Skoči na vsebino

Cerkev dovolila uporabo kondomov.


Damian

Priporočene objave

Takole, prebrala sem celotni prispevek oz. intervju.

Najprej Lina, nič kaj prida ni bilo omenjeno kar se homoseksualnosti tiče .) če si me s tem spravila do branja - bravo, ti je ratalo. Samo sem pa prišla do enega zaključka.

Cerkev se še kako zaveda, da izgublja kontrolo nad ljudmi. Govori o manipulaciji, a ne pove, iz katere strani. zakaj je treba zadeve ukiniti, prepovedati? Naj naredijo tako, kot so v Gani. Naj prepričajo ljudi, da uporaba ni ok, da naj bodo v plodnih dneh vzdržni, da naj ne delajo splava ampak naj dajo otroka v posvojitev.... zakaj pravijo, da hojo za Kristusom in da je osnovno poslanstvo kristjana v tem, da poskuša postati čim bolj podoben Kristosu, če pa jih nihče ne posluša. Če bi bilo to res osnovno poslanstvo, potem ne bi bilo potrebno prepovedi in odrekanj, ampak bi ljudje sami to črtali iz seznama in se vodili po poti za Kristusom. Tako pa cerkev očitno te moči nima. Zato hoče ljudi PRISILITI, da bodo tako, kot Kristus, ker naj bi bilo to za človeka najbolje. Ni mogoče to največja manipulacija od vseh??

tako, kratek povzetek napisanega........

Priznam mal sem te nahecala...je pa enakospolno parnerstvo enkrat omenjeno, tok da te nisem glih čist na suh....

Glede prepričevanja ljudi kaj naj počnejo in za kom naj hodijo in kdo zgublja vpliv nad kom...

konkurenca je huda in borba za ovce brez kakršnihkoli zadržkov (pa naj gre za pritisk na ženske s strani kozmetičnih hiš in ostalega poflja...btw...poznaš kakega moškega z bulemijo ali anoreksijo? ) ...in dandanes zmanipulirati take mase kot se je dalo nekoč ne more nihče...niti cerkev. Vse kar je jasno meni je, da noben od teh nima čisth namenov....le lastni profit..cerkev je bolj pregnana od vseh....dovolj ovac je še v afriki, južni ameriki in ostalem ,,nerazvitem,, svetu, ko jih bo zmanjkalo tam...bo pa najbrž že v ,,razvitem,, svetu kriza (ki bo plod druge strani) tako popolna, da bomo spet verjeli v odrešenika in se podali za kristusom :huh: ...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da se z Lino v popolnosti strinjam? :eek: :blink:

jah če ima punca prav, ima prav...... in občasno ima tudi prav..... (ampakjetoboljredkopress) :devil: :naughty:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da se z Lino v popolnosti strinjam? :eek: :blink:

Ker imaš tiste dneve v mesecu.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor podpiram tole dejanje Papeža, da ovčkam dovoli nekaj kar je za druge samoumevno...je pa smešno...kao ste pljuvali čez nazadnjaškega Ratzija...in danes vse to pozabili...veste, da je napisal zapovedal al karkoli že pač počne...da se pospeši postopek razveze cerkveno poročenega para?

Bravo, papa Ratzi!

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na veliki petek naj ne bi jedli mesa. Ampak povem vam, da se mi takrat zdi najboljše :OK: In kaj mi kdo more?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....na veliki petek naj ne bi jedli mesa. Ampak povem vam, da se mi takrat zdi najboljše :OK: In kaj mi kdo more?????

:hmm: Najboljše je tisto kar je prepovedano :?

Kaj ti pa kdo more? Pa saj boš kmal vidu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Najboljše je tisto kar je prepovedano :?

To sta ugotovila že Adam in Eva........ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo rečt še kako na temo muslimanov. Zapičimo se v njihove svetinje, v Mohameda, vero in še kaj, pa da vidimo, kako dolgo bo tema odprta. Konec koncev, če lahko tolčemo po katolikih, zakaj ne bi še po npr. muslimanih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo rečt še kako na temo muslimanov. Zapičimo se v njihove svetinje, v Mohameda, vero in še kaj, pa da vidimo, kako dolgo bo tema odprta. Konec koncev, če lahko tolčemo po katolikih, zakaj ne bi še po npr. muslimanih.

Oho, pogumni križar je stopil v bran matere Cerkve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se ljudje radi zapičijo v tuje svetinje ... potem pa jokajo, ker se nekdo zapiči v njihove lastne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se ljudje radi zapičijo v tuje svetinje ... potem pa jokajo, ker se nekdo zapiči v njihove lastne :)

Seveda, tako so se vojaki Wehrmachta svoj čas zapikali v ruske dečve, nato pa jokali, ko so možiki brusili nemške frauline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo rečt še kako na temo muslimanov. Zapičimo se v njihove svetinje, v Mohameda, vero in še kaj, pa da vidimo, kako dolgo bo tema odprta. Konec koncev, če lahko tolčemo po katolikih, zakaj ne bi še po npr. muslimanih.

Odpri novo temo, pa začnimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, tako so se vojaki Wehrmachta svoj čas zapikali v ruske dečve, nato pa jokali, ko so možiki brusili nemške frauline.

jep ... evribadi's a soldier :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho, pogumni križar je stopil v bran matere Cerkve.

Ja, jaz si vsaj upam, večina na tem forumu itak ne zna drugega kot pljuvanti in zasmehovati katoliško vero, ter se obešati na vsako napako, ki jo zagrešijo posamezniki in posploševati. Naj kdo poizkuša v muslimanski državi v kakem forumu odpreti debato čez islam, me zanima, če bi tudi tam bil prag tolerance tak, kot je v Sloveniji. Tako da, čisto po domače, "nehajte ga no srat s takimi"... Demokracija ne pomeni, da se lahko vsak dela norca iz vseh in vsega (muslimani to že vejo, malo se spomnite demonstracij v Evropi ob uporabi kariaktur Mohameda na Nizozemskem), in to je tisto, kar manjka v Sloveniji. Tudi ob zažiganju križa za fotografske namene (nekje na primorskem) in utišanju zvonov (mislim da v Piranu, ker so "motili javni mir") ni bilo zaradi tega nobene gonje in demonstracij zaradi verske diskriminacije. Malo razmislite, kake kozlarije pišete v tej debati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo rečt še kako na temo muslimanov. Zapičimo se v njihove svetinje, v Mohameda, vero in še kaj, pa da vidimo, kako dolgo bo tema odprta. Konec koncev, če lahko tolčemo po katolikih, zakaj ne bi še po npr. muslimanih.

Muslimani :ninja: :SS :BUA: :nono: Zadovoljen.

.......je bil jezus baje ciganske (romske) krvi. Imel je dolge lase, bos je okrog hodil in ko je kaj naredil je bil čudež :D .

Ampak Davincieva šifra pa je zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ka smo lihk na taki temi, men gre Cerkev na jetra... kar ne rečem, da mi gre na jetra vera, sama Cerkev pa je po domače povedano že 1500 let v piz**... :ninja:

Mislm, kwa se grejo...potem pa vidš župnike pa vsega boga tm na spletnih straneh, ko pedofilijo prodajajo... ja, res je... 80% ameriških župnikov so odkrili za pedofile preko neke ruske agencije za prodajo pedofilskih posnetkov...Interpol je baje izsledil denarna nakazila za prodajo teh posnetkov... večina je bilo ameriških župnikov... potem pa dj svojega otroka k verouku in k maš... matr jim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sama Cerkev pa je po domače povedano že 1500 let v piz**...

... po novem verjetno v riti, ko dovoljujejo uporabo kondomov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po novem verjetno v riti, ko dovoljujejo uporabo kondomov.

:lol1: :lol1: :lol1:

Sam res... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj kdo poizkuša v muslimanski državi v kakem forumu odpreti debato čez islam, me zanima, če bi tudi tam bil prag tolerance tak, kot je v Sloveniji. Tako da, čisto po domače, "nehajte ga no srat s takimi"... Demokracija ne pomeni, da se lahko vsak dela norca iz vseh in vsega (muslimani to že vejo, malo se spomnite demonstracij v Evropi ob uporabi kariaktur Mohameda na Nizozemskem), in to je tisto, kar manjka v Sloveniji.

Saj bi tudi pri nas zaprli takšno debato in sežgali forumaše, če ne bi pustili srednjega veka za seboj...no ja, recimo da smo ga.

Kaj pa pomeni demokracija?

Mene bo prej kot Cerkev in njeni paladini prepričala kakšna luštna mlada katoličanka. A jo lahko dobim v "crusader" varianti, z lahkim verižnim oklepom, mečem...in jasno, seksi telescom. Ho ho ho, potem bom koj zapel kakšno okroglo v slavo vere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz si vsaj upam, večina na tem forumu itak ne zna drugega kot pljuvanti in zasmehovati katoliško vero, ter se obešati na vsako napako, ki jo zagrešijo posamezniki in posploševati. Naj kdo poizkuša v muslimanski državi v kakem forumu odpreti debato čez islam, me zanima, če bi tudi tam bil prag tolerance tak, kot je v Sloveniji. Tako da, čisto po domače, "nehajte ga no srat s takimi"... Demokracija ne pomeni, da se lahko vsak dela norca iz vseh in vsega (muslimani to že vejo, malo se spomnite demonstracij v Evropi ob uporabi kariaktur Mohameda na Nizozemskem), in to je tisto, kar manjka v Sloveniji. Tudi ob zažiganju križa za fotografske namene (nekje na primorskem) in utišanju zvonov (mislim da v Piranu, ker so "motili javni mir") ni bilo zaradi tega nobene gonje in demonstracij zaradi verske diskriminacije. Malo razmislite, kake kozlarije pišete v tej debati...

Preberi temo še enkrat pa boš mogoče ugotovil, da se nihče ne norčuje iz katoliške vere.

Glede na to, da je RKC kao javna ustanova in glede na to, da po novem plačujemo za dejavnost cerkve vsi, verni in neverni, pa cerkev je in BO na tapeti javnosti. Tudi kritične, ne samo take, ki kima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmm, das ne dovoljujejo zato, ker je čedlje več HIV pozitivnih med njimi ... :hmm: :hmm: :hmm:

(kdorrijepoblatujelahkotudiSESTRApress) :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo rečt še kako na temo muslimanov. Zapičimo se v njihove svetinje, v Mohameda, vero in še kaj, pa da vidimo, kako dolgo bo tema odprta. Konec koncev, če lahko tolčemo po katolikih, zakaj ne bi še po npr. muslimanih.

Zakaj pa bi se zapičili v Muslimane? V tej temi se zgolj debatira o eni idiotski odločitvi RKC. In ker je to forum, lahko vsak izrazi svoje mnenje. Zakaj pa debatiramo o RKC, ne pa o muslimanih, pa mislim da je jasno. Katoliška vera je namreč veliko bolj prisotna v Slo od drugih ver, torej se tiče največ folka, torej se o njej največ govori..

Kar se pa tiče kondomov.. Cerkev bi mogla bit prva, ki bi morala zagovarjat kondome. Čas je da pogledajo resnici v oči in se sprijaznijo, da je seks del življenja in da so davno minili časi, ko so se ljudje ženili pri 16 in bili z enim partnerjem do konca življenja. Vsi se fukajo med sabo, tako pač je. Prav je da zagovarjajo družino, ipd, ampak roko na srce, to lahko počnejo tudi ob dovolitvi uporabe kondomov.

Drugače pa koga sploh briga a dovolijo ali ne, sex je nekaj samoumevnega in naravnega, legalen je, kondomi prav tako in mislim da 95% folka en mišji k. briga kaj o tem pravijo v Vatikanu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!