Skoči na vsebino

Kino 40 dni 40 noči


Priporočene objave

Dons bil u kinu pa gledu "40 dni, 40 noči" - mislm, men je bil film prov zakon in sm se od srca narežu; res zakon. Sicer mal pretiravajo, ampak tkole mal za sprostit se, je pa čist ql. Kakšna so pa kej vaša mnenja o tem filmu?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En model ne more prebolet svoje bivše in zato se odloč za 40 devni "post" - nč seksa, oralnih, ročnih del,... In pol glih u tem cajtu spozna woman of his life in uni ni nč jasn k se model noče dol dat...pol še njegovi kolegi stavjo kdaj bo podlegu...v glavnm zabavno. Najboljš je pa ena scena k pride sodelavka k njemu in mu pač razloži, da ne more počet tega kar počne, sej to delajo ženske že od nekdaj in da bo zarad tega čist porušu sistem - in pol ga hoče tako prepričat, da uleti še njena kolegica in pol sta tm dve mački k se...

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chebi, kaj mi hočeš povedat, da ti je včeraj povrh 26-urnega nabijanja po forumu še v kino uspelo it? Skor ti neb verjel...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne samo to, med trugim sm se tut učil za izpit, k ga mam dons

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem videla ta film, ki je dober...ampak situacija je pa nočna mora... 40 dni brez sexa... kakršnekoli oblike...SHOOT ME!!!

Če pa moje počutje ob tej temi pomnožimo z nevem kolikokrat..pa dobimo moško stanje... uff. Nikomur tega ne privoščim!

Sex ON!

lp alena

Better blond than bold!!

Popravil/a - alena_bmw dne 31/05/2002 ob 23:51:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej vidš kok je nm teži v življenju?

@Desmo: ne boš vrjel - izpit mi je šel zlo dobr

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!