava pa ostaja ista. Ko sem bil smrkavec, sem tudi nekajkrat poklical gasilce h sosedu. Kot zanimivost: bruci, ki pridejo študirat v Ljubljano iz Štajerske in Prekmurja že od pamtiveka težijo s tisoč let starimi vici o "močvirnikih", močvirju in žabah, ne da bi vedeli kako ta neizvirnost Ljubljančane neizmerno dolgočasi. No, po moje se specialci ob "bombnih klicih" nekoliko bolj zabavajo.

:devil:

Eno so lažni klici, drugo pa resnica. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo po mestu razsaja serijski šaljivec. S svojim prekanjenin umom spretno seje lažne preplahe. Ukradena imena, s katerimi spravlja v gotov ubup njihove lastnike - nedolžne preužitkarje, pa odmevajo v časopisih. :lol1:

wow, sliši se kot trailer za cheep ameriško detektivko. :wacko:

nič nisem kadil, samo take volje sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam podobno anekdoto... je začel hreščat zvočnik na SŠ Centru, da bo obvestilo, pa sem zamomljal "eh, ziher je spet bomba..." sledilo je obvestilo o bombi in zatem so v tišini vsi vame strmeli.. doživel sem skorajšen obisk policije.. komaj sem pojasnil prfoksi, da sem samo predvideval, ko pa je bila pač sezona "bomb" :slap: :slap: :devil:

Hehe, dobri stari casi na SŠC Ptuj... V mojih cajtih je bila povprecno 1 na tedn, pac odvisno, v katerem razredu so pisali solsko nalogo... Je pa res,da so v zacetku policaji evakuirali celi center, pa smo meli fraj.. proti koncu pa niso niti vec prisli, menda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, dobri stari casi na SŠC Ptuj... V mojih cajtih je bila povprecno 1 na tedn, pac odvisno, v katerem razredu so pisali solsko nalogo... Je pa res,da so v zacetku policaji evakuirali celi center, pa smo meli fraj.. proti koncu pa niso niti vec prisli, menda...

Pri nas ni bilo potrebe po lažnih alarmih. Je v kemijskem laboratoriju od časa do časa zares počilo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je v kemijskem laboratoriju od časa do časa zares počilo. :whistle:

pri nas pa pri gospodinjstvu :grim :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Game over... :cry: pa tko je blo zabavno... amaterji..

Po moje je pa tole kr neki...ker je res to že dogočasno ratalo....do te mere, da so se uprle oči v policijo...a bojo že kej naredil al mislijo telovadit vsakič, ko je nekomu dolgčas..in tako so...objavili novico iz katere ne razberem niti ali so bili dejansko klicatelji stari čez 60 let in iz trbovelj...al so se samo tako predstavili.....a za vsak klic je drug odgovoren?...bv v glavnem.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!