Skoči na vsebino

Posvajanje otrok


Broj Jedan

Komu zaupati svojega otroka v posvojitev?  

36 članov je glasovalo

  1. 1.

    • klasi?ni - ateisti?no prepri?anje
      18
    • klasi?ni - rimokatoli?ka vera
      4
    • klasi?ni - muslimanska vera
      1
    • klasi?ni - pravoslavna vera
      0
    • lezbi?ni - ne glede na vero
      0
    • klasi?ni - angli?anska vera
      0
    • mo?ki homoseksualni par - ne glede na vero
      1
    • klasi?ni - verske budisti?ne/reinkarnacijske variante
      1
    • homosexualni par - budisti?ne/reinkarnacijske variante
      1
    • drugo
      10


Priporočene objave

Kako bi se odločili,

če bi imeli oziroma že imate svojega otroka

in bi postali zaradi nesreče z motorjem nesposobni skrbeti zanj,

tako da bi otrok moral v posvojitev.

Socialna bi izbrala in totalno preverila

tri pare:

1 klasičnega

2 lezbičnega

3 homosexualnega (moški par)

in

ali bi se ozirali na

(ne)verovanje

predlaganih posvojiteljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možen je samo en odgovor....se ti s tem ne zdi nič narobe?

sicer pa me sexualna in verska usmeritev ne zanimata....otroka bi želela dati v oskrbo nekomu, ki ga bo imel rad, ga med razvojem usmerjal, odpiral oči, spodbujal in mu tudi finančno zagotovil uspešen obstoj, šolanje in ..bla bla...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

običajno se najprej pogleda pri svojcih, če bi kdo lahko postal skrbnik... potem so tu še 'krstni botri' ... itd... pa morda kakšni prijatelji, če jih zanima ...

ne bom glasoval, ker je preozka izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš na izbiro 'drugo' .)

jst samo želim,da se nobenmu ne bo treba kej tacga odločat. lahko je bit neki brihtn... prouzaprou se mi ne zdi vredno razpravljat,tko k o tistmu zakonu.

če vam pa paše,pa veselo podebatirejte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristu in motoristki motoristične vere :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedroma s pedofilskimi nagnjenji najbrž ne.

( mal za na karbit pluvat še tuki :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristu in motoristki motoristične vere :grim

se bojim, da je tu preveč minusov ... vsaj s stališča socialnih delavcev, ki imajo pri posvojitvah prste zraven ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bojim, da je tu preveč minusov ... vsaj s stališča socialnih delavcev, ki imajo pri posvojitvah prste zraven ... ;)

opa .. to pa ne bo držalo. Med socialnimi delavci je tudi kar nekaj motoristov in motoristk.

:BUA:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti zdi pametno, da če se razbiješ z mopedom, da potem daš otroka novim motorističnim "staršem" v roke? Kaj pa travma otroka, da je že izgubil ene starše zaradi motorja? In večen strah pred tem, da bo tudi druge izgubil na enak način? In se posledično ne bo hotel navezat nanje in bo večno ohranjal konfliktno distanco do njih?

Svašta.....

Tako kot je Nagaya napisala.....upam, da bi jih dobil nekdo, ki bi jih imel brezpogojno rad, jim bo stal v težavah ob strani, ju znal usmerjat in vzpodbujat, da najdeta svojo pot v življenju, da jim bi omogočil izobrazbo itd.....pa me prav malo briga za vero in seksualno usmerjenost.

Kajti že tako je v življenju prekleto težko najt človeka, ki ga imaš rad in ki te ima rad in da potem ta dva človečka znata tudi skupaj živet....pa kaj potem, če sta enakega spola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

...pa kaj potem, če sta enakega spola.

drek s pinpnla pa tud ni tak prublem spucat, ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj broj jedan... nisi tam prišel do besede in veljave, pa tu naprej pljuvaš? hehehehe

sicer pa, raje bi dal možnosti komu ne bi dali, da bi imel bolj tebi primeren odgovor. .)

Kot je Nagaya napisala... nič za dodat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj broj jedan...

Pupsy,

ti se le preveč sekiraš zaradi mene, se mi zdi - pa

gre samo za 2 različna pogleda na neke

skupine ljudi v naši družbi.

Očitno

ti je to, da nekdo na nek problem gleda drugače kot ti

huda muka, tako huda, da postaneš agresivna

in

me slediš iz teme v temo s svojimi veleumnimi pripombami.

Ampak,

to je tvoja muka in res ti ne morem pomagati, če me sovražiš

zaradi tega, ker nisem kar takoj, ko se pojaviš v neki temi

tudi ys zagovornik vseh Petrov Ritopikov in Rozik Pizdolizik,

ki bi radi delali roza zgago na tem planetu okoli otrok.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj broj jedan... nisi tam prišel do besede in veljave, pa tu naprej pljuvaš? hehehehe

sicer pa, raje bi dal možnosti komu ne bi dali, da bi imel bolj tebi primeren odgovor. .)

Kot je Nagaya napisala... nič za dodat :OK:

PUPA TEBE IMAM PA ŽE RES POLHN QRAC!

Človek odpre svojo temo in nekaj sprašuje tako kot ti na drugi strani o prakticiranju vritorinjenja, ti pa ga koj obtožiš pluvanja po drugih! Pri najboljši volji v teh dveh postih, ki ga je do sedaj napisal, ne vidim, da bi komurkoli kaj žalega rekel!

In naj ti na ves glas prišepnem: TVOJA ODSOTNOST TOLIKO ČASA IZ MOTOSVETA JE BILA BLAGODEJNA!

Upam, da sem te dovolj razpizdil,.... ma qrc te gleda!

Adijo!

Ma je res tle vedno večji motoskret!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: kako me zabavate......

1 - nič ti ne sledim... prebiram vse nove poste v različnih temah.... to je nova tema, sem jo mogla prebrati.....

HHV nisi me razpizdil, ampak nasmejal........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: kako me zabavate......

1 - nič ti ne sledim... prebiram vse nove poste v različnih temah.... to je nova tema, sem jo mogla prebrati.....

HHV nisi me razpizdil, ampak nasmejal........ :OK:

Ja, se je res za smejat, ko ljudi označuješ in predalčkaš ter osebno žališ z budalami in vsem kar smo prebrali v oni temi. Bravo! Nisem si mislil, da bom sprejel mnenje takrat celotnega omizja motosvetovcev iz zbora v medvodah leta 2003 (upam da nisem kako leto falil :hmm: ) Pa so imeli prav.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mir v dvorani..... <_<

rešujta to po PM....

se strinjam z nagayo... :yes:

Mir bo že, na PM pa ne grem, kar je zakuhano javno, naj se javno poje!

Adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si mislil, da bom sprejel mnenje takrat celotnega omizja motosvetovcev iz zbora v medvodah leta 2003 (upam da nisem kako leto falil :hmm: ) Pa so imeli prav.

dej ne bi primitiven no. Na motosvetu itak vsak čez vsakega pljuva.......... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, a zato, ker vsi to delajo, boš pa tudi ti?

Svašta.....glede na to, da v drugih stvareh pa nočeš bit ovca..... :glare:

hotela sem povedati, da nisem edini primerek, katerega se je na veliko kritiziralo in pljuvalo na zboru v Medvodah leta 2003......... ne bom ne prvi ne zadnji, po katerem se bo udrihalo na veliko.....

če samo pomislim kake slišim od drugih motosvetovcev o nekaterih motosvetovcih me kar srat prime.... zakaj bi bila jaz potem izjema in se o meni ne bi govorilo?

o tem draga alla sem govorila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek odpre svojo temo in nekaj sprašuje tako kot ti na drugi strani o prakticiranju vritorinjenja, ti pa ga koj obtožiš pluvanja po drugih! Pri najboljši volji v teh dveh postih, ki ga je do sedaj napisal, ne vidim, da bi komurkoli kaj žalega rekel!

Če se nekomu podtika (tak je pač nabor možnih odgovorov), da bi se moral pri skrbništvu svojega otroka odločati na podlagi spolne usmerjenosti in verske pripadnosti para, tega ni mogoče razumeti v pozitivni luči.

Bi bil problem dodat tale odgovor? : tistemu, ki bi/bo najbolje skrbel za njih.

In dajte prosim razumet in naredite uslugo - vsaj svojim - otrokom: otrok ni vaša pravica, ni objekt za uresničevanje vaših projektov, sproščanje vaših frustracij in vzgoja otroka ni kloniranje vas samih. Pravica je otrokova, ne vaša, vaša je samo dolžnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREZVEZE!!!

Enaka debata (samo na še nekaj nižjem nivoju) iz one teme se sedaj nadaljuje še tukaj. Dajte moderatorji nekaj naredit in eno temo počistit, ker je brezveze debatirati v obeh o istih stvareh! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BREZVEZE!!!

Enaka debata (samo na še nekaj nižjem nivoju) iz one teme se sedaj nadaljuje še tukaj. Dajte moderatorji nekaj naredit in eno temo počistit, ker je brezveze debatirati v obeh o istih stvareh! :angry:

se strinjam....!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!