Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Tudi oni so cari predvsem drogba :OK:

Bolj sta mi všeč Eboue in pa Toure .)

Mogoče pride tudi Italija z Brazilci :closedeyes:

Luca Tony jim bo itak dal vetra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adidaske zakon

vi men ne vrjamete, ampak še zmer trdim da bo adidas zmagu ;)

VIR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brazilija jasno!!! upam da se bodo režiserji spomnili tudi navijačice kaj kazat :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se 32 dni............................. in prazne ceste. B)

...........here I come here I go..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob odprtju teme sm že pomislu,da bi motosvetovci znal bojkotirat temo o fuzbalu :D

aja,ontopic: jst mislm da bojo zmagal ŽIVILA KRANJ :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob odprtju teme sm že pomislu,da bi motosvetovci znal bojkotirat temo o fuzbalu :D

sy

v bistvu jo, na svoj poseben humorni način - koliko je

pa resnih navijačev tule. Menim, da

nogomet ni ravno najšport motoristov ...

:huh:

meni

je tkoaltko nogomet

:SS

z izjemo,

če ga igramo z otroci nekje v naravi ..

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob odprtju teme sm že pomislu,da bi motosvetovci znal bojkotirat temo o fuzbalu :D

aja,ontopic: jst mislm da bojo zmagal ŽIVILA KRANJ :OK: :yea1:

Sanjaj, AM COSMOS je boljsi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sy

v bistvu jo, na svoj poseben humorni način - koliko je

pa resnih navijačev tule. Menim, da

nogomet ni ravno najšport motoristov ...

:huh:

meni

je tkoaltko nogomet

:SS

z izjemo,

če ga igramo z otroci nekje v naravi ..

:D

nevem od kod ideja, da pravi "biker" pa mora nogomet zaničevat? :hmm: meni je pa vrhunski nogomet prav fajn s kolegi ob pivu pogledat, prav tako kot kako motoristično rečt z kolegi motoristi ob pivu na kakem srečanju. če že, potem bi prej moral pravi bajker zaničevat računalnike, kino, da o gledališču in ostalem kar diši po kulturi sploh ne govorim - to je vse za pussije, isto kot nogomet za čefurje al kaj? :slap:

torej jaz se že kar veselim da bom oblekel enega od 3 brazilskih dresov, ki jih imam, naročil hladno pivo in se z kolegi, ki navijajo za druge reprezentance zajebaval in podjebaval čez to poletje!

PS: še vedno mi je eden najljubših motorističnih spominov ko sem leta 98' zvečer parkiral motor na rumbli v barceloni in v open kafiču med najmanj tisočglavo temperamentno množico spremljal odlično tekmo med brazilijo in nizozemsko. vsi španci in tujci so navijali za brazilijo in ogromno nizozemcev jasno za nizozemsko. v mirnem vzdušju in ritmih sambe je bila fešta krepko v jutro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 32 dni do začetka...

že treniram levo nogo za šutiranje ... mater, to bo pes po žogo letal z balkona dol na vrt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem od kod ideja, da pravi "biker" pa mora nogomet zaničevat? :hmm: meni je pa vrhunski nogomet prav fajn s kolegi ob pivu pogledat, prav tako kot kako motoristično rečt z kolegi motoristi ob pivu na kakem srečanju. če že, potem bi prej moral pravi bajker zaničevat računalnike, kino, da o gledališču in ostalem kar diši po kulturi sploh ne govorim - to je vse za pussije, isto kot nogomet za čefurje al kaj? :slap:

torej jaz se že kar veselim da bom oblekel enega od 3 brazilskih dresov, ki jih imam, naročil hladno pivo in se z kolegi, ki navijajo za druge reprezentance zajebaval in podjebaval čez to poletje!

PS: še vedno mi je eden najljubših motorističnih spominov ko sem leta 98' zvečer parkiral motor na rumbli v barceloni in v open kafiču med najmanj tisočglavo temperamentno množico spremljal odlično tekmo med brazilijo in nizozemsko. vsi španci in tujci so navijali za brazilijo in ogromno nizozemcev jasno za nizozemsko. v mirnem vzdušju in ritmih sambe je bila fešta krepko v jutro :OK:

Z vsem tem se strinjam zto k bikerji niso samo za motor ampak tudi za kakšen TV al pa PC :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem od kod ideja, da pravi "biker" pa mora nogomet zaničevat? :hmm: meni je pa vrhunski nogomet prav fajn s kolegi ob pivu pogledat, prav tako kot kako motoristično rečt z kolegi motoristi ob pivu na kakem srečanju. če že, potem bi prej moral pravi bajker zaničevat računalnike, kino, da o gledališču in ostalem kar diši po kulturi sploh ne govorim - to je vse za pussije, isto kot nogomet za čefurje al kaj? :slap:

torej jaz se že kar veselim da bom oblekel enega od 3 brazilskih dresov, ki jih imam, naročil hladno pivo in se z kolegi, ki navijajo za druge reprezentance zajebaval in podjebaval čez to poletje!

PS: še vedno mi je eden najljubših motorističnih spominov ko sem leta 98' zvečer parkiral motor na rumbli v barceloni in v open kafiču med najmanj tisočglavo temperamentno množico spremljal odlično tekmo med brazilijo in nizozemsko. vsi španci in tujci so navijali za brazilijo in ogromno nizozemcev jasno za nizozemsko. v mirnem vzdušju in ritmih sambe je bila fešta krepko v jutro :OK:

Ga ni čez večer, preživet z kolega ob konzumiranju hladnih kozlov :P

Lahka bi skupi kako tekmo pogledal :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk še yst citiram kompleten Pervyjev post, tko kot moja 2 predhodnika? Lohk, qualla :)

nevem od kod ideja, da pravi "biker" pa mora nogomet zaničevat? :hmm: meni je pa vrhunski nogomet prav fajn s kolegi ob pivu pogledat, prav tako kot kako motoristično rečt z kolegi motoristi ob pivu na kakem srečanju. če že, potem bi prej moral pravi bajker zaničevat računalnike, kino, da o gledališču in ostalem kar diši po kulturi sploh ne govorim - to je vse za pussije, isto kot nogomet za čefurje al kaj? :slap:

torej jaz se že kar veselim da bom oblekel enega od 3 brazilskih dresov, ki jih imam, naročil hladno pivo in se z kolegi, ki navijajo za druge reprezentance zajebaval in podjebaval čez to poletje!

PS: še vedno mi je eden najljubših motorističnih spominov ko sem leta 98' zvečer parkiral motor na rumbli v barceloni in v open kafiču med najmanj tisočglavo temperamentno množico spremljal odlično tekmo med brazilijo in nizozemsko. vsi španci in tujci so navijali za brazilijo in ogromno nizozemcev jasno za nizozemsko. v mirnem vzdušju in ritmih sambe je bila fešta krepko v jutro :OK:

Torej: yst bajker se pospešeno pripravljam na SP. V štacunah gledam tavelike plazma TVje, pa doma na kavču kondicijo nabiram, špegle dam pa na gumilastiko, da mi dol ne padejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

citiral Pervya ne bom, bom samo :grim !

špajza je že polna grick in tekočin za po grlu spuščat !

Hlapci bum se nahršil pa bu zlo ! Česi, Česi, Česi ! :P

ja navijam za balkan boy jer smrdim na znoj ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, naj mi še kdo javi, kdaj se pa ta spetaccolo začne? Pa a gre oni nemški medved golman zdaj na dirke al ne? :) sem zadnjič vido, da so ga zjebali u temeljima ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

go trinidad & tobago !

ti so bili pa v vseh igrcah moji favoriti..

post-685-1147167493.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V štacunah gledam tavelike plazma TVje, pa doma na kavču kondicijo nabiram, špegle dam pa na gumilastiko, da mi dol ne padejo :grim

Jst sem si kr projektor ubodu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi naši gostinci že nabavljajo LCD-je in projektorje in se borijo za našo naklonjenost oz. lobirajo za naziv "uradne lokacije grupe pervy&Co za spremljanje SP!" :grim

so dnevi ko se res počutiš kot gost-kralj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski Avstralec Tony Vidmar zaradi težav s srcem ne bo nastopil na letošnjem največjem športnem dogodku - nogometnem svetovnem prvenstvu -, ki bo od 9. junija do 9. julija v Nemčiji.

Petintridesetletni obrambni igralec je bil lanskega novembra član zmagovite avstralske zasedbe v dodatnih kvalifikacijskih tekmah nad Urugvajem, v dvoboju z južnoameriško izbrano vrsto pa je dosegel tudi enega odločilnih golov iz 11-metrovke.

Legenda avstralskega nogometa - za izbrano vrsto je v petnajstih letih zbral 90 nastopov - je žalostno novico sporočil danes, potem ko je opravil temeljiti zdravniški pregled. Ta je pokazal, da njegovo srce bije v nepravilnem ritmu, ki je bržkone posledica poškodbe v začetku sezone, ko si je zlomil rebro.

Vidmar, sicer član nizozemskega moštva Breda, se bo konec tega tedna vrnil v domovino in po posvetu z zdravniki temeljito razmislil o svoji nadaljnji športni poti. Avstralska nogometna zveza je že izrazila obžalovanje, da Vidmarja ne bo v avstralski odpravi na bližnjem svetovnem prvenstvu, na katerega se je uvrstila po dolgih dvaintridesetih letih. (STA)

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!