Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

:BUA: :BUA: Argentinci so me razočaral :BUA: :BUA: sm mislu da bodo kj več scopral :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :BUA: Argentinci so me razočaral :BUA: :BUA: sm mislu da bodo kj več scopral :BUA:

Lahko bi, če ne bi sodnik Švabom pomagal .) Drugače je pa po mojem mnenju tudi selektor idiotske menjave opravil, tako, da delno tudi njegova krivda.

Pozdrav od Roberta

ma preklete taljanske p**** :angry2: :BUA:

Osebno sem držal za Ukrajince, ki včeraj res niso imeli sreče, vendar so za mene Italijani šli zasluženo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi, če ne bi sodnik Švabom pomagal .) Drugače je pa po mojem mnenju tudi selektor idiotske menjave opravil, tako, da delno tudi njegova krivda.

Pozdrav od Roberta

Osebno sem držal za Ukrajince, ki včeraj res niso imeli sreče, vendar so za mene Italijani šli zasluženo naprej.

zanimivo je to, da so vedno sodniki krivi, če seveda izgubi tvoj adut, če so tolk dobri morajo znat tud sdnike premagat, zato pa jaz za nikogar ne navijam in mi je gledanje tekem mala šala, probajte še vi

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi z lahkim srcem gledam tekme... prav uživam.

Tudi jaz sem upal, da se bodo Ukrajinci učinkoviteje upirali makaronarjem, ampak žal se bili lahi dejansko predobri.

Danes pa frenčkoti pa brasiL. Se kdo upa napovedat rezultat?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da bodo morali Azzuri švabe v polfinalu razbit... :OK:

Dans zvečer preskočijo Ukrajino, pol pa do pokala.... .)

p.s.

če pa ne bom pa moral ta post zbrisat :yea1: :lol1:

http://sdanimals.mojforum.si/sdanimals-post-32.html#32

Težka bo......Nemce bo sedaj težko ustavit.... Jim gre vse na roko..... :OK:

nekako tako bo, italija-brazilija, finale, pa stareta za komentatorja finala, pol bom pa znoru

p.s.: po današnjem strokovnem komentarju g. STARETA, predlagam NZS, da ga izberejo za selektorja naše reprezentacije :OK: :OK:

Navadna zguba, ta Stare....Osebno ga bom od včeraj naprej klical, kat Kolokini (je tolk vztrajno ponavljal, da ne gre drugače). Mislim, da je pravi priimek Coloccini (Koločini), al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo je to, da so vedno sodniki krivi, če seveda izgubi tvoj adut, če so tolk dobri morajo znat tud sdnike premagat, zato pa jaz za nikogar ne navijam in mi je gledanje tekem mala šala, probajte še vi

janih

Janih, se zaradi tega tudi sam ne sekiram in ne obremenjujem. Držal sem za Argentince, zmagali so pa Švabi. Nič zato. Le napisal sem, da jim je sodnik do gola veliko pomagal, kar je res. So pač domačini in to se vedno dogaja. Tudi Korejce so pred štirimi leti pahali naprej .)

Najbolj na smeh mi pa gre, kako nekateri razumete poste. Jaz pač napišem tisto kar mislim, se pa zaradi tega , kdo gre naprej sploh ne obremenjujem .) Sem že pred tekmo vedel, da morajo Švabi naprej. Zakaj, se pa itak ve .) Tako, da bom z veseljem pogledal polfinale med Italijo in Nemčijo .)

Pozdrav od Roberta

P.S.: Drugače sem tudi napisal, da se nisem strinjal s selektorjevo menjavo. Zame je naredil napako, ker ni Messija dal v igro .)

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janih, se zaradi tega tudi sam ne sekiram in ne obremenjujem. Držal sem za Argentince, zmagali so pa Švabi. Nič zato. Le napisal sem, da jim je sodnik do gola veliko pomagal, kar je res. So pač domačini in to se vedno dogaja. Tudi Korejce so pred štirimi leti pahali naprej .)

se strinjam :BUA: tokrat se je res videlo da sodnik ni bil na strani argentincev, imeli pa so tudi smolo, ker so jim švabi poškodoval golmana..... tist rezerven ni bil pol kurca vreden :BUA:

Danes pa frenčkoti pa brasiL. Se kdo upa napovedat rezultat?

Jst pravim da bomo gledali penale v katerih imajo več možnosti Brazilci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: da bi šli Galski petelini naprej, ampak realnost je drugačna. (so Francozi malo prestaro moštvo,čeprav izkušnje.... .) )

Osebno bi bil najbolj srečen, če bi Brazilce ven spokali, da bi prenehal ta bum okrog teh južnih amerigosov... :slap:

So dobri, saj ne rečem, ampak ima vse svoje meje. :BUA:

Glede Angležev, pa itak da bodo šli vrjetno, saj imajo 3 Portugezi rudeče, pa Ronaldo ne bo špilal.

Mala malica za Becksa in company. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa frenčkoti pa brasiL. Se kdo upa napovedat rezultat?

2:1 za francoze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam :BUA: tokrat se je res videlo da sodnik ni bil na strani argentincev, imeli pa so tudi smolo, ker so jim švabi poškodoval golmana..... tist rezerven ni bil pol kurca vreden :BUA:

Jst pravim da bomo gledali penale v katerih imajo več možnosti Brazilci .)

A ker ni nobenega penala branil, al drugač? Si kdaj probal it v gol nesegret? Iz lastnih izkušenj vem, da mu ni bilo lahko (pa tudi ostalim igralcem ne, saj jim standardni golman veliko pomeni)......Za golmana ne more biti slabšega položaja, kot da gre kar naenkrat v gol (koncentracija, segretost in te stvari). Izenačujoči gol je bil praktično neubranljiv (razen, če bi stal malo bolj proti žogi in bi ubranil refleksno...). Penali so pa loterija...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Penali so pa loterija...... :whistle:

To je res sam pomojem smo tokrat vsi vedeli, da argentinci nimajo šans... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res sam pomojem smo tokrat vsi vedeli, da argentinci nimajo šans... :BUA:

So Švabi tolkli za čisto 5 (Lehmann pa kapo dol 4 čital dva ubranil)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So Švabi tolkli za čisto 5 (Lehmann pa kapo dol 4 čital dva ubranil)....

se strinjam..

anglija-portugalska....podalški...

Res slaba tekma :BUA: nič zanimivega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravi drami pri penalih zmagali Portugalci, čestitke njihovemu vratarju, ki je ubranil kar tri strele z bele točke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep...meni 11-metrovke niso všeč, so sicer napete, ampak se mi zdi, da je preveč sreče vključene...vseeno pa si je portugalska zaslužla, predvsem golman, ki je "branil" bolje...

Ricardo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ricardo vs.England=3:1 :worship:

se pridružujem..... :OK:

Čez pol ure pa da vidimo Carioce in Bagete, kak se podijo....

Popravljeno . Popravil husky610
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultat, zmaga frenčarjev, bo znan že danes :P

FRANCOZI IZLOČILI BRAZILCE!!!!!!!!!! :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da vedno držim za napačne :) Francozi grejo pač zasluženo naprej .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!