Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Aha, zdaj smo že pri jebanju sester :OK: jaz bi mu jo tudi :kva2: še mamo.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar emajliral ponudbo Zidanu, da mi lahko za 10% njegovega zaslužka na prihodnji tekmi Madraci ves čas namesto njemu (Zidanu namreč) govori, da sem alžirski terorist in da počenja vse sorte kozlarij z mojo sestro. Tudi v podaljških, če je treba. Itaq nimam sestre, niti kvalifikacij za terorista, kamoli alžirskega. Zizou mu lahko pa medtem flegma gole štepa. Pol ga pa še v garderobi nabije ko bivola. Madracija namreč. Mi2 z Zidanom sva dream-team. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.07 - Nemčija ostala brez nogometnega selektorja!

Nemčija si mora poiskati novega nogometnega selektorja, saj se je Jürgen Klinsmann odločil, da ne podaljša pogodbe z nemško zvezo. "Obžalujemo njegovo odločitev, a jo moramo sprejeti," je novico razočarano sporočil podpredsednik nogometne zveze Gerhard Mayer Vorfelder. Vseh 23 igralcev, ki so sodelovali na domačem svetovnem prvenstvu in 93 odstotkov nemške javnosti je Klinsija sicer spodbujalo, da ostane na čelu elfa. Največ možnosti za prevzem naj bi imel dozdajšnji pomočnik Joachim Löw.

Mediji namigujejo, da naj bi se Klinsmann, ki sicer živi v Kaliforniji, zagrel za prevzem ameriške reprezentance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Francoski odvetnik Mehana Mouhou je napovedal tožbo za razveljavitev finala letošnjega svetovnega nogometnega prvenstva v Nemčiji, ki ga je Francija z Italijo izgubila po enajstmetrovkah. Predmet njegove tožbe bo domnevna uporaba ilegalnih sredstev pri dosojanju rdečega kartona Zinedinu Zidanu - odvetnik meri na to, da je četrti sodnik pred določitvijo kazni Zidanu pogledal video posnetek, kar pa ni v skladu s pravili Mednarodne nogometne zveze (FIFA)."

Bwahaha :lol1: kaj si še ne bodo zmisnli <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :lol1: :lol1:

zdej pa vsi ki ste za ZIZU ja tole v podpis nalimat

[ img]http://img125.imageshack.us/img125/272/gogozizuub16ur.gif

( tuki gor brez presledka)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Francoski odvetnik Mehana Mouhou je napovedal tožbo za razveljavitev finala letošnjega svetovnega nogometnega prvenstva v Nemčiji, ki ga je Francija z Italijo izgubila po enajstmetrovkah. Predmet njegove tožbe bo domnevna uporaba ilegalnih sredstev pri dosojanju rdečega kartona Zinedinu Zidanu - odvetnik meri na to, da je četrti sodnik pred določitvijo kazni Zidanu pogledal video posnetek, kar pa ni v skladu s pravili Mednarodne nogometne zveze (FIFA)."

Bwahaha :lol1: kaj si še ne bodo zmisnli <_<

ej kakorkoli ! prvaki so Italijani, ampak ta zadeva na sodišču ( francoskem) zna biti zanimiva ! Podobna fora kot Bosman ! :photo:

Mouhou bo na francoskem sodišču zahteval zaslišanje četrtega sodnika Luisa Medine Cantaleja, ki je glavnemu sodniku posredoval podatek o tem, da je Zidane z glavo udaril v prsi Marca Materazzija, nakar je Francoz dobil rdeči karton. Sodišče naj bi odločalo, ali je četrti sodnik pri svoji odločitvi uporabil nedovoljena sredstva. FIFA je zatrdila, da je Cantalejo na lastne oči videl Zidanov napad in da pri tem ni pogledal videoposnetka, kot trdijo nekateri opazovalci, tudi francoski selektor Raymond Domenech. "Če je četrti sodnik uporabil nedovoljena sredstva, kar ogled posnetka je, potem je naš cilj razveljavitev tekme," je poudaril Mouhou: "V tem primeru namreč Zidane ne bi smel biti kaznovan, nihče pa ne more predvideti, kako bi se tekma razpletla."

Vprašanje če Cantalejo ve lagat ?! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo spet eno o nogometu reči :kva2: da ne bomo prešli na menstruacijo.... :slap:

zidan je pussy, ker ga ni še bolj knokavtiru :yes: bi dobil dve zlati žogi... :lol1:

mogoče

imajo pa potencialni knokauterji ravno v pravem momentu menstruacijo,

pa jim gre zato knokautiranje malo teže od rok ..

fnt ima enostavno srečo z menstruacijo, bi rekew

:blush:

tako

kot imajo nekatere menstrualnice na Motomarsu srečo,

da virtualni knokauti nimajo pravega učinka ..

saj bi drugače v tej temi že ležala trupla tule okoli

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: na nacionalki so začeli ponavljat tekme ob popoldanskih urah ??!! danes ob 15.00 Niz. vs. Srbija !

ti so pa res na hece !! :lol1: vse za gledanost reklam ! :fredy:

Bergant ne upa v domovino ker ga jezni kabelski naročniki čakajo na Kolodvorski ! Mojca je itak že v Gipsu, Špelo pa so tudi nekje v otroškem vrtcu v Fužinah zadržali na podaljških ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri jih navijamo :P

post-5241-1152787577.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zidane povedal, kaj mu je rekel makarončina....

nekaj v zvezi z mamo, sestro ali ženo ... večkrat zapored ... in žal mu je, ampak mu tudi ni žal ... ker povedanega pač ni mogel kar tako sprejeti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Francoski odvetnik Mehana Mouhou je napovedal tožbo za razveljavitev finala letošnjega svetovnega nogometnega prvenstva v Nemčiji, ki ga je Francija z Italijo izgubila po enajstmetrovkah. Predmet njegove tožbe bo domnevna uporaba ilegalnih sredstev pri dosojanju rdečega kartona Zinedinu Zidanu - odvetnik meri na to, da je četrti sodnik pred določitvijo kazni Zidanu pogledal video posnetek, kar pa ni v skladu s pravili Mednarodne nogometne zveze (FIFA)."

Bwahaha :lol1: kaj si še ne bodo zmisnli <_<

uuu... če je to dober odvetnik, tole zna bit še zeellooo zanimivo :) sicer ne verjamem da bodo tekmo razveljavili :BUA:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.07 - Zidane se je opravičil za svoje obnašanje

Francoski as Zinedine Zidane se je v pogovoru za francosko televizijo Canal Plus opravičil za svoje obnašanje na nedeljski finalni tekmi svetovnega prvenstva v Nemčiji v Berlinu. Kljub temu ni natančno razkril, kaj mu je izrekel Italijan Marco Materazzi. Za dejanje mu ni žal.

Legendarni francoski napadalec se je opravičil za "knockout" - močan udarec z glavo v italijanskega branilca Marca Materazzija, a vseeno ni izdal, s čem ga je ta nogometaš pred tem sprovociral. Povedal je le, da je bila to osebna žalitev, kjer je omenil njegovo mamo in sestro.

Besede 34-letnika so nasprotujoče tistemu, kar je povedal Materazzi, ki je priznal nekaj grdih besed, a zanikal žaljenje Zidanove matere.

Na Canalu + je vse otroke in ostale prosil odpuščanja za svoje dejanje. Pri tem pa je dejal, da tega dejanja ne obžaluje. (siol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zidanove izjave o mami, sestri in podobno so bile pa res višek. Dosedaj se mi je zdel pač tip, ki je nabil Materazzija in za svojim dejanjem tudi stal. S tem opravičevanjem in neopravičevanjem hkrati je pa izpadel en navaden siromak, ki ne more požret poštene žaljivke. Kaj smo si vse mi včasih rekli, pa nisem zarad tega nobenga pritisnu. :BUA: Res ni več za nogomet igrat, če tega ne prenese.

uuu... če je to dober odvetnik, tole zna bit še zeellooo zanimivo :) sicer ne verjamem da bodo tekmo razveljavili :BUA:

Točno tako, sanja svinja o koruzi. Pa pravijo ljudje, da so take odbite tožbe samo v ZDA možne. :doze:

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil Saint
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zidanove izjave o mami, sestri in podobno so bile pa res višek. Dosedaj se mi je zdel pač tip, ki je nabil Materazzija in za svojim dejanjem tudi stal. S tem opravičevanjem in neopravičevanjem hkrati je pa izpadel en navaden siromak, ki ne more požret poštene žaljivke. Kaj smo si vse mi včasih rekli, pa nisem zarad tega nobenga pritisnu. :BUA: Res ni več za nogomet igrat, če tega ne prenese.

Točno tako, sanja svinja o koruzi. Pa pravijo ljudje, da so take odbite tožbe samo v ZDA možne. :doze:

lp

Rudi

tukaj si se pa malo zmotil, glede mame ino sestre, če ne verjameš, ti prelagam en preizkus, najdi si enega bivšega južnega brata in mu probaj j..at mater in sestro, ne verjamem da jo boš bolje odnesel kot materazi, mi slovenci pač tega ne razumemo, kar se pa tiče tožbe pa mislim , da je to pravi nesmisel, je pač tako kjer so sodniki, je vedno vprašenje pravičnosti, če bi zmagal francozi, bi to bilo že zdavnaj pozabljeno

l.p. janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zidanove izjave o mami, sestri in podobno so bile pa res višek. Dosedaj se mi je zdel pač tip, ki je nabil Materazzija in za svojim dejanjem tudi stal. S tem opravičevanjem in neopravičevanjem hkrati je pa izpadel en navaden siromak, ki ne more požret poštene žaljivke. Kaj smo si vse mi včasih rekli, pa nisem zarad tega nobenga pritisnu. :BUA: Res ni več za nogomet igrat, če tega ne prenese.

Točno tako, sanja svinja o koruzi. Pa pravijo ljudje, da so take odbite tožbe samo v ZDA možne. :doze:

lp

Rudi

[/start cinizem]

ej, Saint, jebem ti mater pa garjavo ženo skurbano ... kake glupe vun mečeš.

[/end ilustrativni cinizem]

če tega zgoraj ne preneseš, res nisi taprau desc ...

Menim, da žaljivke ne sodijo nikamor, še najmanj pa bi morale biti samoumevne pri športu. in če je njegova mati šla glih tisti dan v bolnišnico ...

opravičila je pač zahtevala javnost... in razlago ... in sedaj pojasnila zahteva tudi fifa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne vem zakaj veliki M ne pove kaj točno mu je rekel, če je takšen jack ...

Pa zakaj pravzaprav bi. Itaq je bil njegov cilj, da sprovocira Zidana (katerega se da dokaj lahko sprovocirat) uspesen. Verjetno ga je Materazzi ze skozi celo tekmo drkal v glavo. Italijanom so take nesportne poteze cisto nekaj vsakdanjega. Ne predstavljam si npr. kakega sveda (z izjemo Ibrahimovica :P ) da bi komu jebal mater.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!