Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Tale Kanal A je za :SS :SS

Edini pogojno užiten je Dejan (ne vem kako se piše), ki drugače spremlja angleško ligo, drugi so pa :BUA: :BUA:

Da o studijih pred tekmo in med polčasom sploh ne govorimo: Matjaž Tanko, Edi Pucer..... Same cvetke in biseri slovenske inteligence....

Italijani so zasluženo zmagali, čeprav mi niso preveč všeč, danes pa navijam za Portugal, ampak bo težka :cry:

Dejan se piše Obrez. Se vidi, da sta bila oba z bratom nogometaša. Jep, je najboljši od vseh ki so komentirali... Tišič.... nimam besed. Kretenčič......še danes ušesa bolijo... Pustimo to, Italijani v podaljšku izkazali dosti večjo željo po zadetku (niso kalkulirali ama čisto nič), na koncu so kar dva potisnili v cekar....

Drugače pa je bil redni del izenačen....Finale: navijam za Italija:Francija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav ne maram italianov, so pa vseeno pošteno zmagali, čestitam, finale italia-francia, prvaki italiani, ŽAL :BUA:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav ne maram italianov, so pa vseeno pošteno zmagali, čestitam, finale italia-francia, prvaki italiani, ŽAL :BUA:

janih

Tudi jaz bi raje videl finale Italija:Francija, glede prvakov, če bodo Francozi igrali kot na zadnji tekmi, bo še fajn lušno :grim

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tko sem navijala za Ballacka. :cry:

IPB Slika

Lep je že lep, ampak neumen Alla in primitiven ... ker je fuzbaler ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ga pred 6 leti prvič videla...tko na 10 m.....ah.... :D

Bil najbolj šikan :wub: osebek, kar sem jih v 2 mesecih videla v Nemčiji. Zaradi lenobe nisem šla kupit njegove majčke :slap: Vale, saj veš, da sem plitva bjonda, ki gleda samo na videz in mi je kaj malo mar, če je butast fuzbaler. ;)

Skratka.....takrat sem dobila slike celotne ekipe Bayer Lewerkussen, pa celotno Bayareno sem si ogledala, vključno z aresti za preveč vročekrvne navijače in VIP ložo. Celo po travici igrišča sem poskakovala. O:-) B)

Pa še direktor Bayarene mi je dal osebno vizitko in rekel, da ga lahko kadarkoli pokličem. :kva2: (sam ga nisem)

In, ja, Klimbra, presrečna sem bila, ko sem videla, da nosi mojo številko! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je že lep, ampak neumen Alla in primitiven ... ker je fuzbaler ... .)

Idi likat..... :lol1: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje glup i bogat nego pametan i sirotinja. :grim

A.F & B.R. :yes:

drugače pa da ne bom :topic: , Italjani, kot wedno se prišlepajo, tokrat celo zopet do finala :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi likat..... :lol1: ..

xr800 a to pomeni eXtra Retardet al kaj :hmm:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, ne skači brez povoda. Malo si svojo predhodno posplošeno izjavo preberi. BTW je blo mišljeno v hecu.... :lol1: A imaš kaj pametnega o svetovnem prvenstvu za povedat? Pokomentirat rezultate, taktiko, igro, poteze igralcev, kak gol? Če ne ..... idi likat :lol1: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz namesto nje!

Ewo, un italjan, ki je prletu s kolenom Ballacku v hrbet, bi moral dobit rdeč karton. :P

Mislim...verjetno je peder, pa je šel najbolj luškanega naskakovat. :doze:

(OK; hecam se, no..... ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz namesto nje!

Ewo, un italjan, ki je prletu s kolenom Ballacku v hrbet, bi moral dobit rdeč karton. :P

Mislim...verjetno je peder, pa je šel najbolj luškanega naskakovat. :doze:

(OK; hecam se, no..... ;) )

ko pa je ballack tepel po nogah verjetno nisi videl. :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz namesto nje!

Ewo, un italjan, ki je prletu s kolenom Ballacku v hrbet, bi moral dobit rdeč karton. :P

Mislim...verjetno je peder, pa je šel najbolj luškanega naskakovat. :doze:

(OK; hecam se, no..... ;) )

:kva2: :lol: ....seveda je možen tudi tak komentar..... :OK: Ballack je dobro prenesel, izgleda, da ni bilo do konca.... O:-) :yea1: n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa je ballack tepel po nogah verjetno nisi videl. :baa:

Videla!!!! In, res je...nisem videla. Ker Ballack tega sigurno ni delal! :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videla!!!! In, res je...nisem videla. Ker Ballack tega sigurno ni delal! :P :P :P

ko si dodala A si vse povedala. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videla!!!! In, res je...nisem videla. Ker Ballack tega sigurno ni delal! :P :P :P

Ballack nikoli ne "vklizne", "da vohat komolec", "zgrabi koga za organ", ....... :lol1: Njega samo tepejo. Ne resno, mislim da je profi v pravem pomenu besede (navajen vsega iz Bundeslige).. :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam glavni debil te predstave je pa bil Miran Tišič ... upam da ga nikoli več ne slišim komentirati take "prime time" tekme !! :krneki:

zakaj pa ne spremljaš tekme na HRT2 :whistle: :devil: :P ...hrvaški komentatorji so, vsaj kar se fuzbala tiče, daleč pred našimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, ne skači brez povoda. Malo si svojo predhodno posplošeno izjavo preberi. BTW je blo mišljeno v hecu.... :lol1: A imaš kaj pametnega o svetovnem prvenstvu za povedat? Pokomentirat rezultate, taktiko, igro, poteze igralcev, kak gol? Če ne ..... idi likat :lol1: :topic:

Kdo skače :blink: in kam :eek:

BTW ... če bi hotela resno debatirat o nogometu, bi to počela v kakšnem športnem forumu, ne na Motosvetu ... zdej pa globoko vdihni, se zrelaksiraj in pejdi zlikane cunje v omaro pospravit ... baje pomaga ... sploh pri ljudeh, ki so mahnjeni na likanje :grim

Še vedo navijam za Portugalce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Italjani, kot wedno se prišlepajo, tokrat celo zopet do finala :angry2:

kako prišlepajo :unsure: saj pa do finala niso prejeli nobenega zadetka, OK enga so si zabili sami, samo ta ne šteje :P ...in včeraj so proti koncu igrali s kar štirimi napadalci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo skače :blink: in kam :eek:

BTW ... če bi hotela resno debatirat o nogometu, bi to počela v kakšnem športnem forumu, ne na Motosvetu ... zdej pa globoko vdihni, se zrelaksiraj in pejdi zlikane cunje v omaro pospravit ... baje pomaga ... sploh pri ljudeh, ki so mahnjeni na likanje :grim

Še vedo navijam za Portugalce :OK:

Ti kar navijaj....... ti vsaj likat ne bo treba.....Vdihnil, se zrelaksiral, pospravil cunje in odšel debatirat na športni forum. : :D Pozobala vso zrnje? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrav duh v zdravem mercatorjevem francozu ! :OK:

iz nemčije sporočajo, baje je v Grazu tudi že opaziti, povečano gladino rek !

Nemčija joka ! :cry:

savinjčani v zaklonišča in prepevat ! :P

končni vrstni red:

francija, italija, portugalska, nemčija :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

francija, italija, portugalska, nemčija :yea1:

Ja pa ja :grrr

Pozobala vso zrnje? :naughty:

Če veljajo koščice od lubenica, potem je odgovor NE ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!