Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

ostane ti ITALIA :OK:

reci drogam NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer me nogomet ne zanima, ampak upam, pravzaprav srčno si želim, da bi Italijane poteptali v prah. rečmo 5:0 za Francoze bi blo dovolj... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma verjetno ste imeli tezko otrostvo al kaj :hmm:

Ful! Jaz npr. nikoli nisem dobil več kot 2 kepici sladoleda.

Ja, težki časi so bili to. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo?

Ja verjento vi ... :hmm:

V bistvu mi je čist en kurc vseeno kdo zmaga ... Brazilci, Argentinci in Portugalci so izpadli, ostali pa niso moji favoriti ... itaq pa tekme ne bom mogla spremljat, ker bom tisti čas v divijini, ki ne premore nobenih čudes tehnologije ... ravnodušna sem tako do Italijanov, kot do Francozov ... Trst je pa itaq naš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom mogla spremljat, ker bom tisti čas v divijini, ki ne premore nobenih čudes tehnologije ...

halo centrala nekdo naju moti, ponovi glasneje kdo je nasproti ! gooooooooooooooooooollllllll...... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer me nogomet ne zanima, ampak upam, pravzaprav srčno si želim, da bi Italijane poteptali v prah. rečmo 5:0 za Francoze bi blo dovolj... :fredy:

sicer: BMK za fuzbal .. ampak .. a ti na sploh ne maraš Italjanov - al kaj?

:?

.. sy so čist super ljudje ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem finalu dveh meni najbolj antipatičnih ekip (no tretji - nizozemci - so že doma) bom navijal za moj hladilnik, ki bo poln piva in kavč kot se za nedeljo zvečer spodobi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi k meni na makarone, pizzo in lasagnjo in navijaj zraven za Francoze ... .)

Aja, sam me ne bo doma, pa TVja nimam ... lahko ti pa vseeno spečem lasagnjo, pizzo in makarone ... .)

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pridem...

OK, ključi so pod predražnikom, ki ga nimam, testenine pod umivalnikom, sestavine v hladilniku, pa štedilnik odkleneš z dolgim pritiskom na tipko na kateri je narisan ključ ... pa bojler si vklopi, če se boš tuširu ... pa pajke pri miru pusti, ker živimo v sožitju .... aja, pa posodo pomij za sabo... pomivalnega stroja pa nimam ... če boš pa mel še kaj časa, pa lahko popraviš tuš kabino, pa pipo na umivalniku v kopalnici zamenjaš in popraviš odtok od pralnega stroja ... ključ pa nazaj pod predpražnik, ki ga nimam dej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ključi so pod predražnikom, ki ga nimam, testenine pod umivalnikom, sestavine v hladilniku, pa štedilnik odkleneš z dolgim pritiskom na tipko na kateri je narisan ključ ... pa bojler si vklopi, če se boš tuširu ... pa pajke pri miru pusti, ker živimo v sožitju .... aja, pa posodo pomij za sabo... pomivalnega stroja pa nimam ... če boš pa mel še kaj časa, pa lahko popraviš tuš kabino, pa pipo na umivalniku v kopalnici zamenjaš in popraviš odtok od pralnega stroja ... ključ pa nazaj pod predpražnik, ki ga nimam dej ...

Jaz sem mislil, da bo na eni strani alla, na drugi vale in v sredini jaz. Dobro bi jedel kar bi ti skuhala in bi poslušali nogometno tekmo. Za pomivanje in pospravljanje bi se pa potem zmenili. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil, da bo na eni strani alla, na drugi vale in v sredini jaz. Dobro bi jedel kar bi ti skuhala in bi poslušali nogometno tekmo. Za pomivanje in pospravljanje bi se pa potem zmenili. :worship:

Če me pa ni doma ... bomo pa kako drugo tekmo drugič v troje ... a prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me pa ni doma ... bomo pa kako drugo tekmo drugič v troje ... a prav?

Ok. :kva2:

Če bo dobra hrana (in je bo VELIKO) sem pripravljena gledat tudi prenos šahovskega tekmovanja. B)

Tudi balinanje lahko :P samo, da imava vale za kuharco. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!