Skoči na vsebino

Sodnik: Prepoved Vožnje


tombgo

Priporočene objave

živjo!

Ma kdo izkušnje z prestavljanjem prepovedi vožnje - izrečene kazni sodnika.

Na sodnika sem čakal 4 mesece, pol mi reče, da mi da en mesec prepovedi vožnje (sem si rekel vredu, itak je februar), vendar potem čakam še dva meseca na odločbo + 15 dni na pravnomočno tako da je prestajanje prestavljeno na 05/06.

V sredo grem do sodnika, da ga vprašam, če je možno opravljat to sranje v novembru? :nono:

Ne bi rad cel maj presedel doma ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

Ma kdo izkušnje z prestavljanjem prepovedi vožnje - izrečene kazni sodnika.

Na sodnika sem čakal 4 mesece, pol mi reče, da mi da en mesec prepovedi vožnje (sem si rekel vredu, itak je februar), vendar potem čakam še dva meseca na odločbo + 15 dni na pravnomočno tako da je prestajanje prestavljeno na 05/06.

V sredo grem do sodnika, da ga vprašam, če je možno opravljat to sranje v novembru? :nono:

Ne bi rad cel maj presedel doma ;)

lp

ne vem kako je sedaj, včasih si lepo ignoriral pozive da prinesi izpit dokler ni bilo konec sezone pa si ga takrat nesel. sploh ker je takrat bilo po 2 -3 mesece vedno :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en praktičen nasvet: ko imaš odvzem, pusti vozniško na upravni enoti in jo pojdi dvignit po prenehanju prepovedi... tako ti ne bodo vpisali v dovoljenje, da si imel odvzem in ti policisti, če te ponovno ustavijo, ne bodo takoj rekli "a-ha, ta je pa že imel odvzem povratnik torej dajmo ga stisnit ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bo prišlo do tega pri meni..

Namreč 7 marca sem šel pijan na motor neregistriran sicer skuter in padu na kolesarsko stezo,..Seveda šel takoj v bolnico in policisti tam pobrali motor naredili zapisnik in to in zdej nevem če me čaka sodnik..Izgovarjal se bom na to da mi je postalo slabo medtem ko sem motor porival in sem se zvrnu na kolesarsko stezo, držmo pesti..

Sicer pa opravljem izpit za 125 tak da če mi vzamejo mi vzamejo oba, po mojem :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodnik al pa kdorkol bo že tipkov tisto poročilo ti bo povedu kake miljone bi mogu plačat, če bi bil polnoleten, ker pa nisi boš dobil samo opomin(po vsej vrjetnosti).

Pa ravno ti si nekje pisal kako si odgovoren voznik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je - fante vozi GSX600 ... dejal je pa takole:

No, meni pa boste verjetno rekli ta mulc ni normaln..

Pri 7 letih sm zacel na Tomos tori tisti kros katerega sm vozil 4 leta, po 4 letih torej pri 11 letu sm dobil skuter speedfight 1ko vozil do sedaj..vozil 5 let in pred mescom kupil Gsx-r 600 2004 :OK:

Vsi mi boste rekli norc, da sem pri 16 letih kupil tako močen motor, vendar mi starši zaupajo, ker nisem še nikoli nobene pizdarije delal ne nič, tako da imam glavo na pravem mestu kaj lahko počnem z motorjem in kaj ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu se enkrat zgodi, sem pa športnik in se tudi imam za športnika, verjemi enkrat v življenju sem bil pijan, šel v bolnico in nikoli več..

Probal, vidu da je sranje, nikoli več..

Sicer se pa vozim s skuterjem večinoma dokler ne registriram in nikoli ne bi šel pijan na gsx, saj tam se zgodi samo enkrat..Drugo je skuter ko si malo komolce polupiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bo prišlo do tega pri meni..

Namreč 7 marca sem šel pijan na motor neregistriran sicer skuter in padu na kolesarsko stezo,..Seveda šel takoj v bolnico in policisti tam pobrali motor naredili zapisnik in to in zdej nevem če me čaka sodnik..Izgovarjal se bom na to da mi je postalo slabo medtem ko sem motor porival in sem se zvrnu na kolesarsko stezo, držmo pesti..

Sicer pa opravljem izpit za 125 tak da če mi vzamejo mi vzamejo oba, po mojem :BUA:

:topic: :drunk: :headbang: :hmm: :BUA: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en praktičen nasvet: ko imaš odvzem, pusti vozniško na upravni enoti in jo pojdi dvignit po prenehanju prepovedi... tako ti ne bodo vpisali v dovoljenje, da si imel odvzem in ti policisti, če te ponovno ustavijo, ne bodo takoj rekli "a-ha, ta je pa že imel odvzem povratnik torej dajmo ga stisnit ..."

Ja in za avto vozit naj izrežem žig pod B kategorijo vn?? ;)

Bolš če dam 4 čuke pol in naredim novo vozniško!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap to je res..Če ti vzamejo za eno kategorijo si ob vse kategorije..Tudi meni bila to velika šola..Sicer pa mislim da ne bo nič iz tega..Zapomnil pa si bom vendarle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš če dam 4 čuke pol in naredim novo vozniško!

Po preteku kazni na UE zahtevaj izdajo novega vozniškega dovoljenja. Izdali ti ga bodo brez problemov, seveda s plačilom.

Verjetno si pokasiral tudi 120. 000, 00 tolarjev in 5. kazenskih točk? :eek: :slap: Porco dio, ni se za hecat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en praktičen nasvet: ko imaš odvzem, pusti vozniško na upravni enoti in jo pojdi dvignit po prenehanju prepovedi... tako ti ne bodo vpisali v dovoljenje, da si imel odvzem in ti policisti, če te ponovno ustavijo, ne bodo takoj rekli "a-ha, ta je pa že imel odvzem povratnik torej dajmo ga stisnit ..."

Vozniško dovoljenje lahko tudi po poteku kazni (kadarkoli) zamenjaš (razlog: ker je "obrabljeno"). V novem potem ukrep preopvedi vožnje ni vpisan.....

Po preteku kazni na UE zahtevaj izdajo novega vozniškega dovoljenja. Izdali ti ga bodo brez problemov, seveda s plačilom.

Verjetno si pokasiral tudi 120. 000, 00 tolarjev in 5. kazenskih točk? :eek: :slap: Porco dio, ni se za hecat...

UUPS, prepozno opazil, da je kolega že dal ustrezen odgovor......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozniško dovoljenje lahko tudi po poteku kazni (kadarkoli) zamenjaš (razlog: ker je "obrabljeno"). V novem potem ukrep preopvedi vožnje ni vpisan.....

mah, glej - itak med odvzemom ne sme voziti in ima notri vpisan odvzem, tak oda mu tisti papir nič ne koristi, če ga pa tam pusti, se izogne dodatnemu strošku v primeru, če bi dal delati novega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazen 30.000 + 12.000 sodnih stroškov + 4 kazenske t. + 1 mesec prepovedi za povzročitev nesreče (poškodovan avto + moja sopotnica)

Kazen je znižana zaradi statusa študenta!

V Odločbi je zapisano samo koliko moram plačati in datumi plačil (obroki), ter da se odvzame izpis samo za "A" kategorijo od datuma vpisa v vozniško. Večino teksta se nanaša na denar, vozniško je vmenjeno v celoti v eni vrstici. Nič ne piše kako in kam je potrebno nest to vozniško, tako da bom verjetno šel do uprave okrog 15. novembra 2006

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upravna enota ti bo sama poslala vabilo, kdaj se moraš tam oglasiti ... če se ne boš oglasil, te lahko dajo privesti, lahko ti nabijejo dodatno kazen, obenem ti pa bo v roku 2-3 od tistega roka začel veljati odvzem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ne bo prišlo do tega pri meni..

Namreč 7 marca sem šel pijan na motor neregistriran sicer skuter in padu na kolesarsko stezo,..Seveda šel takoj v bolnico in policisti tam pobrali motor naredili zapisnik in to in zdej nevem če me čaka sodnik..Izgovarjal se bom na to da mi je postalo slabo medtem ko sem motor porival in sem se zvrnu na kolesarsko stezo, držmo pesti..

Sicer pa opravljem izpit za 125 tak da če mi vzamejo mi vzamejo oba, po mojem :BUA:

Pred nekaj dnevi sem v časopisu DELO prebiral komentarje bralcev, ki se zgražajo nad početjem motoristov.

O etiki, morali in kulturi posameznih bralcev, ki so dodali svoje komentarje ob nesrečah motoristov ne bom komentiral.

Eden od piscev teh komentarjev je bralce opozoril na naš forum - motosvet - in dodal, da se ni za čuditi, da je toliko nesreč med motoristi.

In, če nekdo prebere zgoraj napisano izjavo Gsx600 si res ne more pridobiti drugačnega mnenja o motoristih.

Takšni, ki so kot Gsx 600, res ne bi smeli nikoli sesti v avto, kaj šele na motor. O tvojem članstvu na tem forumu Motosveta, pa bi bil potreben razmislek odgovornih.

Jaz držim pesti, da te sreča pamet... do takrat pa upam, da te bodo odgovorni "spokali" s tega foruma... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj dnevi sem v časopisu DELO prebiral komentarje bralcev, ki se zgražajo nad početjem motoristov.

O etiki, morali in kulturi posameznih bralcev, ki so dodali svoje komentarje ob nesrečah motoristov ne bom komentiral.

Eden od piscev teh komentarjev je bralce opozoril na naš forum - motosvet - in dodal, da se ni za čuditi, da je toliko nesreč med motoristi.

In, če nekdo prebere zgoraj napisano izjavo Gsx600 si res ne more pridobiti drugačnega mnenja o motoristih.

Takšni, ki so kot Gsx 600, res ne bi smeli nikoli sesti v avto, kaj šele na motor. O tvojem članstvu na tem forumu Motosveta, pa bi bil potreben razmislek odgovornih.

Jaz držim pesti, da te sreča pamet... do takrat pa upam, da te bodo odgovorni "spokali" s tega foruma... :angry:

Njegove izjave je treba vzet letom primerno, tako da ne se jezit preveč.

Ker če bi po izjavah dodeljevali članstvo potem bi za preklicat vsaj pol članov, lep primer: klikni tu

Moje mnejnje, seveda pa se lahko tudi motim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če bi po izjavah dodeljevali članstvo potem bi za preklicat vsaj pol članov, lep primer: klikni tu...

Wobi :eek: ...od tebe nisem kaj takega pričakovala...in to takoj na začetku teme ,, maximalna hitrost,,...278 po števcu :o

takoj jih ven zmetat...in forum preimenovat...skirosvet

A po mestu še vedno ne upaš :devil:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepoved vožnje itak velja za vsa motorna vozila hkrati ...

Meni je na UE napisala prepoved samo za kategorijo B, tako da se mi ne bi splačalo pustiti vozniškega tam. Tudi na pozdravu od sodnice je pisalo: prepoved vožnje za kategorijo v katerem je voznik storil prekršek.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!