Skoči na vsebino

Svetovno Prvenstvo v nogometu


Ćardak

Priporočene objave

Bogi poljaki, so se mi čist zasmil :(

Jutr držmo pesti za kostariko, kar bi poljakom eventuelno še dajalo možnosti za napredovanje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi poljaki, so se mi čist zasmil :(

Po moje je čisto prav, da so dobili gol, čeprav nisem glih neki privrženec Nemcev.

Z njihovo zaprto igro so Poljaki povzročili, da je tekma bila popolnoma zanič. In da se to ne bo več zgodilo, jih je nogometni bog kaznoval.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In da se to ne bo več zgodilo, jih je nogometni bog kaznoval.......

Huda :D

To si moram zapomnt, da k bom v druzbi gledal tekme na izpadanje, bom verbalno bolj inovativen od ostalih :yes:

Pol bom care :yea1: , k fuzbal je kul :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo verbalnih inovativnosti za Brihto:

Tko prvi zabije gol, biti ce u prednosti.

Če na daš dobiš !

Toliko mnogo iznenađenja na šampionatu, da bi bilo veliko iznenađenje da ne bude nikakvih iznenađenja.

Realnost:

(Jugoslavija - Slovenija, Euro 2000) :

pri rezultatu 0:3

"Jos 25 minuta mucenja na ovoj stolici, prvenstveno za mene, a sto se vas tice izuzetno lako mozete preci na neki drugi kanal i odgledati neku spansku seriju ili nesto drugo sto ce sigurno biti zanimljivije za vas..."

pri rezultatu 2:3

"Bice para, bice za nekoga, za mene nece, igrao sam iz 1 u 1... Sta je Dabanovicu nema hvatanja ove lopte, Savo Milosevic i 3:3..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pravi komentarji.

Ne pa una kokos na Kanalu A, katere je pred leti zasledila izraz beli balet in sedaj misli da to velja za vse nogometase :wacko: Ali pa komentarji unih kretenskih komentatorjev ala "ljubitelji okroglega usnja" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TALE pa se znajde.

Če bo do finala SP na njegovi strani 5 milijonov klikov, bo njegova prijateljica na finalu gola stekla na igrišče.

Za predokus pa se bo vedno bolj slačila tudi na tej strani.

Trenutno je na strani že 3 mio klikov, tako, da bi zdaj morala biti že zgoraj brez.

Sicer ni ženskica nič kaj posebnega, ampak če bo finale brezvezen, bo vsaj 30 sekund zanimivo, ko jo bodo redarji po igrišču lovili......

Ronaldinho pa se bo še bolj široko smejal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paraguaj pa Ručigaj :grupni:

:lol1: :lol1:

zdajle je bergantov fant napovedal da pelje Križaj :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in on bo zaslužil ene par 10.000 € za klike preko Google Ads :D

Ja, tak da si bo z lahkoto privoščil tisto kazen, ki jo bo plačala prijateljica, za tek po igrišču......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar komentator na SLO 2 (Bergant): (nevem o čem je razlagal potem pa) Mogoče delam krivico skrajno prisrčnim Švedom. Najverjetneje se ga bodo po tekmi v vsakem primeru pošteno napili. Če bodo zmagali od veselja, če pa bodo zgubili pa od žalosti. :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nogometni bog je spet neusmiljeno udaril.

Švedi so v zadnji minuti dosegli gol proti paragvajcem, ki so računali in se branili in računali in se.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOO!!!ŠVEDSKA JE ZMAGALA :kva2: :yea1: :yea1: :yea1:

Fantje jutr pa navijamo za Argentino pa Nizozemsko pol gremo pa po moje keš na športne stave :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jutr pa navijamo za Argentino pa Nizozemsko pol gremo pa po moje keš na športne stave :D :P

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ne ga poslušat. Jebeš hašišarje. Če bi pa že izbiral med Srbi in Argentinci, pa seveda izberem Srbe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ne ga poslušat. Jebeš hašišarje. Če bi pa že izbiral med Srbi in Argentinci, pa seveda izberem Srbe :grim

Bi bila res prava stvar, če bi država, ki de facto ne obstaja več, postala svetovni prvak v nogometu.

Ampak nimajo dovolj dobrih igralcev, da bi lahko parirali Argentincem.

V kaki drugi skupini bi lahko bili celo prvi, tukaj pa je vprašanje, če bo kakšna točka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi bila res prava stvar, če bi država, ki de facto ne obstaja več, postala svetovni prvak v nogometu.

Ampak nimajo dovolj dobrih igralcev, da bi lahko parirali Argentincem.

V kaki drugi skupini bi lahko bili celo prvi, tukaj pa je vprašanje, če bo kakšna točka.....

Sej navijat za nekoga, ne pomeni da ga vidis v finalu. Navijas pac za ekipo, katera ti je bolj simpaticna. In Srbi so mi bolj simpaticno od argentincev, ceprav so manj kvalitetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, brihta, si pa res brihten, navijati moraš za tiste, ki so boljši, ne za simpatične.... :D

Sicer pa mi srbi niso niti najmanj simpatični. Ne rečem za SRBKINJE, ampak srbi.... :? :?

Si ti malo drugačen, Brihta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navija se za tiste, ki so bolj simpatični. Ker za tiste, k bolš igrajo, itaq že vsi drugi navijajo. :P

Zato jaz vedno navijam zase, pa četudi gledam vremensko napoved.

In sem tudi sam svoj groupie.

Kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!