Skoči na vsebino

Katera ima po vašem mnenju bolj potencial?


SiR

Glasujte zdaj!  

77 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Tanju?ka
      31
    • Ledena
      7
    • Sanda7
      39


Priporočene objave

Bolj že ko ti. Pomočnik kuharja. :fredy:

Šniclekspert.

Drugače sem pa tudi za to, da se objavijo slike kandidatk. Ne glede v kakšnem kostimu, le da se fris vredu vidi. Poznam samo Sando

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Poznam samo Sando...

In menda bo pri tem tudi ostalo. Ostali dve kandidatki sta, kot kaže, kar poniknili. Tik pred začetkom debate o analnih spretnostih. Ko bi jih člowk najbolj nucal... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In menda bo pri tem tudi ostalo. Ostali dve kandidatki sta, kot kaže, kar poniknili. Tik pred začetkom debate o analnih spretnostih. Ko bi jih člowk najbolj nucal... :doze:

Verjetno prišla domu deda z arbajta v Dojčlandu in morata biti doma pridni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auuuuuuuuuuuu :devil: Ice a boš sedaj stisnil rep med noge?

"cigave" bi lahko vprasal, samo raje ne bom, ker me lady *snip snip*.

te pa ne bo vec icek, bo volek. :naughty: :lol1:

pa sej bi ga samo v živo rada vidla k se mi zdi da ga še nisem,pa če kakšno rečeva ne bo nč narobe :?

:grrr ne bo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In menda bo pri tem tudi ostalo. Ostali dve kandidatki sta, kot kaže, kar poniknili. Tik pred začetkom debate o analnih spretnostih. Ko bi jih člowk najbolj nucal... :doze:

Sta poniknili, ker so jih "intelektualke" zatrle, verjetno so se počutile zapostavljene in so jima z moralnimi prijemi obudili občutek negativne drugačnosti.

Sanda7 in Tanjuška sta :OK: :worship: , tudi zato ker se znata zabavati, se prilagajati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda7 in Tanjuška sta :OK: :worship: , tudi zato ker se znata zabavati, se prilagajati.

Pa baje......no jest ŠE....ne vem........se znata prav prijetno ljubiti.........d nam izpadu pokvarjenc in uporabu kako drugo besedo. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

imaš prav :OK:

s tem pa tudi preklicujem tole tekmovanje,ker dokler ga s Tanjuško skup sevave ne moreve več tekmovat med seboj

tko da KLONK

post-265-1147903250_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga, sanda sam sva se pa uzadno dobr dol udarle, ka nama bojo MS-ovci, če se mauva midve tko fajn. oni sploh ne vejo zakaj ga majo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga, sanda sam sva se pa uzadno dobr dol udarle, ka nama bojo MS-ovci, če se mauva midve tko fajn. oni sploh ne vejo zakaj ga majo :lol1:

Jaz ga imam za lulat, da mi nena po hlačah teče.

Pa ko v vrsti pred šalterom čakam, da mi ni preveč dolgcajt. Mam raztrgane žepe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga, sanda sam sva se pa uzadno dobr dol udarle, ka nama bojo MS-ovci, če se mauva midve tko fajn. oni sploh ne vejo zakaj ga majo :lol1:

Verjen vsak zase dobr ve, zakaj ga ma ... je pa res, da ne sodijo vsi v tisto skupino, da bi to moral naokol na dolgo in široko razlagat... eni pač čutijo tako potrebo.... le zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba napisat za kaj ga mamo.....

Ma jebat ga.....jest vem.....sam zase.....da samo za eno stvar..........d moram to žvarovno skos neki umivat!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne sodijo vsi v tisto skupino, da bi to moral naokol na dolgo in široko razlagat... eni pač čutijo tako potrebo.... le zakaj...

Morebiti so dolge in široke razlage prikrivanje kratke in švohcene realnosti? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjen vsak zase dobr ve, zakaj ga ma ...

Pičvajz, jaz sem se spomnil šele zdajle, ko sem tole prebral, pa mi je dal mislit.

Zadnje cajte je bil varnostni ventil, da mi vodka možganov ne zalije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zadnje cajte je bil varnostni ventil, da mi vodka možganov ne zalije.

Se podpišem.

Sicer pa kaj so v vojski rekli. Če nočeš imeti težav, ne govori o politiki,.... govori o ženskah in sexu (small talk).

Uni s kratkimi in hladne se pa kar tolažite, da imajo še drugi podobne probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!