Skoči na vsebino

blokada v variatorju pri benelli 491


491

Priporočene objave

v iskalniku sm že zasedil teme glede blokade v variatorju ampak nikjer ne piše če sploh je v takem motorju katirega imam jaz če ima kdo ta motor in je že pobral blokado iz variatorja naj mi prosim opiše kje se ta blokada nahaja hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v iskalniku sm že zasedil teme glede blokade v variatorju ampak nikjer ne piše če sploh je v takem motorju katirega imam jaz če ima kdo ta motor in je že pobral blokado iz variatorja naj mi prosim opiše kje se ta blokada nahaja hvala za odg.

kokr jst vem imajo vsi skuterčki blokado na variotu...je čist simpl zadeva...

klikn sm za opis dela, sicr je v nizozemskem jeziku ampak važn je, da slikce vidš :D

Ni tžko, kokr vidš morš snemt pokrov, pod katerim so prenosi, sklopka, vario, jermen in ostale piz**rije. Če gledaš notr je vario na levi strani :D hihi...

No, uno dol snameš, potem pa ga obrneš naokol in vzameš tiste podložke vn... :D pa je... bolš ti nmorm povedat :D

aja, ne mislm s tem valčke...te pusti notri :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm to že use razdru pa ni not tega skuter mi pa gre brez blokad u avspuhu 70 km/h zato sm mislu d jo mam tud u variotu ker gre drugim okol 85km/h če si blokade vn poberejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm to že use razdru pa ni not tega skuter mi pa gre brez blokad u avspuhu 70 km/h zato sm mislu d jo mam tud u variotu ker gre drugim okol 85km/h če si blokade vn poberejo

ja, to morš vedt, da je 85 na števcu realnih 75-80. Potem pa na frgazarju... notri je tudi blokada, kokr jst vem... :D vsaj pr originalnemu, dol vzem frgazar pa ga rastal, pa maš tm tist, k gor povlečeš z gaszajlo, nwem kak bi ti povedu, taka ploščica je, to se da tut mal višje prstavt in ti motor več pije sorazmerno ti pa tudi več gre... ;) če ne pa dj notri težje valčke v variota, valčki so ti od 2 jurja naprej pri scooterkitu.com...

vem, da je ena fora v frgazarju, sam mi ne pade zde na pamet :D drgač bi pa mogle bit blokade v variotu, kukr jst vem... dj še enkrt poglej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v variotu je ni k sm ga mew zej u roki

jutr grem zx iskat pol bom dal tiste valčke not ka zravn pridejo

na frgazerju bom pa pagledu tisto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da nauš pozabu blokado iz zx-a vn dat... :D sam tko omenim, da nauš zapravlu časa z iskalnikom ali s tipkami :D

edit: zmotu :(

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti pa ne bi vedu povedat...mogoče ma CDI enoto mal spedenano...nism šur...pozanimaj se na servisu...oni ti bodo vedl povedat, al pa preprosto piši na info@scooterki.net ... oni tut velik vedo

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

no ja, men gre pa kr ql, brez blokad gre dobrih 70(merjeno z avtom) kar se mi zdi da je kr uredu, v kratkem pa gre gor se auspuh+ostalo(valcki,fedrcki,povratna), pa bomo pol vidl ce se kej pozna.

Pa mislim da te skuterji nimajo blokade na CDI enotah.

se slismo

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam men stevc na beneleiju ful leze :P

em pa d noum udperu nove teme a kdo ve ker je uvoznik za benelije k morm kupt par novih plastik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kje bi dubu uno podložko al ka je že, tist k se našraufa zravn zobnika od variota in da ustavi zobnik, da lohk odšraufaš dol vario... kapiš? :)

djte mi povejte, kje se to nabavi, ker s krpam ne gre lepo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Benelli":

1.Uvonik je Auto Preformanc iz Kamnika, ampak oni ne delajo nic okoli skuterjev, ker ni delov(tudi plastik), ampak pise v garanciji, da dobavljajo dele 7 let po izdelavi izdelka. Tko da ce je mlajsi od 7 let se lahko mal razpizdis, ker jst se bom ce bom slucajno kej rasfuku.

Jst sm jih klicu pa so mi rekli naj grem k Mi*Me**niku v LJ. Ce rabs se kej inf. kr na pm posl.

2. Ja stevc ful svinsko laze. Moj kaze 90-92km/h, z avtom 70, dons sm su pa na valje pa gre REALNIH 67m/h brez blokad

Red aRROw: Ena od resitev je tud da uporabis kljuc za oljni filter. Kje se ga kupi vam bom zaupal po oglasih (ko ga kupim).

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No jst mam tut Benelii 491 Racing letnik 2000 minarelli motor 50cc sportni cilinder original auspuh derestricted se prav blokade vn vse povsod pa ce se ne motm so not ze v originalu 3.5g valcki a ne pa sportna sklopka je tut ze not v originalu tocm notr 98 oktanski bencin kr 100 se mi ni zdel prevec dobr za masino pa olje tocim samo od castrola Power 1 TTS Full Syntetic (cisto sinteticno olje) razultat koncna hitrost 85-90km/h po ravnem testirano tut na valcnih in z avtom hitrost je prava:) mi ga pa je uspel celo razvrtet do konca s tole masino do 110km/h sel sem v dolino dolga pa je 300 metrov pol pa se pocasi vstavi vec k 110km/h mi ga se ni uspel spravit aja pa ce lovim zaveterje za avtobusom ali kamionom gre tut tok:) po ravnem:) mislm men kr prov kaze. Če pa se peljeva dva mi gre 85km/h MAX. Am poraba rajs ne govorim 6L na 100 je pozrezen ce ga tiscim seveda drugace nardim tam okol 190km z enim tankom tko da zdej sm razmisljal da bi nabavil kak drug izpuh pa se mi kr ne ljubi trosit spet tok denarja za enga skuterja ker sm mel prej Speedfighta 2 LC in sm dal 700 evru za predelavo na konc pa me je eden z desne strani pocu ko me kao ni vidu pa je spelu iz straske ceste kaj je od njega ostalo (skuterja mislim) bl mal dele sm pobral vn pa prodal pa sasijo sm prodal za 300 evru :yes: skoda ga je res ga je skoda :( :cry: sou mi je sou je 100km/h ker je mel blokadico ker nism blajarce menu sm mogu ga omejit da ne bi original blajarce razfukal:S tko da povn potencial nism mogu skoristit iz njega meu pa je nore pospeske z 2 osebama do 100km/h ugante kok :) no kr ja vrjemte al ne 6 sekund ql a ne:) uglavnem sm ze zalutu iz teme mal:) to je blo o mojmu Benelli-u in mal history o SF2-LC.

Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!