Skoči na vsebino

EVROKALKULATOR


Damian

Priporočene objave

Jaz svojega odstopim Društvu za zaščito alkoholikov pred njihovimi nasilnimi družinskimi člani.

alkoholikov pred nasilnim ružinskimi člani? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bojo zadeve takole odvijale naprej, bomo čez 20 let vsi kalkulirali v yuanih... :doze:

ena

od teorij trdi, da sploh ne bo več kaj računati ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komentar

vnukov: "Kar ste volili, to ste imeli in nagradno vprašanje za miljardo* €:

kdo je potem večji bebec -

vlada ali volilci?"

..............

* vračunana inflacija € do starosti vnuka, ki razume kaj mu govoriš

Jaz jih nisem volil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa to vredu zadeva...praktična in uporabna...

...preračunavanje iz glave...po par perih ni več tako preprosto....

Ne bi imela pa nič proti če bi jih talali kot naovoletna darila po bifejih, trgovinah... itd ali pa prodajali v trafiki za ceno enega vžigalnika...najcenejšega seveda....vreden itak ni več.

Kok pa je stal včerajšnji ognjemet...al pa vsi okraski za novo leto...pa še pediatrična klinika ni fertig.... :blink:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kok pa je stal včerajšnji ognjemet...al pa vsi okraski za novo leto...pa še pediatrična klinika ni fertig.... :blink:

Absolutno se strinjam s tem, Lina!! Pa ne samo to!!

Koliko je stala nepotrebna obnova superopremljenega parlamenta pod vlado LDS.In koliko je stal nakup, obnova in supermoderno opremljanje vladnih prostorov pod vlado JJ. In koliko stanejo luksuzni in superluksuzni avti, ki si jih je lahko privoščil in si jih lahko privošči že vsak malo višji svetovalec v vladi!?!?!?!?!?!?!?!??!?!

deset pediatričnih klinik in deset onkoloških inštitutov bi že imeli narejenih in zdravstvo ter šolstvo bistveno boljše in veliko cenejše bi imeli, če bi naši vrli politiki starega in novega kova vsaj približno udejanili tisto, kar so obljubljali pred volitvami, in izpolnili vsaj pol obljub, s katerimi so promovirali vstop v EU.

Da ne govorim o tem, da je bila "draga in razsipna" bivša Jugoslavija eden večjih razlogov glasovanja ljudstva za našo samostojno Republiko Slovenijo.

Primer:

Jaz imam firmo. Ker ta firma dela((tekstilna) zaradi nelojalne poševnooke konkurence, zaradi države, ki dovoljuje nelegalen uvoz kitajskega tekstila iz Madžarske tržnice v Budimpešti) precej na meji svojih zmožnosti, imam jaz, kot direktor in lastnik pisarno 2,5 x 2,6 m brez oken, kupil sem za dva razreda slabši avto, kot sem ga imel v dobrih časih,potnik sicer vozi novega JUMPERJA,saj je nujno potreben in se izplačuje sam preko realizacije, ostali pa 8 let starega Caddya z 300.000 km.

Kot prvo, moram plačati račune, dati svojim zaposlenim ljudem plačo in vse ostalo, kar si je izboril delavski razred v zadnjih 120 letih(pa sedaj to z vsako novo vlado bolj izgublja). Če od tega slučajno kaj ostane, dam za modernizacijo proizvodnje, ki bo mogoče prinesla dolgoročno kakšen tolar ostanka zame in za trinajsto plačo.(Predvsem pa zato, da obstanemo!!) Šele nato se lahko jaz domišljam(pa sem lastnik), da bom kakšen tolar vložil v novo pisarno(če ne pa vsaj v kakšno majhno okence), v kakšen boljši avto, itd,itd,itd,.....

Če bi se vsaj približno tako obnašala ketrakoli vlada do sedaj.......

Pa sem se spet preveč razgovoril....Se vidi, da nimam časa za letet in za peljat Kužata na sprehod.....pol sem pa siten.....so mi pa vlade vsega krive.... O:-) O:-)

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so mi pa vlade vsega krive.... O:-) O:-)

pa

ne samo tebi - poznam nekaj takih v podobni dejavnosti inclusive brt

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, da bi morala biti vladna elita na ravni povprečnih volilcev ali pa raje skromnejša, da bi dajala zgled...žal pa to v tem svetu NI MOGOČE...nikjer na svetu...pa naj gre za Etopijo, Ruse, ali kraljevo Angleško družino....zakaj?...pojma nimam, baje morš vsaj na vzven izgledati hudo dobr...poleg tega so v vsaki državi tudi taki, ki hočejo imeti ognjemet in vzpenjačo na Grad, ker tudi oni plačujejo v proračun...celo več kot eni navadni delavci in nikakor jim ne bi bilo vseeno, ko bi sklepali posle v kaki fensi državi in bi jih potencijali partner ne jemal resno, ker se je naš predsednik pripeljal v ekonomskem razredu neke redne linije....njihovi otroci pa bodo itak zdravljeni na najbljših klinikah in jih le okoli božiča napade slaba vest in kupijo unicef čestitko.

Poleg tega..se spomnim enga čit četa s klegico na kavi, ki je kot študenka delala na ministerstvu....bližal se je konec leta..strašno veliko dela je imela, ker niso porabili določene kvote denarja in so se bali, da jim jo bodo naslednje leto namenili manj...pa je naročevala v lokalni kopirnici enormne količine kulijev in podobnih oslarj...v bistvu so se ukvarjali le še s tem kam naj dajo, da ne bo ostalo.

bo kdaj drugače?....kaže ravno nasprotno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot berem, naj bi Banka Slovenije pod patronatom Vlade RS izvedla populistično akcijo: EVROKALKULATOR V VSAKO GOSPODINJSTVO.

Ker imam tega, da me ima oblast za bebca ter hinavsko hlini skrb zame, dovolj, se svojemu kalkulatorju javno odrekam,sredstva ki bi jih dali zanj pa naj Vlada raje nakaže za pediatrično kliniko, ali pa Onkološki oddelek. Bo veliko bolj koristno.

Kakosedelajonorcaiznašegadenarjapress.........

A se hecajo? Kaj mislijo da nima nobeden doma kalkulatorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se vsaj približno tako obnašala ketrakoli vlada do sedaj.......

to me vedno spomni na tisti film kjer predsednika na tajnici kap zadene in pripeljejo njegovega dvojnika on pa se loti urejanja proračuna. za to pripelje naskrivaj računovodjo iz svoje firme in ta po pol minute gledanja v bilance reče: "Če bi mi tako vodili firmo bi bankrotirali v pol leta!"

ta zgodba se nato ponavlja na vseh proračunsko financiranih telesih in organizacijah ki ne rabijo služiti denarja ampak ga samo učinkovito trošiti.

"Lahko je s tujim kurcem po koprivah tolčt!" <_<

ampak še vedno trdim da je evrokalkulator pozitivno zagonjen denar, tako bom saj kalkulator vreden 50 sit dobil od države, drugače bi itak še ta denar zagonli za nekaj od česar nebi imel niti 50 sit koristi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!