Skoči na vsebino

Izboljšave na sooterju


odbojkaš

Priporočene objave

opa ticmantl, to se res lpo sliš, dj povev, kolk maš D. bata? :)

D.bata..to je premer ne? ja pač obična 70tka..premer je 47,6mm! Samo v tem kitu je bat z enim batnim obročkom,dvo delni izpušni kanal (da se bol predelat) pa pretočni kanali so širši kot pri navadnih 70tkah! Pa ta stage6 racing kit ma tak tuning potencial da če ga daš recimo predelat na kako znano firmo se da napilit na 22 konjev...samo to predolgo čakaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.bata..to je premer ne? ja pač obična 70tka..premer je 47,6mm! Samo v tem kitu je bat z enim batnim obročkom,dvo delni izpušni kanal (da se bol predelat) pa pretočni kanali so širši kot pri navadnih 70tkah! Pa ta stage6 racing kit ma tak tuning potencial da če ga daš recimo predelat na kako znano firmo se da napilit na 22 konjev...samo to predolgo čakaš

aaaa...maš obično... :D jst tut :)

me zanima, če bi se dal LC cilinder zbrust iz 47.6 na 49.5? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa...maš obično... :D jst tut :)

me zanima, če bi se dal LC cilinder zbrust iz 47.6 na 49.5? :D

kolega je na runnerci orginal celinder zbruso na 47,6 pa je pol ko je kurblal..zgleda da od kompresije steno predrlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je na runnerci orginal celinder zbruso na 47,6 pa je pol ko je kurblal..zgleda da od kompresije steno predrlo

ja, original cilinder je pa mal velik podvig brusit na 47,6 :D men mislm, da mi 1,9 mm ne bo kr velik sfukal, al? ker se nabavi malossijev bat, ki ima 49,5 premera in bi pasal potem...bom se pozanimu na servisu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima? kakšen največji fergazer bi lahk ložu not.če maš 70 kit.Moj frend je dal u rosija kit 70,fergazer 21.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima? kakšen največji fergazer bi lahk ložu not.če maš 70 kit.Moj frend je dal u rosija kit 70,fergazer 21.

da se tut 24 in več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pol največji v prosti prodaji za scoota?

jst sm mislu vzet fergazer od delorto.največji je 25.a bi šel v mojga?

največji je od kelhina PWK 34.je 30k.kej si mislite o tem.a ta bi šel not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28mm dajejo na skutere s predelanimi hign end cilindri. Odvisno kakšen cilinder in izpuh imaš. Če nimaš močnega cilindra in odprtega izpuha, potem brezveze devat zelo velike vplinjače.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti povem.so rekli da na moj scooter gre sam technigas RS70 in Next R.zdej enega od teh dveh bom izbral.kerga predlagš.in gor bi mel kit 70 SPORT od malossija.zdej pa povej kakšen največji fergazer lahk ložm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi RS70 pa Dellorto 19mm pa je to to :) . Ker 21ka je malo prevlka za navadnega gusa, če bi bil predelan pa bi bilo malo drugače :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vas bom držal za besedo.hvala še enkrat

sej če bom potreboval nasvet.že vem kam se morm obrnt :)

lahko bi pa vzeu aluminium kit...malo je dražji, če majo za tvoj motor drgač sploh...s tistim bi pa dubu high end predelave, potem bi tut nucu ene 24 frgazer najmanj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!