Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Kako gre kaj našim? :)

Dobr :D

IPB Slika

če so tile sploh naši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Se pravi....Nemci, Angleži in Ekvadorci po tri pikice, Kostarika, poljaki pa Paragvajci pa brez... :BUA:

To me lih ne gane prevec...Važno da Italijani pa srbijanci zmagajo, pa da Brazilci napokajo Hrvate, in jih približajo tlem... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje so edini favoriti Brazilci.

Upam pa, da jih bo presenetilo kako evopsko moštvo, ko bodo imeli slab dan. Po moje bi lahko bili tega sposobni Švedi (ki trenutno še niso dosegli gola proti ekipi, ki jo je Slovenija pošteno nabrisala) in Angleži (ki so le s težavo premagali Paragvaj) .

Sicer pa bi jih lahko premagali tudi Nemci, ki pa se znajo samo boriti, nogometa pa itaq ne bodo nikoli znati igrati.

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švedi iztržili samo remi proti debitantom Trinidada in Tobaga :doze:

Jst navijam za Švede pa za Slonokoščeno obalo. Se pravi je bil zame porazen dan :(

Sam itak bodo Švedi narezal Paragvaj, Sloni podo pa premagal Hašišarje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša južna braća zgubili proti tulipanom :(

potemtakem se jih odrečem in niso več moji bratje, pa naj se zgodi, kakor se mora ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potemtakem se jih odrečem in niso več moji bratje, pa naj se zgodi, kakor se mora ...

Čehi so med favoriti, odlično igrajo, ampak kakšna drama zadnjih 10 minut med Australijo in Japonsko, zaradi takšnih gledam vedno do konca, tu vidiš čar te okrogle žoge !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogomet od Arkana do Berlusconija

IPB Slika

Ameriški novinar in publicist Franklin Foer Foer v duhovitih in vcasih dokaj razburljivih reportaznih zapisih opisuje, kako je nogomet v posameznih okoljih prepleten s politiko, velikim kapitalom, vcasih celo z mafijskim denarjem ter z nacionalizmom.

Nogomet nam pogosto pomaga razumeti svet, pravi Foer, hkrati pa kljub grozeci vsesplosni globalizaciji ohranja mnoge prvine lokalnega okolja - zal pogosto prav tiste, ki so najmanj zazelene. Knjigo je prevedel Miha Avanzo, poglavje o slovenskih razmerah je dodal nas nogometni poznavalec in komentator Franci Bozic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, kako gre našim? :)

samo eno je gotovo.. letos ne bo noben šmarne gore ukradel.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje, da zmagovalna ekipa brez naše podpore sploh ne more zmagat

ne daj se ronaldinho - još te voli Tamara!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred današnjim brcanjem brazilcev in hrvatov, sprašujejo brazilski novinarji Kranjčarja: »Ali mislite, da je Ronaldo debel? Ali, morda še boljše vprašanje: Ali mislite, da je vaš sin hrvaški Ronaldo? Na tehtnici, seveda… « Kranjčar je odgovoril prefinjeno: »Ne vem, kakšen smisel ima to vprašanje, ampak naj vam bo. Menim, da imata Niko in Ronaldo ravno prav kilogramov, da lahko na igrišču pokažeta to, kar znata.«

Pikantno je bilo tudi vprašanje, ki se je nanašalo na taktiko za današnjo tekmo z Brazilijo. »Nekdanji selektor Otto Barić je dejal, da bo Brazilija pojedla Hrvaško, če se bo ta branila,« je rekel eden od novinarjev. Kranjčar mu je po kratkem premisleku s hudomušnim nasmeškom odgovoril: »Res je, Brazilija nas bo pojedla, če bomo igrali tako, kot je on na Portugalskem. Toda, saj verjetno veste, da tako ne moremo igrati: jaz nisem s sabo vzel sedmih štoperjev.«

ker se jtudi nekaj kadilo in ukinjalo kajenje po Motosvetu še to:

»Kakor vem, nihče od mojih igralcev ne kadi redno – vsaj takrat, ko smo skupaj v reprezentanci. Je pa vsekakor možno, da kdo kakega na skrivaj pokadi na balkonu ali kje drugje,« je dejal »Cico« in dodal: »K sreči tudi morebitno kajenje ne vpliva na fizično pripravljenost in zdravje mojih varovancev. Sam osebno ne vidim nič slabega v tem, če kdo zjutraj ob kavi prižge kako cigareto.«

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dle bo Brazilija tok zbila Hrvate da bodo jokal še kak dan,dva minimalno!!!

In prav je tako :kva2: :kva2: :kva2: :yea1:

GOOOOOOOOOOO BRAZIL!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bo tako lahko...hrvati obvladajo... :)

1:0 je že ;)

S tem da Ronaldo sploh še zašvicu ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!