Skoči na vsebino

CPI pocorn


madboy

Priporočene objave

Ja jst mam pa tegale popcorna pa me zanima če poznate koga k ga ma. Pa kok mu gre, kok je predelan.... Vse informacije dobrodošle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznam dobenga ko ima popcorna..poznam pa enga ko ima husara! CPI-ji majo minarelli motor kar je velik plus! Kupiš vodno pumpo in kiler in spremeniš AC v LC ter neki hudi setup in si zmagal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

hehe sej se mi ne gre za vodno hlajenje :D sej bi blo ql sam k ne rabm mene bl zanima kok mu gre pa kaj ma predelan da vidm kaj nej nevijm da bo :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil madboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah..tisti skuter glih ni neke leto..neki zjeban ror je mel gor pa katastrofalne nastavite variatorja in sklopke! Drugače pa more it ta skuter kot vsi odprti skuterji..približno 80km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, madboy, morš vedt, da predelan AC se tudi bolj segreva... :hmm: tko da ne bi jst preveč spedenoval AC... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... no, potem ne boš imel stroškov... :)

kaj boš pa drug let kupu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me spominja na ˝bivšega mene˝ prvo auspuh,pol blokada na variu,pol večji fergi,pol kit,pol je bil kit premalo,zaj pa druga mašina pa močnejša 70tka...bogve kak še bo! Začne se pri auspuhu za 20k..konča se na high endu za 500k :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist res je tko. boš vidu, en mesc boš še govoru d je 80 čist dost, pol ti bo šlo pa že počas na živce ker te bo vsak mulc šišnu. kar pejt mal na malossi pa polini pa si mal oglej artikle :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti bo šlo pa že počas na živce ker te bo vsak mulc šišnu.

to je to..družba te uniči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to..družba te uniči :D

že lovim novo pečene skuterističe...ampak jst ne bom trpel, da bodo oni mene stegval, ker mam namen drug let kupt GSX-R 600 :D :devil: kr nej potem probajo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej več k 80 nemislm it :D

to govoriš zdej. pol k ti bo šlo npr. 80 boš uživu 1mesec pol ti bo pa že bedno. tko je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa bo ena 10letnica šla mimo tebe z predelanim električnim skirojem :OK:

sam nej proba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb-ju je uradni zastopnik malossi-ja in ginalli-ja aprilija! Poišči v lj aprilia center pa vprašaj če majo kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ŽIO! js mam tut tega cpi-ja pa mam leovince ˝rr˝ gor pa šprtn filtr pa se zmer nikamor ne gre c kdo ve kko bi ga loh se mau bl naviu

LP! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIO! js mam tut tega cpi-ja pa mam leovince ˝rr˝ gor pa šprtn filtr pa se zmer nikamor ne gre c kdo ve kko bi ga loh se mau bl naviu

LP! :P

če si dau športn filter morš pol še fergija nastavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tut popcorna,

Pr CPI-ju je tko d je use tajvansk, tko d ce cs d gre km njprej zamenej frgazr pa izpuh, pol pa valčke taprave not. Res je d ne gre nikomor pospeški so bl slabi, pa po 20min se segreje, pol pa sploh nikamor ne vlece, koncna hitrost brez blokad, je 65-70 km/h, z sportnim izpuhom in težjimi valčki pa 75km/h.

Na originalne komponente ti ne priporočam preveč predelavat, k se takoj kej pokvar.

Drugač je kr uredu.

Samo plastika, pa pokaaa, d je kr vesele!!! :lol1:

ČAW

a mrbit ves kko bi ga nastavu al pa je treba ustimat :P

Mors dt večjo dizo not, pa prilagojene(primerne) valčke not, pa ce mas originalnga fergija not

je :BUA: se tok slabs, raj dej not ksnga delortota PHBN. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!