Skoči na vsebino

Policijska ferkvenca


Priporočene objave

Poslušaš lahko vse kar prosto leti po zraku. Kaznivo pa je odkodiranje zakodiranih signalov (donald duck) ter oddajanje na frekvencah policije.

Se pa hitr naveličaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poslušaš lahko vse kar prosto leti po zraku. Kaznivo pa je odkodiranje zakodiranih signalov (donald duck) ter oddajanje na frekvencah policije.

Se pa hitr naveličaš ;)

+ kaznivo je snemanje, posredovanje 3. osebi, predvajanje večim osebam, ali kakeršnokoli motenje. tako da dokler sam poslušaš je vse 0K. mislim da je celo legalno poslušanje moduliranih signalov, samo morš bit

prej mojster da jih demoduliraš.. ampak nisn sigurn.

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem imel en čas to čast da sem lahko poslušal ljubljanske policaje, kako čvekajo. Nekdo je streamal preko shoutcasta na splet, link pa je šel naokoli po "ustnem" izročilu. Nič pametnega, mi pa ni jasno kaj so 3krat na stavek rekli gata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače je to kaznivo dejanje. Zakaj bi pa rad to počel?

Samo v vsesplosno vednost. Poslusanje bilokaterih frekvenc preko UKV postaje ni prav nikakrsno kaznivo dejanje. In policijska frekvenca UKV 157.000 in 158.000 Mhz ni prav nikakrsna izjema! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!