Skoči na vsebino

CPI pocorn


madboy

Priporočene objave

glede na to da si nov kar dost veš :OK: :worship:

...ja tko je kokr je reku, izpuh, fergi, dize, valčki, fedrce, povratna fedra

samo filter pa rajši pust original ker s tem boš vse samo prej zjebal, razn če boš dal 70cc gor, na original cilindre se ne daje športnih filtrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

žio!!!!!! mene pa zanima c kdo ve keb se dal dobit ksn frgazar alpa dize alpa cilindr za cpi pocorn-a alap c kdo ve kvaj narobe k c dam do konca gas ga cist zamuri c ga pa tko nek na sred drzim pa lepo dela???

LP :? :? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio!!!!!! mene pa zanima c kdo ve keb se dal dobit ksn frgazar alpa dize alpa cilindr za cpi pocorn-a alap c kdo ve kvaj narobe k c dam do konca gas ga cist zamuri c ga pa tko nek na sred drzim pa lepo dela???

LP :? :? :devil:

če maš športni filter ti preveč zraka dobi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo mam eno vprašanje

sorry ce je malo off topic pa sej ni tak no jas mam namen zai dat blokade ven pa bi se mi splacal dat sportni filter gor ??al bi mogo novi ferg kupit ??? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zdravo!

zanima me če je že kdo dal sam dol pokrov od variomata/ jermena pr cpi popcornu k men noče dol :angry2: vse rezšraufu pa ga še kr neki drži pa ne pogruntam kaj. a bi kdo opisl postopek če mu je to ratal nardit? tnx :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio

mene pa zanima c kdo ve keb se dal u slo narocit frgazar za cpi-japa c loh da link c je ksna stran taka

thx

lp :)

Hoj !

:) Frgazrji so usi isti oziroma univerzalni, ce ces met originalenga(firma Mikuni 17,5/Tajvan) te pride okol 45k, Ksn delorto PHBN z ročnim zaugom je pa pou tuk pa se enkt bol. Naročit se jih, da pa na www.scooterkit.com. :OK:

zdravo!

zanima me če je že kdo dal sam dol pokrov od variomata/ jermena pr cpi popcornu k men noče dol :angry2: vse rezšraufu pa ga še kr neki drži pa ne pogruntam kaj. a bi kdo opisl postopek če mu je to ratal nardit? tnx :worship:

Hoj!

No tkole je to, pokrov je pritrjen z 12 vijaki, 10 vijakov je velikosti 10, dva sta pa semizdi da 11,

una dva krizna sraufa k sta na sredi pa pust k držita ene zobnike za nožni zaganjač, dva sraufa

gržita pa filter pa maso(od štroma),k to razšraufaš more it dol pokrov pa ce se nau hotu it dol ga

pa z enim gumastim predmetom mal potouč :kva2:, TO JE TO (a je to) :D

zdravo mam eno vprašanje

sorry ce je malo off topic pa sej ni tak no jas mam namen zai dat blokade ven pa bi se mi splacal dat sportni filter gor ??al bi mogo novi ferg kupit ??? .)

Hoj!

No to je pa tako, ce bos dal blokade vn se ti sploh se ne splaca dt not sportn filtr,

športn filter se daje na ksne sportne kite, pa zamenat je treba pol dizo.

Teb bi se najbl splačal športn auspuh gor, če mas pa dost dnara pa kit 70ccm al pa

50ccm (high end), sam pol je treba tut valčke menat pa gred itd. itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx ej kaj pri 50ccm high endu mores tu menjat blajerco pa take stvari sej valcke mores menat itaq tui ce das drugi afspuh gor aja pozna gdo koga ki lahko zrihta novi afspuh stage6 pro relica ???sorry za :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq d moraš :grim , vse kar je več ko sport moraš menat gred, pa čeprav je 50cc

gred uničijo obrati, in ni važno koliko ccm je, polini evo 50 pa gre čez 13k rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ratal zdret :P zdej me pa zanima kje spljoh ma blokade to čudo ?? k moj nima tm pr variotu nč pa gre sam 55km/h??? a je auspuh taka blokada al kaj?? hvala zd odgovor :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ratal zdret :P zdej me pa zanima kje spljoh ma blokade to čudo ?? k moj nima tm pr variotu nč pa gre sam 55km/h??? a je auspuh taka blokada al kaj?? hvala zd odgovor :? :?

Ja mogu bi met blokado v obliki podložke, morš dt vario dol pol je pa tm podložka pa jo das sam stran(d se lahk pol do konca zavrti) , blokada je pa tut na auspuhu tm k je pr cilindru cev od auspuha stisnjena, da se kupt samo tist del cevi pa je pol mal večja lukna, sam se bl splača kupt športn auspuh. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imajo Sf-ji :) . CPI & Keeway pa moreš menjat original avspuh s športnim, da kaj pridobiš na hitrosti :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

fantje resen problem!!! zjebal pogonski jermen po možnosti še vario in pa tisto os kjer je vario gor :whistle: vem vem kaj za vraga si pa počeu? em k sm dau blokado dol je majster pomoje premau zategnil matico in se je vse skup sf....o!!!! zdej me pa zanima kolk bi me to pršlo ker bi mogu to zrihtat?? pa nikjer ne najdem cen za to ker sploh ne vem kako se imenuje pravilno?? če se komu da prosim naj mi pove hvala!!!!

:( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje resen problem!!! zjebal pogonski jermen po možnosti še vario in pa tisto os kjer je vario gor :whistle: vem vem kaj za vraga si pa počeu? em k sm dau blokado dol je majster pomoje premau zategnil matico in se je vse skup sf....o!!!! zdej me pa zanima kolk bi me to pršlo ker bi mogu to zrihtat?? pa nikjer ne najdem cen za to ker sploh ne vem kako se imenuje pravilno?? če se komu da prosim naj mi pove hvala!!!!

:( :( :(

oojooj :slap:

Jaki majster je biu to :lol1: . Prislo bi te okol 50k, odvisn kaj je uničen, če je šou samo variator pol se ni tko drago, če je šla kuplenga, pol te bo pa kr mal več pršlo okol 70 do 90k. Če so šli pa nosilci pol mors pa pomojem na servisu rečt, k drugje ne bos dubu. Reč majstru naj ti popravi kar je zasral. :D

Poglej z dobre strani, zej maš šanso za mal tuninga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tklole dons ornk pregledu vse. zanč je jermen pa una ploščica k nima valčkov notr pa valčki so posneti na enem koncu. kašn vario bi mogu dat notr zdej k original je pomoje fuuul drag.aja valčki to bi pa kupu un komplet k jih pol sestavlaš pa me zanima kk nj to povem kakšne velikosti so? aja pa še jermen to mi ga je kr stopil kašnga bi mogu dat da bo zdrzu k se mi fuuuul segreje vse skup? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tklole dons ornk pregledu vse. zanč je jermen pa una ploščica k nima valčkov notr pa valčki so posneti na enem koncu. kašn vario bi mogu dat notr zdej k original je pomoje fuuul drag.aja valčki to bi pa kupu un komplet k jih pol sestavlaš pa me zanima kk nj to povem kakšne velikosti so? aja pa še jermen to mi ga je kr stopil kašnga bi mogu dat da bo zdrzu k se mi fuuuul segreje vse skup? hvala

Ja, za variator mal poglej na scooterkitu.com (ma Polini zej ene nove modele), tist komplet valčkov je samo za sprobat ni, da bi meu pol skos te valčke not :nono: , zato da se laži odločis kero težo uzet. K bos sou pa valčke kupvt pa pač enga sabo uzames pol ti pa un tm pove keri so. CPI-popcorn ma original 5,1g (men se zdi). Za jermen je pa ce nimas ksnga težkega sutupa, skor useen. Mas pa pol tut ksne močnejše k so iz kevlarja. ;)

vso srečo, pa hitr poprav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio!!! mene pa zanima c kdo ve keb se dal frgazar dobit za pocorn-a cpi k mi je crknu pa vs je sfukan alap c kdo ve kva bi loh gor nastimou d bi delal???hala

lp <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio!!! mene pa zanima c kdo ve keb se dal frgazar dobit za pocorn-a cpi k mi je crknu pa vs je sfukan alap c kdo ve kva bi loh gor nastimou d bi delal???hala

lp <_< <_<

Ja originalni fergazer je od ferme Mikuni tajvan :eek: , crknu ti je pa najbrz zaug, tak nou originalen frgazer kosta okol 45k, tako da ti toplo priporočam, da si nabavis kakega dellortota z ročnim ali električnim zaugom te bo pou manj kostalo pa se bols bo slo oz. lepse bo motor laufal. Originali so ponavadi zelo dragi, :BUA: tako da jih retko sploh kdo kupuje. Dobi se jih pa na tem naslovu :D Scooterkit tam se use zmenis.

Mas u priponki slikco kje je zaug. :)

To bi blo to. Hitr zrihti :OK:

post-12383-1159297316.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!