Skoči na vsebino

FRČEK AVTOMATIK


ovink majstr

Priporočene objave

a se še spominjate stare dobre čase ko smo se še fural z frčki(avtomatiki) pol smo bli pa vse veseli če smo dal dušilec vn pa je bl ropotal pa šlo mal hitrej :OK: pa k se nismo upal še na cesto pogledat k smo se samo po šumi fural JAH KJE SO DOBRI STARI ČASI pa še nogometaši naši so bli dobri :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še spominjate stare dobre čase ko smo se še fural z frčki(avtomatiki)

..če rojstni datum v tvojem profilu štima, pol si pa že res star in mal nostalgije za mladimi leti ne škodi :grrr :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..če rojstni datum v tvojem profilu štima, pol si pa že res star in mal nostalgije za mladimi leti ne škodi :grrr :lol1: :OK:

Itak! :fredy: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa avtomatiki so carski jaz se se zdaj vozim z avtomatikom :D

h3h3 sej jest ga mam tud! to so bli dobri motorji ja! nanjga sm daw najmanj že 120kosov

..če rojstni datum v tvojem profilu štima, pol si pa že res star in mal nostalgije za mladimi leti ne škodi :grrr :lol1: :OK:

e tenks še dobr da si me spomnu ap jeres narobe ampak itak samo za eno leto 1991 frčka sm pa dobu v 3klasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še spominjate stare dobre čase ko smo se še fural z frčki(avtomatiki) pol smo bli pa vse veseli če smo dal dušilec vn pa je bl ropotal pa šlo mal hitrej :OK: pa k se nismo upal še na cesto pogledat k smo se samo po šumi fural JAH KJE SO DOBRI STARI ČASI pa še nogometaši naši so bli dobri :yea1:

Hm, očitno so mene ti dobri stari časi malo obšli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu pa isto u tretjem razredu frčijaa... joj je to letel pa use babnice smo imeli :lol1: :lol1: ja pa sej je samo 6 let nazaj če tako pogledaš :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..spomnem ja,.. heh,... enga mam doma razkopanga,.. se ga lotevam obnove,.. je pa letnik `69, u bistvu je PonyExpress :OK: ,.. predhodnik Avtomatika :grim ,...... k bo tolk daleš da bo za fotkat, ga poslikam pa prpopam :OK: kdaj bo to, pa še ne vem zihr,.. ga rihtam k mam kak luft, pa dnar,.. ni lih pocen kr tko u tak moped dnar metat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga pa zdej popravu pa gre spet ene 50km/h za popravilo sm dav 30čukov! fak no tok je tega sranja pa še zmeri so tok dragi novi deli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga pa zdej popravu pa gre spet ene 50km/h za popravilo sm dav 30čukov! fak no tok je tega sranja pa še zmeri so tok dragi novi deli!

:lol1: Jst bi ti za 5k generalno naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tok delov doma,da bi si upal verjemi!Za 30k je pa čisti nateg,za ta denar dobim solidno ohranjenega frčka s tanovim cilindrom in papirji!Userješ se pa lahko ti namesto mene :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frčomatik pa je čez zimo doživel generalko in vrnitev v originalno stanje pa tudi oldtimer je postal tako da ga ta teden registriram kod oldtimerja in juhuhu bomo spet prdeli po mestu, še vedno je za tako vožnjo zakon!!! :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam mogu bi ga prej vidt! lahko bi reku da je samo še ogrodje star ostalo sm zamenu

sam frček zdsej dela! paperje tud mam samo še registrerat SAMO NISM TAK BEDAK DA BI GA ŠOU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj jih gremo sprobat? s kje ste kej? a mate izpite? a ma kdo registreranga frčka :grim ? frčku bi lahko rekl ŽIVA LEGENDA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no bom pa še jest pokazu mojo makino!

vsi deli so original novi!

letos bo motor praznovov 20let (kok še rab do oltajmerja)

evo še slikce

post-11112-1147262552_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še deset pa bo oldy, sam moraš imet vse original, potem ga pa lahk registreraš za 10% celotne reg. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik je tale dobra mašinca? dobra je ja ! KOK gre?

Če misliš na moj moped je letnik 97 mašina pa 2002,gre krepko čez 70 ker ima kit 65 ccm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!