Skoči na vsebino

"Tudi Japonci niso več to kar so bili"


šokac

Priporočene objave

Pri čiščenju zadnjega platišča Yamahe Fazer letnik 09. 2005 , sem opazil aluminijaste ostružke v odprtini enega od krakov. :?

Sodeč po obliki ostružkov sem mnenja, da so ti ostružki ostali v kraku še od tovarniške izdelave zadnjega platišča in malomarnega pregleda njihove kontrole. :angry:

Da so ostružki prišli do odprtine komaj sedaj, je verjetno razlog bolj aktivne vožnje ter posledično večje centrifugalne sile. :blink:

Kakšno je vaše mnenje? .)

post-9142-1145436256_thumb.jpg

post-9142-1145436269_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi motor. :devil: :lol1:

peace. :whistle:

Na moj transakcijski račun mi pošlji nekaj tisoč ojrov, pa bom kupil... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si pa kaj narobe sestavil, ko si šravfal, pa ti struži.

Pri meni je vse ok, razen rjav avspuh, ki je zamenjan z akrapotom in napaka, da v armaturi sveti signalka za dolgo luč. Kdo je narobe sestavil = ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ga ne bi še kdo strašil ... kaj bi blo v primeru, da mu ostružki med vožnjo od znotraj gumo preluknajo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri čiščenju zadnjega platišča Yamahe Fazer letnik 09. 2005 , sem opazil aluminijaste ostružke v odprtini enega od krakov. :?

Sodeč po obliki ostružkov sem mnenja, da so ti ostružki ostali v kraku še od tovarniške izdelave zadnjega platišča in malomarnega pregleda njihove kontrole. :angry:

Da so ostružki prišli do odprtine komaj sedaj, je verjetno razlog bolj aktivne vožnje ter posledično večje centrifugalne sile. :blink:

Kakšno je vaše mnenje? .)

Da ti ni to gdo podtaknil :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ga ne bi še kdo strašil ... kaj bi blo v primeru, da mu ostružki med vožnjo od znotraj gumo preluknajo? ;)

lej čist simpl vprašanje

a je del platišča na katerem je guma, ločen od dela s kraki? :?

kako hudiča bi lahko prišli ostružki iz kraka od znotraj v gumo :eek:

teach me :huh:

Popravljeno . Popravil ceso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej čist simpl vprašanje

a je del platišča na katerem je guma, ločen od dela s kraki? :?

kako hudiča bi lahko prišli ostružki iz kraka od znotraj v gumo :eek:

teach me :huh:

to bo sedaj pisalo v novi številki Motorista !!!

TEHNIKA: zakaj ostane v gumi zrak :hmm:

vseeno preveri od kje so ti ostružki, da se boš mirne duše vozil .., verjetno je bilo slabo obdelano in so se odtrgali od kolesa... so stružili v ponedeljek zjutraj .. prvi komad :P

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej čist simpl vprašanje

a je del platišča na katerem je guma, ločen od dela s kraki? :?

kako hudiča bi lahko prišli ostružki iz kraka od znotraj v gumo :eek:

teach me :huh:

malo sem se šalil, zato je bil tudi tisti smeško (;)) zraven ...

to bo sedaj pisalo v novi številki Motorista !!!

TEHNIKA: zakaj ostane v gumi zrak :hmm:

u, dober predlog ... ti si genij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako hudiča bi lahko prišli ostružki iz kraka od znotraj v gumo :eek:

teach me :huh:

Saj niso prišli iz kraka v notranjost plašča... Prišli so iz notranjosti navzven.

Pomeni, da so lahko med strojno obdelavo padli v votel del kraka, oz. padli v krak iz notranjega dela peste.

Tako mislim jaz in sprašujem za vaše mnenje. Ne pa, da mi prodajate bureke. :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimaš ti v koli še kaka dva Japončka, ki še finiširata felgo?

Lobo, ko bi ju le imel. Spustil bi ju ven samo v zaprti garaži, ko bi bilo potrebno kakšno popravilo ali redni servis. Prišparal bi za pir. .) :whistle:

šokac, pojdi na servis in naj ti preverijo vse skp ...

Pričakujem odgovor iz Yamahe Delta Tim Krško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakujem odgovor iz Yamahe Delta Tim Krško...

Pametno, ja. Če je že feltna taka, bohvej kakšna svinjarija je šele v mašini. Sam tam je ne vidiš. Zato - razdret cel motor in pregledat. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi probal pod pritiskom zraka spravit še kakšn olupek ven če je slučajno še notri.

Pač žal je tako da kdor dela tudi greši,tisti pa ki doma ležijo itak nimajo kej zajebat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niso prišli iz kraka v notranjost plašča... Prišli so iz notranjosti navzven.

Pomeni, da so lahko med strojno obdelavo padli v votel del kraka, oz. padli v krak iz notranjega dela peste.

Tako mislim jaz in sprašujem za vaše mnenje. Ne pa, da mi prodajate bureke. :wacko: :D

da ni bla ta strojna obdelava(rezkanje, struženje, honanje....) feltne, kje drugje narejena(pri sestavi,mogoč ni šlo kj skup, lahko se je pri prevozu kj poškodoval, pa so dal navarit, ne boš verjel tut to se dogaja....) .)

v firmi težko verjamem, da bi prišlo do česa takega, ker tut njim ni v interesu, da opilke stresajo v lak s katerim potem pobarvajo feltno. aja a so opilki kj črni :? , a niso to pomen, da se je kasnej neki dogajal s tem motorjem :glare:

aja za buređinico pa kje drugje vprašaj, mogoče ti bo burek fejruh v konkurenci napeko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da res tud japoncki gledajo sam se cim hitrej skup zmetat. Jest mam nov avto od Honde, pa rja pr pantih, sipa je sla kr sama dol, prestavlja se pa ko pr najstarejsem Hyundaju... neokusno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej vsi vemo da je honda klump (tudi pri motorjih) :D :P :chase:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj niso prišli iz kraka v notranjost plašča... Prišli so iz notranjosti navzven.

Pomeni, da so lahko med strojno obdelavo padli v votel del kraka, oz. padli v krak iz notranjega dela peste.

Tako mislim jaz in sprašujem za vaše mnenje. Ne pa, da mi prodajate bureke. :wacko: :D

Jaz tudi mislim, da je to, pri obdelavi krakov so se nekje verjetno zataknili v notranjosti, kar je nemogoče videti pri montaži motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheh japsi :D

kdaj pa so sploh japsi bli tisto, kar naj bi včasih bli? :hmm: :grrr :P :grrr :devil:

Po raznih lestvicah o zanesljivosti, ki jih vidimo po casopisih, so bili vedno v vrhu. Zdaj pa je izgleda globalizacija prispela iz Kragujevca ze do Tokia.:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem si v kraku platišča našel ostružke - ja in! Spihaj pa bo! To ni omembe vredno, hujše bi bilo, če bi imel počeno platišče ali pa kvadratne bate v okroglem cilindru :kva2: :lol1: :lol1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!