Skoči na vsebino

svetovno prvenske FUZBALARIJE (was: SLO : ESP)


Priporočene objave

Po moje bomo AFGANISTAN premagal, za druge tekme je pa precej od Toneta Vogrinca odvisno in od koga bomo gume dobil.

Sicer se mi za fuzbal niti malo ne dvigne (sploh oni), toda ce bo treba iskat razlog za pivopitje bo bolj kot nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isabol: kaj je motokros????

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIR .....banda nehvalezna! osebno sem se ze prav veselil na to SP.....potem sem pa izvedel,da s praznimi cestami ne bo nic .....prenosi bodo med delavnim casom

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle se gre za FUZBAL!Ne serite...

Računam na tradicijo Špancev,da bojo popušili al pa neodločeno!

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: SLOVENIJA 2:2 ŠPANIJA

gebre daj no ne bi tak zagrenjen Jaz nobenga športa ne sovrazim.....razn odbojke pa košarke!

HA HA HA HA

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo SANDA! Vsaka čast. Fantje, ženske odpirajo topik o fuzbalu!? Ker je SP največja stvar za SLO po osamosvojitvi in glede na to, da je Rocky velik prijatelj okroglega usnja, še delček mojega videnja na prvo tekmo s Španci.

Dve leti nazaj sem bil na Euru 2000 v Amsterdamu kjer smo igrali proti Španiji in izgubili 2:1. Kljub porazu ostajajo nepozabni spomini na 10000 glavo množico slovencev, ki je celih 90 minut hrumno bodrila naše fante. Nepozabni ostajajo tudi trenutki ob petju naše Zdravljice, ko mi je šlo še tistih nekaj kocin kar jih imam na glavi pokonci in odkrito povedano zaroseno oko. Mislim, da se je še Prešerenov Franca obračal v grobu. O trenutkih, ko je padel izenačujoči Gol pa....delirij. Kot sem dejal, kljub porazu nepozabno.

Sedaj se znova srečamo z Furijo (navijaško ime za Špance). Vedeti moramo, da je v tem trenutku španska liga najmočnejša nogometna liga na svetu. Zraven tega pa se pri njih igra najlepši in tehnično najboljši nogomet. Zraven tega imajo nogometaše kateri posamezniki lahko sami odločijo tekmo (Raul, Morientes, Tristan, Mendieta...)Zagotovo bo težje kot je bilo na Euru 2000. Naše najmočnejše orožje je obramba in kolektiv. Vendar proti takšni Furiji bo zelo težko. Če nam uspe neodločen rezultat je ta enak zmagi. Res, da Španci na dosedanjih SP niso nikoli prišli prav visoko in nikoli niso zmagali prve tekme, nas to ne sme uspavat. Vedno pa so pokazali dober in lep nogomet in velikokrat jim jeziček na tehnici ni in ni hotel preiti na njihovo stran. Vsaka tekma je nekaj novega in na vsaki se je treba ponovno dokazovat. Vedeti moramo, da je že sama uvrstitev na SP pravi čudeš glede na vse pogoje, ki jih imajo ostale reprezentance napram nam. Koliko nas je že Slovencev?

Nogometni pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Naše najmočnejše orožje je obramba in kolektiv. Vendar proti takšni Furiji bo zelo težko.

Nogometni pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Rocky, kljub tvoji evforiji me je malo strah take obrambe, kakršno so pokazali proti Gancem. Temu jaz nikakor ne morem reči obramba, in vsak, ki je samo malo gledal tisto tekmo ve, kako konfuzna in neorganizirana je bila naša obramba. Saj ne rečem, rezultat je že bil, samo vse ostalo pa...

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je treba sam začetne napade zdržat, tko da če v prvih 30 minutah ne fašemo gola je pol že opravljenga.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nebi strinjal. Spomnimo se malo tekme Slovenija - Jugoslavija...kdaj smo dobili prvi gol? Zbranost od 1. do zadnje minute pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočm povedat, da bodo Španci zihr na začetku najbolj prtisnili, da bi čimprej zlomili odpor klenih Slovencev.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši bojo popušili! Ta gol k so ga dosegl proti tem k so igral (se ne spomen proti komu) je biu velka sreca! Tle je pa zihr ne bojo mel kr to je SP halo!

Grem jz rajsi stran kr vidim da bom tepena

Aja zelim hrastovo krsto

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica: to so moške zadeve, kle ni enakopravnosti, tko da ne bit nekonstruktivna!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sorry visok nism, sploh pa na tak način ne. sam ne da se mi 90 min u tv bult po pa magari še nbenga gola ni, mam že raj odbojko alpa basket,aja pa fusbala tud ne maram zato ker sm doma zraven igriša tm pa sam čefurji tisto žogo nabijajo, upijejo ceu dan, da te srat prime!

by gebre

Mater si občutljiv!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Naši bojo popušili! Ta gol k so ga dosegl proti tem k so igral (se ne spomen proti komu) je biu velka sreca! Tle je pa zihr ne bojo mel kr to je SP halo!

Grem jz rajsi stran kr vidim da bom tepena

Aja zelim hrastovo krsto

lp, Sanci

MAla pazi se da te ponoči kdo ne vkrade!!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so bodo borili, v to verjamem. Upam na 2:1 za Slovenijo!

Pa malo sreče, pa bo!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Jst sem tud eden tistih nogometnih fanatikov, ki je skoraj na vsaki domači tekmi slovenske reprezentance. Bil sem tudi v nepozabnem Amsterdamu in blo je res noro. Samo rezultat iz te tekme moramo še maščevat.

SLOVENIJA 2 : 1 ŠPANIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidim da je 99% motosvetovcev optimistov!!!!

speed man

Eh OK da ne bom edina k ne navija za slovence pa nej zmagajo no oz bom drzala pesti da bojo (bi sla na tekmo dol s stricem sam mam solo ...)

lp, Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!