Skoči na vsebino

Odblokiranje skuterja


aselak

Priporočene objave

No imam eno vprasanje. Imam skuterja zongshen Wind 25. Skuter je 50 ccm in zablokiran na 25km/h tako da ne potrebujem ne celade ne nc. No in sedaj bi jaz to rad odblokiral menda ima 2 blokadi ena se nahaja variomatu menda ena podlozka ki se jo odstrani, to ne bo problem. Druga se pa nahaja menda v elektriki, no tukaj pa nastane tezava. Kako bi nekako odblokiral elektriko da nebi omejevala skuterja. Je kje kksna varovalka konektor karkoli?

Vem da se eni zelo spoznate na take stvari zato se obracam na vas.

Vsak nasvet bo dobrodosel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi mogo na netu najt kako shemo elektronike od tega skutera..ker to ma vsak skuter z elektronsko blokado drugače :BUA: Drugače pa boš mogo samo en kabl,ki gre v eno škatlico cviknit pa prevezat..samo zaj pogruntat keri kabl :? Pomoje še je auspuh tudi ena velika blokada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo bi te mal ogaral, ker si odpru novo temo bez veze... :angry:

No, ni važn :P

Em, auspuh je res en problemček, dobijo se poceni A dobri auspuhi, če te zanima si poglej druge teme ali pa prašaj. :) Variomat...blokada gre tkoj vn, glede elektrike pa ni tolki problem, očitno nimaš vbrizga in je to velik lažja zadevca za rešt. Kot je reku ticmantl, poišči malo po netu in boš najdu, če ne se pa obrni na info@scooterkit.com v primeru da nič ne najdeš, ker ti bodo oni sigurn znal povedat, če ne se pa zapelji do kazga električarja in ga prosi za 5 minut časa in mu daj v roke MANUAL-e, ki si jih dubu zravn motorja, to so navodila in to sranje, nekje notri je shema tvojega celotnega elektronskega sistema, mislm, da bi se od tm lohk razvidl katera žica je to... vsaj zdi se mi :?

Drgač pa srečno! Aja, pa dj si potem čelado na glavo ko se boš z odprtim pelu, vseeno za varnost prvo poskrbi! ;)

Užiwaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tole. zdele pejt tkoj pogledat elektriko, pa hitr klešče u roke pa vsako žičko preščipni, pa za vsako se pejt zapelat. enkrat boš že najdu tapravo :OK: . no, ne enkrat ampak nekoč.

aja, sam to ti naj bo izhod u sili, rajš upoštevaj zgornji nasvet, valda! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če računaš kolk je žičk, pa da mora bit samo ENA odščipjena, potem ti priporočam, da si nabaviš kaki VEEELLLIIIKKK kalkulator, da boš prvo zračuno...lohk pa funkcijo nardiš :D

Em, drgač pa lohk ugibaš, mogoč boš trofo, precvikn....em....em....ZELENO! :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede avspuha bom kar tega pustil, saj ima tisti ki gre 50 enakega. Ni moja poanta da bi sel skuter nevem kolk ampak da gre vsaj 50. Je pa motor 4t. Bom pogleda user manual ce kje kaj pise pa vam sporocim kaj sem naredu oz polomil. Forum sem pregledal ampak nisem nijer nasel podatkov za odblokiranje skuterja iz 25na vec ampak samo odblokiranje klasicnih skuterjev.

Potem po vsem mnenju morem prerezati samo eno zico no upam da bom nasel pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno, da je na forumu tema prav za odblokiranje iz 25 na 50 oz. več, lahko v kakšnih drugi temi napišeš, ker se mi zdi glupo odpirat novo, v vsakem primeru bi videli... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!