Skoči na vsebino

katera olja za mešanco uporablate


Brooki

Priporočene objave

Glede na to, da Petrol nima svoje rafinerije, tudi olja nima svojega, tak, da ga nekje kupuje, verjetno pri kakem motulu, ali pa castrolu......

En moj kolega uporablja olje IPONE City oil, ki iz izpuha diši po jagodah. Pa niti ni posebej drago.

Pa prav, da je super.

petrol kupuje olje od texaco, poglej zadaj na embalaži to vse piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..samo texaco je neka priznana ameriška firma..al pa je neka drek firma prevzela ime! no ono jagodno olje se mi zdi zanimivo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

neki mi pomagite... glede olja...

jst sem namreč včeri bla na 1. servisu in sem rekla, da bom TTS-a dala not v Yamaha TZR 50 Valentino Rossi. kak sta me prodajalc in serviser nahrulila :angry2: . sta rekla, da to res ni olje za TZR-ko, ker ni "middle". ne razumem ravn tega. da če že kupim Castrola, da naj rajš TT kupim. nimam pojma, ka naj naredim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona dva sta mi itak rekla, da lahko not dam sam motul 600, ker to ona dva prodajata.

zdej pa res ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona dva sta mi itak rekla, da lahko not dam sam motul 600, ker to ona dva prodajata.

zdej pa res ne vem.

:lol1: dobr da si povedala, zdej mi je pa vse jasno :lol1: fak ej to ne morš vrjet

ti kar toči tts-a not, sem mislu d onadva vesta zakaj ne sme bit tts, zdy ko pa vidm d se jima gre samo za dnar :lol1:

ne nekje najbol bi res bil motul scoot :OK: ni ˝premastno˝, je kvalitetno in dokaj poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Gilero gsm in piše v knjižici, ki jo dobiš pri nakupu, da je najbol primerno olje Castrol TTS.

Pa tud serviser je reku da je to najboljše olje...pa da ne bi slučajn kaga petrolovga olja (2-taktola),... noter devu...ker še za kosilnico ni vredu

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč komplicirate...kupite valvoline ali pa motul ali pa castrol... to je to...konec teme...

zaklenite to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se res,vse skup je podobn .)

pa tud ko eni pravjo ni dobr mešat,res ni kaj preveč dobr ampak če pa že pa tud nič ne škodi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!