Skoči na vsebino

katera olja za mešanco uporablate


Brooki

Priporočene objave

no tuki bi prosu da se mal okol tega razpišete... če že obstaja kaka tema se opravičujem ampak je nisem našu..

zanima me pa kero olje je najbolš za original cilindr al pa kak easy 70.. pa da ne paca velik in je primeren za oljno pumpo... pa da ni predrag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so rekli, da noben 50 ccm motor nima tako visokih obratov, da bi mu "ustrezal" motul 600 in so mi raje priporočali castrol tts.

zdaj pa ne vem

noben original 50cc ni tok navit da bi rabu motula :D

evo... tole so mi napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sam castrol tts je pa olje za krose.. ta pa res ni ql za 50ccm.. ker je premasten.. zato je za krose ki se vrtijo v ogromne obrate...

tts je zakon za skuterje, vsaj za mojga je biu d best...drgač pa ga ne prodajajo več na bencincki v Brežicah...kr nehal so ga... a se je še kje zgodil, da ga ne prodajajo več?

Drgač sm uporablu tut Malossi 7.1, zdj sm pa kupu nek OMV šrot za 2T motorje...no, sj lpo diši ampak pogrešam TTS... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vs 50cc so dobri vsi taki...motul 600 pa tts pa to...

ker itq se ne vozte 45??? greste mal več...da se sploh km pele...ker če ga ful vrtite oz vsaj dostkrat no..pol je dobr da se spuca mal... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah motul scooter je cist ql olje za skutere 70ccm......tts je tui vrei sam smrdi za tabo ko qrba pa tkoj vejo usi ka kuris :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah motul scooter je cist ql olje za skutere 70ccm......tts je tui vrei sam smrdi za tabo ko qrba pa tkoj vejo usi ka kuris :D

lih v tem je poanta tega olja, ker ima značilen vonj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sam castrol tts je pa olje za krose.. ta pa res ni ql za 50ccm.. ker je premasten.. zato je za krose ki se vrtijo v ogromne obrate...

krosi se sploh ne vrtijo nvm kak ce gledas en predelan skutr <_<

za orginal masino pa tak ne rabis nvm kak olje kr se tak neki velik ne vrti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za orginal mašino je dobr tud dvotaktol :D

itq da je :OK:

moj sošolc tanka dvotaktola...pa mu dela normalno...sam on prav da mu gre 95 po števcu(original)...jah čudeži so teli skutrji...to kr letijo ej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Jest uporabljam castrol TTS, pa je pomojem med najboljšimi motornimi olji....sam mi je pa en reku, da ni glih primeren za skuterje.... :hmm: pa da na kantici pise d je za "two stroke"..... :? kva pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tts je primeren za visoko vrteče 2 taktne motorje! moja replica ni poznala drugega olja kot tts! Pa veliko voznikov 2T 125tk ki jih poznam so tudi vsi uporabljali tts!

pa še diši fajn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

enga petrolovga k stane točn 1000sit pa je pol litra pa je prov profesijonalen za 2taktne skuterje (tko piše na ovitku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga petrolovga k stane točn 1000sit pa je pol litra pa je prov profesijonalen za 2taktne skuterje (tko piše na ovitku)

potem bom jst začel prodajat vodo zmešano z sirupom v embalaži za olje in gor napisu, da je super duper profesionalno olje za super duper predelane skuterje, seveda SAMO 2-taktne, ker če ne bo crknu...in me prav zanima...verjetn bi obogatel, če bi kupoval taki ko si ti... :) brez zamere :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga petrolovga k stane točn 1000sit pa je pol litra pa je prov profesijonalen za 2taktne skuterje (tko piše na ovitku)

najbolj zaenkurc olje kulk ga lohk dobiš

motul al pa stihl je tut dobr sam je zlo masn velik bolj ko druga olja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem lival not toti drek od petrola..saje v izpuhu,skuter je slabo šel..pol pa mi je kolega priporočil tts pa sem enklrat probal pa je skuter še bol leto! Samo na pretrolu ej 1l tts-a 4,800sit! Mi ga sicer dobimo ceneje pri enem lokalnem avtomehaniku..samo je še vseeno drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da Petrol nima svoje rafinerije, tudi olja nima svojega, tak, da ga nekje kupuje, verjetno pri kakem motulu, ali pa castrolu......

En moj kolega uporablja olje IPONE City oil, ki iz izpuha diši po jagodah. Pa niti ni posebej drago.

Pa prav, da je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!