Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

če jih ne maraš ne vem zakaj bi?? No, lahko pa, sej se to mene niti ne tiče, ne? .)

Vale, lubica zlata a ima kdo lahko še kako mnenje, ali je samo tvoje, ko imaš 8. stopnjo izobrazbe tisto, ki nekaj šteje??

Ne vem, povej..... da bom vedela, jaz nevednica in primitivka, ker nimam tako visoke izobrazbe, kot ti.......

:slap:

Pupasan, umiri se ... jaz samo ne razumem tebe in une druge Pupe, ki biva v tebi in je verjetno že naredila dva doktorata, sam ti tega ne veš, pa se sekiraš zaradi moje osme stopnje, ki ti je stopila nekam v spodnje živčke malih možganov in ti ne da miru ... lahko mi pa v miru razložiš od kje tvoje neenakomerno nihanje od maksimalno strpne in goreče zagovornice enakosti do zaničevanje in posploševanja neke črede, ki ti je stopila na levi noht enajstega prsta na nogi ... that´s all ... simpl ko pasulj ... kljub osmi stopnji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupasan, umiri se ... jaz samo ne razumem tebe in une druge Pupe, ki biva v tebi in je verjetno že naredila dva doktorata, sam ti tega ne veš, pa se sekiraš zaradi moje osme stopnje, ki ti je stopila nekam v spodnje živčke malih možganov in ti ne da miru ... lahko mi pa v miru razložiš od kje tvoje neenakomerno nihanje od maksimalno strpne in goreče zagovornice enakosti do zaničevanje in posploševanja neke črede, ki ti je stopila na levi noht enajstega prsta na nogi ... that´s all ... simpl ko pasulj ... kljub osmi stopnji ...

Četudi bi ti razložila, ne bi razumela....... Nekaterim pač ne pomaga, pa če imajo dejansko dva doktorata.......

Še bolj simpel ko pasulj..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi bi ti razložila, ne bi razumela....... Nekaterim pač ne pomaga, pa če imajo dejansko dva doktorata.......

Še bolj simpel ko pasulj..............

Ne gre a ne? Tut prav ... bom pač ne razumela dalje, sam ne se potem usajat kot kakšna Neža :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne se potem usajat kot kakšna Neža :nono:

V čem je fora zdej tega?? Kaj naj si zdej še ime spremenim?

veš kaj draga Vale, če ti grem tako organsko na živce lahko mirno preskočiš vse, kar napišem in se brigaš zase. Ne vem zakaj toliko energije porabljaš za en tak poden od človeka, za kakršnega me imaš ti?

S svojo izobrazbo bi bila lahko tudi malo pametnejša. In to ti hočem že cel čas povedat. Izredno neumno in primitivno se obnašaš.......... Sicer pa samo kažeš svoj pravi jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ičkumutrnu

:blush:

tele 2 sta pa .. kako smo temu že nekoč v davnini rekli:

čiknfajt?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora zdej tega?? Kaj naj si zdej še ime spremenim?

veš kaj draga Vale, če ti grem tako organsko na živce lahko mirno preskočiš vse, kar napišem in se brigaš zase. Ne vem zakaj toliko energije porabljaš za en tak poden od človeka, za kakršnega me imaš ti?

S svojo izobrazbo bi bila lahko tudi malo pametnejša. In to ti hočem že cel čas povedat. Izredno neumno in primitivno se obnašaš.......... Sicer pa samo kažeš svoj pravi jaz.

Nop, sam prijazno sem te prosila, če mi lahko razložiš kar sem te vprašal ... ne greš mi organsko na živce, niti nikamor drugam ... gre mi pa organsko na živce dvoličnost, ki jo izražaš s svojimi izjavami in te nanjo včasih opomnem in za katero sem sila radovedna od kje jo jemlješ, pa tega nikakor nočeš ali pa ne moreš ali pa ne znaš razložit ... če pa to ti po svoje jemlješ, pa to nikakor ni bil moj namen ... a prav?

P.S. Spomni se, kako si se obnašala, če je imel kdo kaj proti homoseksualcem in kakšne zdaj tle klamfaš o fuzbalu in Italijanih ... that´t all

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop, sam prijazno sem te prosila, če mi lahko razložiš kar sem te vprašal ... ne greš mi organsko na živce, niti nikamor drugam ... gre mi pa organsko na živce dvoličnost, ki jo izražaš s svojimi izjavami in te nanjo včasih opomnem in za katero sem sila radovedna od kje jo jemlješ, pa tega nikakor nočeš ali pa ne moreš ali pa ne znaš razložit ... če pa to ti po svoje jemlješ, pa to nikakor ni bil moj namen ... a prav?

P.S. Spomni se, kako si se obnašala, če je imel kdo kaj proti homoseksualcem in kakšne zdaj tle klamfaš o fuzbalu in Italijanih ... that´t all

Pa kaj se sploh spotikaš? Tebi nimam nobenega namena karkoli razlagati, ker mi pač niti toliko ne pomeniš. Tudi ti take tu pišeš, da me velikokrat kar srat prime, ampak ok... to si pač ti in potem bodi to, kar si oz. predvsem kar želiš da si oz. kar bi rada, da drugi vidijo.

Raje energijo preusmeri v kaj bolj pametnega............ Ali imaš res tako prazno življenje, da se tu po forumu spravljaš na ljudi, ki napišejo kaj takega, kar gre tebi kamorkoliže? Ej, sončen dan je zunaj. Pojdi ven, globoko udihni, povej si, da te briga, kaj pupa piše, potem pa pridi nazaj notri in uživaj v formu v svojem svetu, mene pa lepo pusti pri miru, pa bo volk sit in koza cela. Bi šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej jebem vm mater..bejžta se po PM jebat ena drugo u glavo, ker trenutno nimata kej bl pamtnga za delat.

Nehita nabijat kle off topice kot dve zblaznele majmunke <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :devil:

no vidiš in tu jaz tebe opomnim, da tebi tudi 8. stopnja ne pomaga (čeprav se rada z njo pohvališ), da ne bi bila primitivna........

Tvoje nabijanje okoli mojega pisanja je bullshit.... dvakrat v življenju si me videla, ustvarila si si bogved zaradi koga slabo mnenje o meni in mi probaš greniti življenje če le lahko. Mater se mi smiliš, da nimaš kaj bolj pametnega v življenju počet. Malo fuka ti ne bi škodilo, čeprav pomagalo pa tudi bore malo kaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :devil:

Otrok...... :hmm: :nono: :P

Popravljeno . Popravil BlueSpeed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok...... :hmm: :nono: :P

:grim :grim :grim

no vidiš in tu jaz tebe opomnim, da tebi tudi 8. stopnja ne pomaga (čeprav se rada z njo pohvališ), da ne bi bila primitivna........

Tvoje nabijanje okoli mojega pisanja je bullshit.... dvakrat v življenju si me videla, ustvarila si si bogved zaradi koga slabo mnenje o meni in mi probaš greniti življenje če le lahko. Mater se mi smiliš, da nimaš kaj bolj pametnega v življenju počet. Malo fuka ti ne bi škodilo, čeprav pomagalo pa tudi bore malo kaj.....

:slap: :slap: :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Spomni se, kako si se obnašala, če je imel kdo kaj proti homoseksualcem in kakšne zdaj tle klamfaš o fuzbalu in Italijanih ... that´t all

:grim Jaz se dobro spomnim.

Za drugo pa nebi vedel :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so zakon, ker lahko veliki večini j...š mater v vseh jezikih sveta (z izjemo italijanščine), pa se bodo samo neumno smejali. :OK:

Res da sčasoma postane tečno, hecno je pa vseeno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak.... a ni nevljudno nekomu j..... mater?

Odvisno od tega a se potem mamici zahvališ ali ne. :)

Zna pa bit zlo zabavno še posebej če jebeš mamico kakšnemu mlajšemu otročku z hudo mamico.

hmmmm menda ni bil privezan in se je vrgel na zice. Poznam še en tak primer, ko bi moral biti po vseh pravilih mrtev, a ker ni bil privezan in ga je razmetalo po zicih jo je odnesel s parimi paskami.....

:hmm: Drug topic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od tega a se potem mamici zahvališ ali ne. :)

Zna pa bit zlo zabavno še posebej če jebeš mamico kakšnemu mlajšemu otročku z hudo mamico.

:hmm: Drug topic?

jep, sem nažalost prepozno opazila........ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!