Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

dajmo spet eno o nogometu reči :kva2: da ne bomo prešli na menstruacijo.... :slap:

zidan je pussy, ker ga ni še bolj knokavtiru :yes: bi dobil dve zlati žogi... :lol1:

Direkt v glavo ... spodnjo in zgornjo ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt v glavo ... spodnjo in zgornjo ... .)

midva sva tako popušila dvakrat... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt v glavo ... spodnjo in zgornjo ... .)

Zgornjo ima, spodnje nima. Ker je pussy, tako kot vsi..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sva tako popušila dvakrat... :grim

Jebi ga ... a me morš spominjat na to :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebi ga ... a me morš spominjat na to :cry: :cry:

še sreča, da je konec :OK: drugače bi še tretjič... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sreča, da je konec :OK: drugače bi še tretjič... :lol1:

Bi že začela uživat v vsem tem pušenju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drznil si bom objaviti razmišljanje mojega bivšega cimra..

ENAJSTERICA PRVENSTVA:

recimo pa da tako vidim enajsterico prvenstva z prvimi alternativami. Izlocil sem vecino od 'kaj bi bilo, ce bi…', ker ce tega ne bi storil, bi noter dal (pre)vec brazilcev, argentincev, kakega angleza. Mislim, da je prav, da so v ospredju le polfinalisti.

golman: BUFFON (lehman)

osrednja branilca: CANNAVARRO + THURAM (gallas, materrazzi (2 gola!!)) zelo dobro odigrala se: ayala (1 gol), lucio (1 ali 2 faula na prvenstvu!!))

levi bok: GROSSO (lahm)

desni bok: ZAMBROTTA (sagnol)

defenzivni vezisti: VIERA + GATTUSSO (makelele, frings); morda maxi rodriguez (naj gol prvenstva!))

ofenzivni vezisti: ZIDANE + PIRLO (schweinsteiger, ribery) Kaka, Riquelme, Figo, ce bi prisli stopnicko ali dve visje

napadalci: KLOSE + HENRY (Podolski, ronaldo, ce bi sel brazil naprej, bi ziher se kaj zadeval, Crespo)

KOMENTARJI PREDVSEM IGRE PORAZENCEV, ZAKAJ JIM NI USPELO:

Argentina vs. Nemcija (cetrtfinale):

Pred ter po tekmi z Nemcijo bilo v argentinskem taboru in pri par strokovnjakih prepricanje, da igralci kot so saviola, aimar in messi se ne bi mogli kosati z mocnimi Nemci. To je morda tudi res, a ker je sel dvoboj v podaljske in kasneje v penale mi ni jasno, zakaj selektor niti enega od teh treh igralcev ni dal v igro. Igralci taksnega kova ter povrhu se svezi proti najbrz ze kar utrujeni nemski obrambi bi znali ze pred enajstmetrovkami prinesti napredovanje. Pa da gre menjati edinega pravega kreatorja igre riquelmeja ze tam v 70 ali kateri minuti. Res da kaze vso tekmo tako faco, kot da bo zdej zdej umrl, a se vedno bi lahko z kako nepredvidljivo potezo 'zaposlil' sveze saviolo, messija. Ja, selektor je padel na tem 'izpitu'. Njegovi igralci pa tudi, ze takoj po golu Ayale za 1:0. malo je res slovaski sodnik 'pomagal' Nemcem (golman – poskodba (nepiskan faul za rumeni karton kloseju), par dosojenih neobstojecih prekrskov za nemce), a vseeno se je od Argentine vec pricakovalo. V opravicilo selektorju je le, da je moral prisilno menjati golmana in se mu je delno porusil plan ter da je naletel na cvrste Nemce, ki se vedno borijo do konca.

Brazilija vs. Francija (cetrtfinale):

Kot Argentina tudi imeli neke vrste nesreco, da so naleteli na ekipo, ki se je mocno dvignila v formi, cesar najbrz niso pricakovali. Pa nekak so mi delovali od casa do casa na igriscu kot da so na (lazjem) treningu oz sploh nezainteresirani. Ocitno se niso zavedali dovolj dejstva, da so jim v zadnjih letih najvec lekcij dali ravno Francozi. Zdej pa spet ne vem: ali so Brazilci poskusali igrali svojo igro in so jih tako dobro precitali 'trikolori' ali pa so bili res tako nemocni. Govorice so bile tudi, da namesto pocivanja ter nabiranja moci doloceni igralci raje okrog popivajo in pretirano veseljacijo ter da so bili njihovi treningi prevec 'rekreativne' narave. Pa tudi, da mnogo zavidajo Ronaldinhu, da je v srediscu pozornosti; da se kregajo med sabo; v tekmi s francijo ni bilo pravega sodelovanja med njimi. Mislim, da je selektor kriv v tej meri, ker sta cafu (36 let) ter r.carlos (33 ali 34 let) prevec igrala na tem prvenstvu in ker vec priloznosti niso dobili mlajsi ter hitrejsi, vsaj v tej za njih zadnji tekmi: Cicinho in Robinho. Pa cudi me, da ni bilo v ekipi Emersona, ki bi ziher vec francoskih napadov pravocasno zaustavil kot jih je gilberto silva. Ce je bil poskodovan, ne vem.

Anglija vs. Portugalska (cetrtfinale):

Anglezem je deloma neupravicena izkljucitev Rooneya podrla nacrt. In ve se, kako je tezko igrati proti tako tehnicni ekipi kot je Portugalska z igralcem manj. A vseeno menim, da bi Anglezi lahko vec iztrzili. pred prvenstvom sem dejal, da imajo Anglezi poimensko najboljso vezno linijo na svetu, kar pa se ni pokazalo v praksi. najbrz jih je ravno to pokopalo. Beckham ni v tej tekmi v igri pokazal ravno dosti, ni imel pravih predlozkov in bi bilo boljse, da je bil kateri hiter, prodoren igralec na njegovem mestu. Premalo je bil agresiven. No, ce je bil ze pred pricetkom tekme preprican, da ne bo mogel igrati, bi bilo bolje, da je ostal na klopi. A kdo bo potem izvajal proste strele, ne? Lampard je dokler je bila Anglija v konkurenci streljal najveckrat na celem prvenstvu na gol, a ni zadel, kar mu ni v navadi. Gerrard pa se nekak ni znasel hkrati z njima, ni igral osrednje figure kot pri liverpoolu. A je vseeno dal dva gola iz igre. Bolje bi bilo, da je bil uporabljen kot joker ali pa kot glavni vezni. A kdo bi si britanski zvezdi (lampard in beckham) sploh utegnil dati iz igre, pa ce jima gre ali ne? Izpadlo, da smo pri angliji gledali verzijo ex-reala (zidane, beckham, figo). In sven g. ericcsonn bi moral vedeti, da real v tej zasedbi se ni osvojil nic.

Ukrajina vs. Italija (cetrtfinale):

Tukaj ne bi selektorskih zmotah, ampak o italijanski sreci in Buffonu, ki jih je na koncu reseval (saj zdi se mi tako). Po italijanskem vodstvu 1:0 imeli Ukrajinci tri 100% sanse. a namesto 1:1 ali morda 1:2, bilo kmalu 'kdor ne da, dobi': 2:0.

Pri prvih treh tekmah so po moje v veliki meri krivi tudi selektorji za take izide, pri ta zadnjem pa delno tudi sreca. Ugotovitev: lahko bi bili na koncu v polfinalu vsi cetrtfinalni porazenci.

Portugalska vs. Francija (polfinale):

Portugalci so dokaj zanesljivo prisli do polfinala, skoraj se mi je zdelo da ne z 100% izkoristkom sposobnosti. In sem mislil, da bodo se boljsi No, v eni fazi dalje se je izkazalo, da delijo usodo brazilije. Pa se francozi so isti 'krvniki'. Ni bilo pravega sodelovanja. Figo (menda delno poskodovan) je skoz nekaj po tleh padal, kar je se bolj 'elegantno' uspevalo njegovemu cca 15 let mlajsemu soigralcu ronaldu. Deco je bil totalno razocaranje, razen ce je bil kaj poskodovan, ne vem. A ce bil, potem ne bi igral, ne? Je pa ena stvar, ki me zelo cudi: na klopi je imel scolari enega Nuna Gomeza, zame zelo dobrega napadalca, ki ga na tej tekmi ni koristil. To se mi je zdelo res cudno.

Nemcija vs Italija (polfinale):

Prava tekma! Na koncu Nemci niso mogli parirati Italijanom. Le ti niso igrali obrambno kot ponavadi, ampak so pokazali dosti vec zelje po zabitju gola, da se ognejo za njih neugodnemu izvajanju 11metrovk. Na to je klinsman premalo ali sploh ni opozoril igralcev ali pa ga niso poslusali ali niso na koncu bili vec zmozni. Mogoce so se nemci le prevec zaceli braniti ter se zanasati na obrambe Lehmana pri 11m. A na koncu sijajna podaja Pirla Grossu za 1:0. Nemci se se bolj odprejo in Del piero jih dokoncno pokoplje.

Portugalska vs nemcija (3. mesto):

Ponovitev zgodbe Portugalska vs. Francija iz polfinala. Pa se nekaj: Figo ni igral, kar lahko pomenilo le to, da ni pripravljen za celo tekmo. a da bo zadnjic igral za reprezentacijo le enih 20 minut, se mi zdi vseeno smesno. v tej tekmi se je lahko dobro videlo, kaj lahko ekipi da nuno gomes, kaksen strelec je to, pa ceprav je bil v igri kakih 15 minut in pa da je figo zgleda edini, ki zna podati za gole, razen ce manicheu ali decu od dalec prav vsede. Vec bi moral N.Gomes igrati, morda v sodelovanju z Pauleto. Vsaj zoge ne bi v vezni liniji tako mucili kot so jo v zadnjih dveh tekmah.

Francija vs. Italija (1. mesto):

Po zacetnih italijanskih prebliskih so francozi bili noro dobri, a v zakljucnih akcijah so bili doloceni osebki (predvsem henry) ali premalo odlocni, prevec egoisticni ali so prevec zakomplicirali ali pa jih je italijanska obramba na celu z cannavarrom uspesno zaustavila. Zdej pa ne vem: a so bili 'azzuri' namerno v tako podrejenem polozaju in so cakali na 11metrovke, ker naj bi bil po njihovem buffon boljsi od bartheza in izvajalci strelov iz 11m tako prepicani vase ali so jih proti njihovi zelji res francozi tako stisnili, da od drugega dela dalje prakticno nic niso mogli? Ce ne drugo, je italijanom postopoma uspelo nekak prikrito eliminirati francoske glavne nevarnosti: henry, viera, zidane. Henry-ja in Viero so dobro udarjali po nogah. zato, ker sta dala - dokler sta bila v igri - vse od sebe, sta morala zaradi nakopicenih bolecin zapustiti predcasno igrisce. In sedaj se o zidanovi neumnosti, ki je po moje kombinacija sledecega: 1. (zacetni) nepiskani prekrski nad njim (ki jih po moje vecina tudi res ni bilo), ki bi jih dosti ne-vrhunskih sodnikov piskalo; 2. poleg materrazzijevega izzivanja menda besedno izzivanje vec-ih italijanov med celotno tekmo, kar nam kamere niso prikazale, ceprav se mi zdi da v dolocenih insertih je bilo to rahlo opaziti. So ze dobro vedeli, kako bo na koncu reagiral; 3. sekiranje, ker tik pred izkljucitvijo z glavo ni zadel on sam ter kar je bilo morda se bolj opazno ob strelu ribery-ja; 4. po moje mu je na koncu ze pocasi zmanjkovalo kondicije, kar pa je se dobro skrival na igriscu. No, glede na to, kako so bili – razen trezegueta – izvedeni penali, menim da tudi ce bi ostali trije asi v igri do konca, da bi tezko pomagali franciji do naslova po 11metrovkah, morda pa bi le prej do konca podaljskov kak gol zabili. Glede na to, kako so prevladovali francozi, me zelo cudi, da njihov selektor ni ze prej v igro poslal kakega napadalca, ne nujno trezegueta. Bi se bolj razbremenil henryja. In bi bili se bolj in se dlje casa nevarni. A ce se ti zgodijo dve pomembni poskodbi, se ti itak porusi plan. buffon bi se zgleda itak tezko premagal. Ne spomnim se, kdaj je kateri golman koncal prvenstvo z naslovom, da ni prejel gola iz igre, seveda od nasprotnika. Koncno se je lahko po nesrecnih poskodbah dokazal na kakem prvenstvu, ceprav menim, da bi tudi v koreji pred 4 leti bil najboljsi, ce ne bi bilo tiste sodniske kuhinje na tekmi j.koreja – italija. Igralca prvenstva pa sta zame buffon in cannavaro skupaj, za kar se lahko zahvalita Zidanu, ki si zaradi dveh izkljucitev na prvenstvu tega ni smel zasluziti. Morda le, ce bi Francozi na koncu prinesla naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italijani so vsaj po mojem zasluženo zmagali, pač so bili najboljši v seštevku vseh stvari. O:-)

Glede Zidana pa pač, kar je je, nogomet je moška igra. :hmm:

lp

Rudi

Navijal sem za Italijo in se veselil, žal pa mi je Zidana in še vedno ostaja virtuoz magnific !

Great Zidane :

http://www.youtube.com/watch?v=1OOWTTV5dRU...jubiles%20nunca

http://www.youtube.com/watch?v=oO1HySrIplo...search=Zinedine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pri vsem nedavnem prvenstvu najbolj veseli dejstvo, da so enkrat Slovenci bolje skakali od Holandnežev. Dajmo naši orli!

Obljubim, da se bom tudi jaz malo manj udejstvoval pri spolnih aktivnostih. Hvala za ta nasvet.

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Fusbal" me v tem trenutku dobesedno osrečuje

:D

čeprav nekateri motomarsovci

niso sposobni dojeti mojih

komentarjev,

naj še enkrast poizkusim:

1 izredno srečen sem, da je konec te TV-kretenije

2 izredno srečen sem, da mi ne bodo več na vsakem programu težili

s praznoglavimi ČE-komentarji v stilu kaj bi bilo:".. če bi Fukijakić brcnil Ritolizića in bi sodnik Seronjić tega ne videl, ampak bi publika iz protesta metala sekretet papir na igrišče, s čimer bi powdarila svoj izredno visok kulturni nivo, saj bi lahko namesto sekret papirja v sodnike letele steklenice in kamenje .."

3 izredno sem srečen, da bodo nekako v treh mesecih po izteku SPja tudi motomarsfski "fuzbal-stručkoti" začeli mogoče pisati še kaj drugega kot o tem "kaj-bi-če-bi ..", saj sem se danes za preizkus "prijavil" na to temo in dobil v slabih dveh urah več kot 20 mail-obvestil o na novo napisanih "fuzbal-nebulozah" - no sedaj grem odjavit

držite se

in previdno vozite, saj cesta ni nogometno igišče

:OK:

:lol1:

Žal takega kretenizma na motosvetovem forumu pa še nisem zasledil! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo spet eno o nogometu reči :kva2: da ne bomo prešli na menstruacijo.... :slap:

zidan je pussy, ker ga ni še bolj knokavtiru :yes: bi dobil dve zlati žogi... :lol1:

Pravilno :OK: ...tega makaronarja bi moral na gobec :grim .....ne pa v triek.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo Naprej

žoga je okrogla igrišče pravokotno

publika je besna borimo se strahotno

štartali smo zanič potem smo popustili

v obrambi smo zaspali v napadu se izgubili

blizu zmagi kot sedaj bili nismo še nikoli

poraze pripisujemo neverjetni smoli

ko smo slabi padamo iz krize v krizo

rešujemo se z denarjem za zeleno mizo

v slačilnici preklinjamo kot v turški savni

enkrat za vselej naj se ve kdo je v ekipi glavni

eno moštvo eno srce vsi vemo za prestiž se gre

ko nam slava stopi v glavo prepiramo se za zabavo

:whistle: na posluh in poskok :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo Naprej

žoga je okrogla igrišče pravokotno

publika je besna borimo se strahotno

štartali smo zanič potem smo popustili

v obrambi smo zaspali v napadu se izgubili

blizu zmagi kot sedaj bili nismo še nikoli

poraze pripisujemo neverjetni smoli

ko smo slabi padamo iz krize v krizo

rešujemo se z denarjem za zeleno mizo

v slačilnici preklinjamo kot v turški savni

enkrat za vselej naj se ve kdo je v ekipi glavni

eno moštvo eno srce vsi vemo za prestiž se gre

ko nam slava stopi v glavo prepiramo se za zabavo

:whistle: na posluh in poskok :whistle:

Bravo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

finance pišejo:

Materazzi priznal, da je žalil Zidana

STA

finance@finance-on.net

Italijanski branilec Marco Materazzi je priznal, da je žalil francoskega zvezdnika Zinedina Zidana, a hkrati dejal, da je prepir začel francoski nogometaš

Italijanski nogometni reprezentant Marco Materazzi je v pogovoru z domačimi novinarji priznal, da je žalil francoskega zvezdnika Zinedina Zidana, a hkrati dejal, da je prepir začel francoski nogometaš. Materazzi je zavrnil namigovanja, da naj bi Zidana zmerjal s teroristom ali žalil njegovo mamo. "Zidane je bil predrzen, zato sem ga užalil. Po enem od dvobojev, v katerem sem ga povlekel za dres, mi je dejal 'če tako želiš moj dres, počakaj do konca tekme in ga boš dobil'. Jaz sem mu tedaj rekel nekaj, kar je povsem običajno na nogometnih terenih, on pa se je odzval, tako kot se je," je povedal Materazzi.

Materazzi: Nikoli v življenju ne bi nikomur psoval mame

Italijanski branilec je demantiral izjave francoskih in drugih tujih medijev, da je Zidana ozmerjal z alžirskim teroristom in žalil njegovo mamo. "O islamskih teroristih ne vem nič, kdor pa me pozna, ve, da je zame vsaka mama svetinja. Nikoli v življenju ne bi nikomur psoval mame," je dejal Materazzi. Hkrati s priznanjem Materazzija pa so v Franciji izvedli anketo o nešportni potezi Zidana v 110. minuti finala SP, za katero si je prislužil rdeč karton. Od 800 vprašanih jih je 61 odstotkov Zidanu že oprostilo udarec z glavo, 27 odstotkov mu je ne bo nikoli v življenju, kar 52 odstotkov francoskih anketirancev pa je dejalo, da razume njegovo jezo in posledično nešportno potezo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In takole pravi The Sun Online:

ZINEDINE Zidane headbutted an Italian in the World Cup Final over a vile slur on his ill mother Malika, it was claimed last night.

A lip-reader told The Sun that Marco Materazzi called Zidane a “son of a terrorist whore” before the French Algerian was sent off in Sunday’s explosive match.

It came as Zidane was named the World Cup player of the tournament yesterday, despite his red-card shame.

A French Football Federation source said: “If you insult Zidane’s mother you are asking for trouble. Combine such words with a reference to terrorism, which French Algerians are very sensitive about, and a violent reaction might appear inevitable.”

Take zat! ... French skipper butts Materazzi

Take zat! ... French skipper butts Materazzi

Malika was taken ill on Sunday and admitted to hospital.

Alex Hayes, London correspondent for French sports newspaper L’Equipe, said: “On that day, with his mother being unwell, it wasn’t a clever thing, or the right thing to say.” The clash that ended Zidane’s glittering career in disgrace came after Materazzi tweaked his NIPPLE.

Top lip-reader Marianne Frere revealed the Italian told Zidane — who understands the language after playing for Juventus — a high ball was “not for feccia like you”.

Feccia is an Italian insult meaning scum or s**t.

Off his feet ... opponent crashes to the ground

Off his feet ... opponent crashes to the ground

Picture: REUTERS

Zidane smiled at Materazzi as he walked away. But there was another exchange, Zidane turned and floored him with a butt to the chest. The lip-reader claimed the Italian had said: “We all know you are the son of a terrorist whore.”

He added: “Viffanculo”. (f*** off). A source close to the Italian squad claimed that after twisting Zidane’s nipple, Materazzi asked him: “What, don’t you like it?” The French captain replied: “A bit too hard to turn me on.”

But Materazzi shouted: “Well, I did it that way because I know that’s how your mother likes it.”

Italy won 5-3 on penalties, with Zidane missing the shootout in his final match before retirement.

Midfielder Zidane is French-born but fiercely proud of his roots in Algeria, a former French colony.

Off you go ... ref shows red card to Zidane

Off you go ... ref shows red card to Zidane

And last night a cousin claimed ex-Everton defender Materazzi called him a terrorist to get him sent off. Rabah Zidane said the Italian chose the “most vicious insult he could muster”.

He added: “My cousin is gentle but was provoked by a truly savage insult.”

Dad-of-four Zidane has refused to reveal publicly what provoked him to launch the attack.

OK pal ... Henry consoles Trezeguet yesterday

OK pal ... Henry consoles Trezeguet yesterday

But his agent Alain Migliaccio said: “I am not justifying his actions but the Italian said something very bad. He just cracked.”

Materazzi yesterday denied calling Zidane a terrorist. He said: “It is absolutely not true. I’m ignorant. I don’t know what the word means.”

Materazzi’s agent denied any racist slur — and said the attack came when Zidane offered to swap shirts later and the Italian replied: “‘I’d rather take the shirt off your wife.”

Zidane was FIFA’s World Player of the year three times and became the most expensive player in history when he joined Real Madrid for £47million in 2001.

Victory parade ... Italian team in Rome last night

French president Jacques Chirac hailed him as “a genius of world football” as he greeted the French squad in Paris. He added: “You are also a man of heart, commitment, conviction. That’s why France admires and loves you.”

Zidane had to be coaxed on to a balcony in front of 15,000 fans — and stayed just TEN SECONDS.

*

David Trezeguet, whose missed penalty cost France the trophy, wept during the official welcome home — and was consoled by Thierry Henry. The scene in Italy was in huge contrast — with thousands continuing the celebration.

# THE BBC won the World Cup Final TV ratings. A massive 20.6 million viewers saw Sunday’s game — but 80 per cent, 17 million, watched on the Beeb. Just 3.5million were tuned into ITV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: hvala Bogu da je konec tega <_< .. Grem vsaj lahko prej spat :)

ZIZU ::::::) CARE

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po svetovnem prvenstvu bi naj za večino zemljevid Evrope zgledal tako :lol:

P.S. poglejte koliko morja bi imela SLO :ninja:

post-5345-1152638209_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot gledam materazzijeve stare posnetke,

več komentarjev kot poslušam,

bolj se mi zdi, da bi lahko našel opravičilo

za zizoujevo dejanje..

lekcija za italijansko podlasico,

pa naj bo športna ali nešportna,

spuščena v natančno pravem trenutku..

zizou :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemogoče, da bi Avstrija imela morje! :nono:

bolj kot gledam materazzijeve stare posnetke,

več komentarjev kot poslušam,

bolj se mi zdi, da bi lahko našel opravičilo

za zizoujevo dejanje..

lekcija za italijansko podlasico,

pa naj bo športna ali nešportna,

spuščena v natančno pravem trenutku..

zizou :OK:

Karkoli mu je rekel dejanje ni opravičljivo. Športnik takega kova bi se moral znati brzdati, ali pa mu nazaj jebati vse po spisku - ne pa takih delati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemogoče, da bi Avstrija imela morje! :nono:

a švicmajstri pa grejo skozi !? na naslednje evropsko v fuzbalu kar z ladjo do stadiona ! :OK:

no saj se bomo kvalificirali ! skupaj z Makedonijo in Srečkom ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!