Skoči na vsebino

Cerkev dovolila uporabo kondomov.


Damian

Priporočene objave

Drugače pa koga sploh briga a dovolijo ali ne, sex je nekaj samoumevnega in naravnega, legalen je, kondomi prav tako in mislim da 95% folka en mišji k. briga kaj o tem pravijo v Vatikanu

THAT'S THE SPIRIT! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz si vsaj upam, večina na tem forumu itak ne zna drugega kot pljuvanti in zasmehovati katoliško vero, ter se obešati na vsako napako, ki jo zagrešijo posamezniki in posploševati. Naj kdo poizkuša v muslimanski državi v kakem forumu odpreti debato čez islam, me zanima, če bi tudi tam bil prag tolerance tak, kot je v Sloveniji. Tako da, čisto po domače, "nehajte ga no srat s takimi"... Demokracija ne pomeni, da se lahko vsak dela norca iz vseh in vsega (muslimani to že vejo, malo se spomnite demonstracij v Evropi ob uporabi kariaktur Mohameda na Nizozemskem), in to je tisto, kar manjka v Sloveniji. Tudi ob zažiganju križa za fotografske namene (nekje na primorskem) in utišanju zvonov (mislim da v Piranu, ker so "motili javni mir") ni bilo zaradi tega nobene gonje in demonstracij zaradi verske diskriminacije. Malo razmislite, kake kozlarije pišete v tej debati...

Vse lepo in prav..... kaj pa človeška diskriminacija? je mene kdo vprašal, če si želim poslušati cerkvene zvonove?

je kdo mene vprašal, če me slučajno ne motijo na prelepih kotičkih cerkve, ki so osvetljene dan in noč in s tem motijo okolico?

je kdo mene vprašal vsi križi, ki visijo v gostilnah, vse kapelce ob cesti, vsi izrazi, kot so bogdaj (če bi kaj hotel dati, bi že, pa še vedno ni nič)?

itd.......

... po novem verjetno v riti, ko dovoljujejo uporabo kondomov.

jep, verjetno se je virus HIV začel širiti med duhovniškimi četami, pa so morali nekaj narediti, da ne gre naprej......... da ne pride do papeža :lol1: .)

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......... da ne pride do papeža

:OK: :OK: :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pupa, tebe pa nikakor nočejo uslišat da bi končno eno cerkev podrli, pa tam postavili lepo džamijo, s katere bi se en drl ko jesihar :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko bi podrli 10 cerkev, pa postavili eno đamijo, pa bi jih vseeno bilo več na koristi, kot na izgubi .)

sicer pa đamija in njen nazaret oz. cerkev in njeni zvonovi. V čem je razlika?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjo...uni zvonovi...tist žvenket kovine...ma dj nehi...raje poslušam streljanje, se vsaj kj dogaja...vsaj kj naroda, ne pa uni zvonovi...ko ponoč mim hodiš se tko sliši bingljanje, da mislš, da igraš DOOM 3 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S slednjih se noben ne dere :)

Cyc, a si ti to že kdaj slišal v živo?

Se mi zdi, da ne. Torej... :xx: shut the fuck up!

Jaz sem, pa je bistveno lepše tisto poslušat, kot pa nabijanje jebenih zvonov vsakih 15 min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slisal.

prve in slednje.

slednji predvsem "prijetni" ob 04:58, potem ko se ravno vracas od "leaking the lizzard" in bi rad nazaj zaspal.

vsem fanom takih zabav priporocam kaksno nocitev v sarajevu ali kraju s podobno gostoto minaretov. in 200 cm heavy duty zvocnikov. :doze: :wacko:

BTW tudi nabijanje zvonov ne podpiram pred 06:00. ob delavnikih. :grrr

od vikendih in praznikih lahko tudi mirno "rostajo". O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, a si ti to že kdaj slišal v živo?

Se mi zdi, da ne. Torej... :xx: shut the fuck up!

Jaz sem, pa je bistveno lepše tisto poslušat, kot pa nabijanje jebenih zvonov vsakih 15 min.

Če bi imel na izbiro šraj ali zvonove, izberem zvonove.

Pa kje ti živiš, da nabijajo vsakih 15 minut? Prereži štrike, da bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!