Skoči na vsebino

Neva Miklavčič Predan


marx

Priporočene objave

Kaj pravite na izjave sledeče osebe.(nebom rekel gospe),ker se mi zdi da je ena ko.........a?Zadnje čase dela zdrahe in pogreva zadeve iz 1991 leta ,kot da smo se samo Slovenci "nehumano borili".Mislim da se pozablja kdo je bil agresor.Kaj bi Vi storili s sledečo osebo.Jaz bi jo izgnal iz države.Kaj pa Vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je že Krivic rekel, da je zmešana....zanima me samo kdo financira ta helsinški monitor al kaj že je to ena zadeva...to pa bo objavljeno v Žurnalu...šit pa sej to mora bit že dons. :ninja:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ženska se res posveča svoji službi, ni kej! sam vse ima svoj okus. Marsikje drugje bi jo kdo že pihnil - drgači pa itak; svoboda govora in te stvari.

zanimivo je predvsem to da se sam pri nas meče nože tako v hrbet. jst sem sicer slišal da so na tiste tri mulce baje streljali z njihove strani - skratka streljali na svoje. zakaj se potem pri sosedih ne pojavi kšna Neva Prodana? ma sej to je itak sam muha enodnevnica "5' slave". :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žensko obtožit klevetanja, in če se ji krivda dokaže, jo iztožit za take denarje da bo do konca življenja plačevala...

Bitch! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se je našu nekdo, ki blati naše dobro ime, naši vrli politiki in ostali pa nič, jaz bi jo takoj klical na zagovor in z njo resno obračunal, če bi bilo potrebno bi na pomoč poklical tudi g. krivica,

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi svoboda govora ima svoje zakonske meje.

Če se ne motim, je Republika Slovenija proti njej vložila kazensko ovadbo. So pa se dama preselili v Srbijo in sedaj rovarijo od tam, kakor vem.

Sicer pa, kaj si mislim o njej...????

Po moje je malo zmešana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na HTV je tud rzlagala svoje zgodbice in to kako grda je Slovenija do nje k jo zdej toži za klevetanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda šusa zanjo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak, kot da bi ji to kaj pomagalo :krneki:

IPB Slika

No way :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, kako humano so povozili s tankom civila v Mariboru (Pekrah).....

Kako humano so ubili pripadnika TO na Brniku.....

V živo sem videl avto novinarjev ubitih na Brniku - preluknjan, kot konzerva...... civili, novinarji! To je vojni zločin, ki ga je naredila JLA! Vas mika umreti v gorečem avtu - Predanovo bi dal v ta avto in ji malo podkuril pod ritjo!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak, kot da bi ji to kaj pomagalo :krneki:

No way :nono:

Baje čelada zelo polepša določene face. Še posebej, če ima zatemnjen vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tut nebi sam da nas oserja po celi Evropi.To je pa preveč. :angry2: :angry2: :angry2:

pa kaj se tolk sekirate ... vsak narod ima kakšnih par čudnih tičev med politiki, ki okoli delajo slab vtis ... tko kot je med vozniki motorjev par kretenov, jih je pač tudi med politiki. Skratka - ništa novo, ništa revolucionarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kej dosti povedat okoli tega. gre se za odškodnine in nič drugega.

sicer pa, kje si še vidu, da so vojne ujetnike takoj oblekli v civilne ovbleke, jim dali jest in pit in čim prej jih poslali domov....nikjer. le v "ksenofobni" "rasistični" in "nestrpni" sloveniji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!