Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Broj Jedan vidm da si se prdružu, pa čeprau tudi brez kakršnegakoli PAMETNEGA komentarja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :headbang: Zidane ti si IDIOT.V celi karieri se nisi naučil udarjat skrivaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: :headbang: Zidane ti si IDIOT.V celi karieri se nisi naučil udarjat skrivaj.

Udarec z glavo je bil samo varka. Nisi opazil, kako ga je obenem z levico tresnil po ledvicah? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da se Čak Noris ni nikoli spustil v nogometne vode :hmm:

saj bi, pa ne zna.. Čak je namreč pussy..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bluzit z nekimi izgovori za Zidana. Tega si veliki igralci ne smejo privoščiti pa če bi mu mater v grob jebal! Mogoče pa le ni tako velik (čeprav sam vem da je izvrten igralec), ker odlika velikih je, da se znajo kontrolirati. Ne vem kako lahko zagovarjate dejanja, ki kvarijo šport. Preklinjanje se vsaj ne sliši med gledalci, taka dejanja pa se presneto dobro vidijo.

In tako je izvrsten igralec namesto veličastno, bolj klavrno končal kariero.

se podpisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi, pa ne zna.. Čak je namreč pussy..

:grrr

saj on je igral fuzbal, v študentskih letih, sam vi tega ne veste :whistle:

pa predober je bil, zato je to opustil in se v nadalje posvetil mlatenju zlikofcev :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

saj on je igral fuzbal, v študentskih letih, sam vi tega ne veste :whistle:

pa predober je bil, zato je to opustil in se v nadalje posvetil mlatenju zlikofcev :krneki:

Zizujeva zgodba.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zizujeva zgodba.. :lol1:

ne, ne...

Čak je takle faul nardil že v prvi minuti prve tekme .)

(nekseznakojejačipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne...

Čak je takle faul nardil že v prvi minuti prve tekme .)

(nekseznakojejačipress)

Če smo natančnejši, v 17.sekundi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo natančnejši, v 17.sekundi. :grim

do 17. je pa študiral, ali je v filmu ali na tekmi..

guess what, ni dojel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 17. je pa študiral, ali je v filmu ali na tekmi..

guess what, ni dojel..

itak bi bil rezultat isti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 17. je pa študiral, ali je v filmu ali na tekmi..

guess what, ni dojel..

Ne, do takrat je v nulo naštudiral pomanjkljivosti vseh nasprotnikov in to kasneje obrnil sebi v prid. :grim

No tisti ki ga je pa Čak razbil, jih je pa imel toliko, da mu ni bilo več pomoči, zato mu je milostno skrajšal muke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda za Francijo. :(

pri izenačenem rezultatu bi morali sodniki odločt kdo je boljši.

Pol sploh ne rabijo špilat - sodnik naj pogleda statistiko igralcev in ekipe in na podlagi tega odloči ...

Ne bluzit z nekimi izgovori za Zidana. Tega si veliki igralci ne smejo privoščiti pa če bi mu mater v grob jebal! Mogoče pa le ni tako velik (čeprav sam vem da je izvrten igralec), ker odlika velikih je, da se znajo kontrolirati. Ne vem kako lahko zagovarjate dejanja, ki kvarijo šport. Preklinjanje se vsaj ne sliši med gledalci, taka dejanja pa se presneto dobro vidijo.

In tako je izvrsten igralec namesto veličastno, bolj klavrno končal kariero.

Kar se mene tiče, je s tem še pridobil ugled v mojih očeh. Neke meje na igrišču morajo biti - tudi kar se firclanja in gobcov tiče. Italjan je po mojem imel preveč gobca za okoli pajtlat, pa mu je Zidane - tudi za ceno rdečega kartona - dal vedet, da naj malo pazi, v katero smer mu jezik leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sploh ne rabijo špilat - sodnik naj pogleda statistiko igralcev in ekipe in na podlagi tega odloči ...

Kar se mene tiče, je s tem še pridobil ugled v mojih očeh. Neke meje na igrišču morajo biti - tudi kar se firclanja in gobcov tiče. Italjan je po mojem imel preveč gobca za okoli pajtlat, pa mu je Zidane - tudi za ceno rdečega kartona - dal vedet, da naj malo pazi, v katero smer mu jezik leti.

:hmm: zakaj ga ni potem enostavno na gobec,bi pridobil še večji ugled...

ne,tako se ne poslavja nogometaš...tako bi Gatuzo in Karič odhajala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeeedeeeeelja kad je otišo Hase :)

Neeeedeeeeelja kad je otišo Hase :)

Neeeedeeeeelja kad je otišo Hase :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je slabo za nogomet, da zmaga ekipa, ki ima slab ugled po svetu, in da se vedno prišverca v sam vrh, slabo slabo :BUA: :BUA:

p.s.: me je pa zizu tud razočaral, da se je dal sprovocirat od enga italijana, saj v tako dolgi karieri bi lahko

že dodobra spoznal italijane, pa še pri njih je igral

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komentar mojga frenda: italijani so zmeraj notranje pizdarije (v državi) uspeli pretvorit v zunanje zmage, recimo na prvenstvih ...

se mi zdi, da kr drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Fusbal" me v tem trenutku dobesedno osrečuje

:D

čeprav nekateri motomarsovci

niso sposobni dojeti mojih

komentarjev,

naj še enkrast poizkusim:

1 izredno srečen sem, da je konec te TV-kretenije

2 izredno srečen sem, da mi ne bodo več na vsakem programu težili

s praznoglavimi ČE-komentarji v stilu kaj bi bilo:".. če bi Fukijakić brcnil Ritolizića in bi sodnik Seronjić tega ne videl, ampak bi publika iz protesta metala sekretet papir na igrišče, s čimer bi powdarila svoj izredno visok kulturni nivo, saj bi lahko namesto sekret papirja v sodnike letele steklenice in kamenje .."

3 izredno sem srečen, da bodo nekako v treh mesecih po izteku SPja tudi motomarsfski "fuzbal-stručkoti" začeli mogoče pisati še kaj drugega kot o tem "kaj-bi-če-bi ..", saj sem se danes za preizkus "prijavil" na to temo in dobil v slabih dveh urah več kot 20 mail-obvestil o na novo napisanih "fuzbal-nebulozah" - no sedaj grem odjavit

držite se

in previdno vozite, saj cesta ni nogometno igišče

:OK:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zaupnih a dostopnih virov: Materazi je Zidana uščipnil v levo bradavico, kar je po starih maroških običajih znano kot povabilo, katero je Zidane hotel sprejeti in ga potrditi s priklonom, a Materazi je stal preblizu ! ostalo smo videli ! :closedeyes: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!